Recommended Posts

22 hours ago, milanhavlicek85 said:

Pogledao,pronjuskao..

Ako tko zna jos za nekoga bio bi zahvalan..

Ante Matas okolica Sinja ( Auto Servis Matas ), provjereni i kvalitetni majstor.

Dizne se lako pošalju kod njega poštom, tako ih i dobiješ natrag....

Broj šaljem u inbox ako te zanima.

 

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, kostolomac_cro said:

Ante Matas okolica Sinja ( Auto Servis Matas ), provjereni i kvalitetni majstor.

Dizne se lako pošalju kod njega poštom, tako ih i dobiješ natrag....

Broj šaljem u inbox ako te zanima.

 

Moze...

I ako mozda znate okvirno cijenu?

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si dao svoje PD dizne na popravak kod njega?

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, said:

Da li si dao svoje PD dizne na popravak kod njega?

 

''Hvala bogu'' do sad ni na jednom auto nisam imao probleme s diznama, sa zadnjim sam napravio 330-340k km bez da se išta ''prčkalo'' oko motora. ( osim EGR-a )

Znam par njih kojima je radio, čak je i jedan ovlašteni kod njega počeo slat jer su uvidjeli da čovjek kvalitetno radi.

 

Ja sam mu do sad jednu Siemens pumpu  od G6 slao na reparaciju i evo već par godina sve ok, za razliku od Purića koji mi je htio uzet brdo para za reparaciju....

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam susjeda koji se bavi popravkom dizni ali ne znam kakav, moram se malo raspitati da vidim što kažu koji su popravljali kod njega pa ako zatreba da imam još jednu opciju. Za sada je sve u redu ali nikad ne znaš. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ante Matas okolica Sinja ( Auto Servis Matas ), provjereni i kvalitetni majstor.

Dizne se lako pošalju kod njega poštom, tako ih i dobiješ natrag....

Broj šaljem u inbox ako te zanima.

 

Doktor za pumpe i dizne, ne triba tražit dalje nikoga.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, luka93 said:

Doktor za pumpe i dizne, ne triba tražit dalje nikoga.

 

Javio sam mu se,i kaze da samo provjerava dizne ali da ih ne reparira..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda će susjed imati posla kad dođe vrijeme za njih, on provjerava i popravlja dizne već godinama, blizu mi je pa se mogu s njim sve dogovoriti. Jedino bi bilo dobro saznati koji setovi za popravak postoje i što se mijenja kod PD dizne, jer sigurno ima kvalitetnijih i lošijih pa da se malo više sazna o tome.  Pišta servis - popravak dizel pumpi Virovitica

naslovnaxfjjy.jpg

872540745jjzs.jpg

872540751tk6v.jpg

87254076uaj28.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod "slaganjem" misliš na demontažu/montažu PD dizne nakon popravka u auto? Nisam siguran, to ga nisam pitao kad sam prošli put razgovarao s njim ali pun mu je parking auta pa je moguće da i to radi. Ima veću kolekciju popravljenih dizni pa se mogu odmah uzeti ako ih ima na lageru, ako želiš da se baš tvoje pregledaju i poprave onda traje duže, naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, <TDI> said:

Pod "slaganjem" misliš na demontažu/montažu PD dizne nakon popravka u auto? Nisam siguran, to ga nisam pitao kad sam prošli put razgovarao s njim ali pun mu je parking auta pa je moguće da i to radi. Ima veću kolekciju popravljenih dizni pa se mogu odmah uzeti ako ih ima na lageru, ako želiš da se baš tvoje pregledaju i poprave onda traje duže, naravno.

Ne na montazu i demontazu,vec na samu reparaciju dizni..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi pregledao njegovu web stranicu... Pišta servis - popravak dizel pumpi Virovitica  "popravak svih vrsta dizni za osobni, poljoprivredni i teretni program", isto tako za injektore, znači da ih "popravlja". Pošto imamo iste motore 96kW znam da radi ispitivanje i popravak PD dizne kad sam zvao za sebe, ako baš želiš nešto konkretnije najbolje nazvati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mislis na reparaciju dizni ili na zamjenu gumica ? Matas mi je prosle godine radio ispitivanje dizni i zamjenu gumica cca oko 600kn

Reparacije je radio 1200kn po dizni,neisplativo,nades polovnjaka ispitaj zamini gumice i sibaj


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamjenu gumica može i servis napraviti, kupi se set i vozi a ako se bavi popravkom onda je "popravak", a ne zamjena gumica. Kupovina polovnjaka je malo rizično jer se ne zna kakva je a ispitati se ne može, tako da po meni to kupovina na ćoravo. Bolje onda kod njega uzet popravljenu i miran si a ne skidaj, stavljaj, vadi pa ponovno ako ne valja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam polovne i rjesio problem sta se tice dima u startu kaj su me moje mucile..

Ali sa ovim rabljenima trosi 2l vise,jel isto nisu kak treba..

Zato bi dao srediti svoje kak spada..

Gumice su vec mjenjane ali nije do njih,vjerojatno koja dizna pusta,ne zatvara kak treba..

Tak da mi treba provjera i popravak..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda nije do dizni,koliko km auto ima?
Kod mene je bio slucaj da je jedna dizna u debelom oduzimanju,na kraju dizna ispravna bregasta odradila svoje i sredjena glava

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, TDI_<3 said:

Mozda nije do dizni,koliko km auto ima?
Kod mene je bio slucaj da je jedna dizna u debelom oduzimanju,na kraju dizna ispravna bregasta odradila svoje i sredjena glava

Bregasta kao nova..

Kazem,posudene su dizne druge,na njih vozim,nema dima niti nista vise(to je bio primarni problem),al trosi sad puno sa drugima..

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko o kupovini polovnim diznama... druga stvar bi bila da se prije kupovine ispitaju pa da se zna na čemu si, ovako je to uvijek kupovina "mačka u vreći", i da, to je moj mačak u vreći. :)

2019-11-1412.17.12nzjdi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam guglao da vidim tko popravlja dizne i ima ih dosta u Zagrebu i okolici, a sad, tko dobro radi i da je sve top sređeno je druga priča. Jedino iz iskustva da ti netko predloži nekoga tko je radio pa da znaš iz prve ruke.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, <TDI> said:

Malo sam guglao da vidim tko popravlja dizne i ima ih dosta u Zagrebu i okolici, a sad, tko dobro radi i da je sve top sređeno je druga priča. Jedino iz iskustva da ti netko predloži nekoga tko je radio pa da znaš iz prve ruke.

A ima ih i cijene da glava boli,di 2000kn po dizni??

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, onda nazovi ovog mog susjeda pa vidi s njim. :)
Mislim da ima pristojnije cijene a možda ima i set gotovih pa se začas riješi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4