Recommended Posts

Ja sam na mom Golfu odradio reparaciju dizni
Bukvalno je prva skroz zaštopala bila.
300€ me je sve izašlo.

Nakon izvjesnog vremena ponovo mi auto počne zezat i trokirat, izgubio na vuči.
Prva dizna -1.2.
Uz pomoć kolega TDI i VWTDI dobijem snimak gdje zapravo instalacija dizni pravi problem.

Zamijenio sam instalaciju i tako sveo sve 4 dizne na skoro 0.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, mur3633 said:

Ja sam na mom Golfu odradio reparaciju dizni
Bukvalno je prva skroz zaštopala bila.
300€ me je sve izašlo.

Nakon izvjesnog vremena ponovo mi auto počne zezat i trokirat, izgubio na vuči.
Prva dizna -1.2.
Uz pomoć kolega TDI i VWTDI dobijem snimak gdje zapravo instalacija dizni pravi problem.

Zamijenio sam instalaciju i tako sveo sve 4 dizne na skoro 0.

Moze biti do instalacije,dosta puts zna biti..

Provjerili smo kolko smo mogli,ne vjerujem da je do nje,jel auto upali kak treba,radi mirno i na sva 4,nema trzanja,trokiranja ni nicega..

Smanjila se nesta malo snaga,zadimi na svakom paljenju,potrosnja otisla za skoo 1l gorei   to je  to..

Sa posudenim diznama nema dima,sve ok al je potrosnja jos veca..

4 minutes ago, mur3633 said:

Ja sam na mom Golfu odradio reparaciju dizni
Bukvalno je prva skroz zaštopala bila.
300€ me je sve izašlo.

Nakon izvjesnog vremena ponovo mi auto počne zezat i trokirat, izgubio na vuči.
Prva dizna -1.2.
Uz pomoć kolega TDI i VWTDI dobijem snimak gdje zapravo instalacija dizni pravi problem.

Zamijenio sam instalaciju i tako sveo sve 4 dizne na skoro 0.

Imate taj snimak mozda??

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, mur3633 said:

 

Ja nemam taj problem.

Auto palilijepo dela i ide kak treba,nema trokiranja,neravnomjernog rada,samo dim kod paljenja i veca potrosnja..

Sa polovnim diznama sam sta se dima rjesio ali sa njima je jos veca potrosnja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo nemoj predugo čekati i vozit se sa ovima diznama da ti stubline ne isperu, sigurno prolijevaju i ne bacaju maglu kao što bi trebalo pa eto, pripazi da ne bude skuplje nego što bi trebalo biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, <TDI> said:

Samo nemoj predugo čekati i vozit se sa ovima diznama da ti stubline ne isperu, sigurno prolijevaju i ne bacaju maglu kao što bi trebalo pa eto, pripazi da ne bude skuplje nego što bi trebalo biti.

Hvala na savjetu..

Stavio sam ih za probu,i dok ne rjesim svoje(odnesao sam ih jucer na provjeru i testiranje,da vidim u kakvom su stanju i sta sa njima).

Imam srecom drugi back up auto pa je sad samo za kratke relacije i nuzdu dok ne rjesim svoje dizne..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad odradiš test dizni javi u kakvom su stanju, baš me zanima i što ti ovi predlažu koji će raditi ispitivanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, <TDI> said:

Kad odradiš test dizni javi u kakvom su stanju, baš me zanima i što ti ovi predlažu koji će raditi ispitivanje.

Dogovoreno,javim..

Vjerojatno ce pocetkom tjedna javit kakvo je stanje,i sta treba odraditi da dalje odlucim sta cu..

S obzirom na moje simptome covjek kaze da ih je mozda dovoljno ocistiti ili da eventualno jedna "ne zatvara" do kraja..

Al vidjet cemo..

Javim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj uspi i aditiv za dizne pa probaj onda.

Ja sam sipao u Sharana kad su dizne bile loše i oporavljao ih je na kratko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, mur3633 said:

Aj uspi i aditiv za dizne pa probaj onda.

