0
remaker

Temperatura motora

Recommended Posts

Ujutro je nilo oko 0 stupnjeva i kada sam upalio auto nakon par mtara mi upali lampicu da je visoka temp motora.Stanem i upalim ponovno i sve u redu..da li je moguce da je malo zablesao, vani hladno a odma upalio da je temp visoka a nije se ni stigao ugrijati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerovatnoista lampica kao i kad fali antifriza.... Ako kazaljka nije otisla u crveno onda je to to... Ako je antifriz na max i jack tj kabeli ok onda je do same posude za vodu....   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golf plus 2006. 1.9 tdi...samo se jednom desilo i eto nije vise.upalio je bas onaj crveni znak kao termometar ..i izbacio znak stop..al eto vise nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadosipao sam.malo za svaki slucaj jer je bio malo iznad minimuma..i to.me zanima u vezi antifriza, malo mi je opala razina s time sto ne mijesa sa uljem ili da negdje curi u kabini itd...i to sam primjetio sad u ovo hladnijje doba, da li dosta ostane u sistemu zbog grijqnja?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 06. 12. 2019. at 20:07, AUTOFREAK said:

vjerovatnoista lampica kao i kad fali antifriza.... Ako kazaljka nije otisla u crveno onda je to to... Ako je antifriz na max i jack tj kabeli ok onda je do same posude za vodu....   

Sve je ok..sad radi sve normalno danima ali imam problem sto suvozaceva strana ne grije,piri hladno.Vozaceva sve ok, cijevi u kabini od grijaca kabine su vrele obje,temp motora ok, motoric za toplo hladno na suvozacevoj strani otvara normalno, na vozacevoj strani koliko sam uspio vidjet svi motori vrte, svi smjerovi puhanja rade dobro ali jednostavno od radia pa do vrata ni na jednom otvoru na suvozacevoj strani ne piri toplo ni za noge ni za sajbu.Kao da je nesto zatvoreno al neznam sta..da li si vec imao iskustva? Cuo sam da je moguce da je zastopan hladnjak ali mi nema smisla da bas od pola auta na dalje nema grijanja, da li je to moguce ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0