0
Ficovw3

Swap

Recommended Posts

Pozdrav ljudi.Trenutno radim na projektu golf 3 .I znam da ce nekima bit jako cudno ili ce rec da je ne moguce i da ne vrijedi to raditi ali eo.Jedva sam našao golfa 3 da je u dobrom stanju, da je coupe i da ima opreme (šiber,el. podizace itd.) ali je problem što je dizel,a ja imam motor 2.0 16v .Citao sam svugdje po forumima sto je sve potrebno za swap sto cu napisati dole pa bi zelio samo znati dali ista fali i sto poslje toga.Molim vas bez uvrijeda na ovaj post jer znam da je to jako tesko i da je lakse kupit golfa 3 da je benzin al zelim taj motor i taj auto u njega.Eo informacija koje sam prikupio sto bi sve trebao i kazem ako sam nesto izostavio slobodno napisite !
Motor i mjenjac
Rezervoar novi ili oprati stari i preradit ga (imam novi)
isprati crijeva od goriva
Kompjuter 
Korekcija na nosacima motora
Komplet elektronika (motor)
Auspuh
Postoji li još nesto 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!!!

kriva tema!!

Koji je motor u golfu i koju getribu imaš sajle poluge? 

Znači motor mjenjač paše na šaraf

pretopstavljam da ćeš stavit od gti vilice i glavčine pa netrebaš ništa prepravljat.

Rezervar mora drugi jer benzinac ima uložak gdje ide pumpa goriva..

Crijeva nemoraš ispirati Gubljenje vremena ?

Znači nosači motora ostaju isti ništa ne prepravljaš

Kompijuter instalacija naravno od toga motora 

Auspuh isto jer trebaš katalizator labasonde itd
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa... 

Imam pitanje u vezi swapa. Frend ima VW t3 1,6 td i htio bi u njega ubaciti 1.9 tdi 110 ks AFN. Sada gledamo šta sve treba sa donora prebaciti. Znači motor sa svim crijevima, bosh pumpa, kutija filtera zraka sa MAF senzorom, IC, ECU sa kompletnom instalacijom. Mislim da getriba od t3 sa 5 brzina može ostati i da se ne treba mijenjati... Da li još nešto treba uz ovo navedeno?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0