Ja sam sipao u Sharana kad su dizne bile loše i oporavljao ih je na kratko.

Mogu probati sad na ove sta sam rabljene kupio..

Ali ici ce dolje tak kada svoje rjesim..

Koji ste aditiv stavljali i na koju kolicinu goriva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sipao sam Wynns aditiv na nešto malo ispod pola rezervoara (Sharanovog)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

uz dizne vam idu novi sarafi koji ih stezu.... i treba pazit na detalj kako ih montirat.... zakrenutost u glavi (2.0 16v to nema) i potisak koji se stela na "klackalici"... Naravno poznata stvar su i osteceni dosjedi u glavi....

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, AUTOFREAK said:

uz dizne vam idu novi sarafi koji ih stezu.... i treba pazit na detalj kako ih montirat.... zakrenutost u glavi (2.0 16v to nema) i potisak koji se stela na "klackalici"... Naravno poznata stvar su i osteceni dosjedi u glavi....

Za nove sarafe znam..

Dali mi mozete reci tocne detslje oko montaze?

Zakrenutost u glavi,potisak u glavi(na kolko stupnjava ide tocno) itd?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo mi je jedan od boljih video kako se stavljaju gumice na PD diznu.

O Ring, Pumpe, Düse - fachgerechter Einbau | Professional installation of the O-ring, injection pump

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest al odika on ima obiljezene dizne (zakrenutost) al nemozemo nikad znat jel tko prije nas sfusao pa zajebo.......

Zakrenutost se mjeri po posebnoj proceduri tj vw literatura ima brojke za svaku od dizni....

evo kako digići to objasnjuju samo neznam zasto je u njih potisak dizne vracanje na 225stupnjeva a ne 180stupnjeva kako kaze vag literatura....

 

 

 

Edited by AUTOFREAK
y

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, AUTOFREAK said:

jest al odika on ima obiljezene dizne (zakrenutost) al nemozemo nikad znat jel tko prije nas sfusao pa zajebo.......

Zakrenutost se mjeri po posebnoj proceduri tj vw literatura ima brojke za svaku od dizni....

evo kako digići to objasnjuju samo neznam zasto je u njih potisak dizne vracanje na 225stupnjeva a ne 180stupnjeva kako kaze vag literatura....

 

 

 

Kolko je bitna ta zakrenutost oko osi?Meni moj mehanicar tvrdi da to nema veze,vec samo stelanje dizni(180 stupnjeva)..

Mada gledajuci malo,naisao sam na dosta videozapisa da 1.9tdi se stela na 220stupnjeva a ne 180..

1.4tdi i 2.0tdi da idu na 180stupnjeva a 1.9tdi da ide na 220?

I sad ga znaj sta je pravilno.?

Mene najvise zanima kada se mijenjaju dizne kolko je bitan taj zakret dizni?Jel gledao sam dok mi je mehanicar mjenjao moje i stavljao druge,da se ona da zakrenuti dobrih par milimetara lijevo i tolko desno..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazda gledam po sluzbenom vw manualu (Elsa) i stelanje je 180stupnjeva.

Zakrenutost dizni navodno ima veze jer auto moze losije ici ako su puno zakrenute... nisam istrazivao a cim postoji mjera dakle to je zbog necega jer da nema veze mjerilo bi se drugom metodom....

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, AUTOFREAK said:

Vazda gledam po sluzbenom vw manualu (Elsa) i stelanje je 180stupnjeva.

Zakrenutost dizni navodno ima veze jer auto moze losije ici ako su puno zakrenute... nisam istrazivao a cim postoji mjera dakle to je zbog necega jer da nema veze mjerilo bi se drugom metodom....

Pitam..

Posto sam prvobitno mjenjao gumice na diznama,i kad su vracene okladio bi se da auto slabije ide..

Dali u Elsi imate mozda mjere za zakret dizni tocne,kolko do svake dizne se odmjerava od bloka..?

Edited by milanhavlicek85

Share this post


Link to post
Share on other sites

mjere imas i na autodati.... a u elsa-i naravno pisu... a vidimo na videu da se mjeri zakret....

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4