2 2
ljubobj

Zamjenske xenon žarulje pouzdanost

Recommended Posts

Pozz ekipa pitanje 

Da li je itko kupovao od cro-xenon s njuskala zamjenske xenon zarulje i kakve su vam se pokazale?

Evo link

https://www.njuskalo.hr/farovi-svjetla/zamjenske-xenon-zarulje-d1s-d1r-d2s-d2r-d3s-d4s-kvaliteta-garancija-oglas-22281008

 

Na svojima original farovima imam problem, žarulje slabije osvjetljavaju, valjda se plin u njima potrosio + sto mi je leca izgleda zamucena. 

 

Hvala na pomoci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti slabo svitli to je do projektora tj samog Chrom dijela u njemu,nije ni do zamucenog stakla

Poslano sa mog MI 8 Lite koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam osijecaj da su zarulje slabe..i kazem leca mi izgleda zamucena malo posto se sad zimi farovi od vlage oce zamaglit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš ekipu Zg-Gornje Vrapče koja vrhunski mjenja sve potrebno na farovima, gotovo na svim modelima vozila.

Imaš na FB: ''popravak farova, izmjena leća, xenon i led oprema'', riješavaju i ako se zamagljuju farovi iznutra, zapravo sve što ima ima veze sa svijetlima..

Pa pogledaj radove.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da ajde hvala ti na preporuci

Ali sad cu za prvu ruku uzet nove zarulje i ocistiti lece pa cu vidjeti situaciju..mozda i fantaziram pa mi se tako cini hahaha

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imaš ekipu Zg-Gornje Vrapče koja vrhunski mjenja sve potrebno na farovima, gotovo na svim modelima vozila.
Imaš na FB: ''popravak farova, izmjena leća, xenon i led oprema'', riješavaju i ako se zamagljuju farovi iznutra, zapravo sve što ima ima veze sa svijetlima..
Pa pogledaj radove.....
Jens. Dečko koji ima stotina i stotina zadovoljnih mušterija. I radi svoj posao vrhunski

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/23/2019 at 7:44 AM, kostolomac_cro said:

Imaš ekipu Zg-Gornje Vrapče koja vrhunski mjenja sve potrebno na farovima, gotovo na svim modelima vozila.

Imaš na FB: ''popravak farova, izmjena leća, xenon i led oprema'', riješavaju i ako se zamagljuju farovi iznutra, zapravo sve što ima ima veze sa svijetlima..

Pa pogledaj radove.....

 

mozda prije. kvaliteta radova se srozala na tolko da knauf serafe kroz staklo fara stavljaju

 

ima u VW grupi na fejsu slika od "zadovoljnih" musterija 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2