1 1
remaker

Ne grije suvozaceva strana

Recommended Posts

Golf plus 2006., dual zone klima, vozaceva strana grije sve normalno a suvozaceva piri hladno..kada upalim i za sajbu da odmagli piri pola toplo pola hladno..probao sam resetirat klapne ali je isto, isprobao sam smjerove i sve piri u redu jedino nema toplog zraka od radia do suvozacevih vrata..koja klapna je upitna ako je netko imao isti problem, da li ova na stupu gdje je radio jer sam vidio na internetu da ona otvara isto topli zrak za drugu stranu..i cijena motorica me zanima ako je netko narucivao , normalno da nije original

Share this post


Link to post
Share on other sites

VCDS u ruke i provjeriti greske i onda testirati svaku klapnu posebno. Ne znam na pamet koja tocno ali nisu skupe, samo ces malo kopati po armaturi da ih zamjenis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da dolje na stupu di je radio s desne strane ti je ta klapna koja pušta toplo hladno, ja sam je za prvu ruku otkacio polugu i rucno prebacio na grijanje(moraš ju tako i fiksirat..ja sam plasticnom vezicom) i narucio sa ebaya 10$. To sam radio na Altei trebalo bi biti isto.

Edited by derba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...vidio sam i na internetu da nije skupo..za vikend cu rastavit..hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije par dana se meni na golfu 5, 1.6 fsi, 2004 g, dogodilo slicno, citava ventilacija je samo grijala. Kako smanjis temperaturu, ono jos vise vruceg zraka izbacuje. A vanka 15 stupnjeva..

Ugl, nasa na youtube kako resetirat, econ + tipku di podesavas da puse na one prednje odvode, i nakon par puta je otvorilo klapnu. I to, cini mi se da se moralo oladit auto da bi to napravia.

Pretpostavljam da nema sta bit osim klapne, i da nema drugo nego nju minjat?
Kompresor redovito kucka i ispusta takve zvukove, ali tako je vec dulje vrimena.

Ovo se vec par puta dogodilo, ali samo bi se rjesilo, nakon par paljenja auta.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rastqvio da vidim kako klapne rade..i nekad malo kao zasteka klapna iako kad pojacavam i smanjujem desnu stranu grijanje ona se pomice..ali nova glupost..sastavio sve nazad i sad mi javlja da je airbag u klincu "airbag falen"tako nesto ..ne ona kad se povezes pa se ugasi nego ona koja kad upalis auto se sama ugasi..ima li itko kakvu ideju? Prije micanja ladice sve je bilo u redu..kada sam vracao sve sam vratio na svoje mjesto..jedino ako nije zato sto sam dok je bilo sve dole resetirao klapne a da nisam ukopcao jack od airbaga u ladicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam da se to desi sa airbagom,zapamti gresku...samo me zanima da li moram ici na dijagnostiku ponistit ili se moze i drugacije? Sigurno nije nista osteceno sqmo sam sve vratio na mjesto i zanima me da li iako gori ta lampica da li airbag funkcionira normalno?

Edited by remaker

Share this post


Link to post
Share on other sites
Procitao sam da se to desi sa airbagom,zapamti gresku...samo me zanima da li moram ici na dijagnostiku ponistit ili se moze i drugacije? Sigurno nije nista osteceno sqmo sam sve vratio na mjesto i zanima me da li iako gori ta lampica da li airbag funkcionira normalno?
Moraš na dijagnostiku poništiti grešku jer ti u protivnom zračni jastuk neće raditi.


Poslano sa mog SM-G973F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se tice grijanja i dalje piri hladno desna kompletna desna strana iako sam vidio da klapne se vrte tj da motoric radi takobda mi nije nista sad jasno

Share this post


Link to post
Share on other sites
A sto se tice grijanja i dalje piri hladno desna kompletna desna strana iako sam vidio da klapne se vrte tj da motoric radi takobda mi nije nista sad jasno
Na desnoj strani imaš dva ili tri motorica pazi koji si gledao. Možda on radi djelomično ali ne otvara skroz pa ide više hladnog zraka nego toplog i zato ti piše hladno.
Mislim da ti nema što biti nego motoric klape ako ti na drugoj strani piše toplo

Poslano sa mog SM-G973F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvih 30 sekundi je sa onim resetom klapni gdje sam odradi sve...nakon toga pomicem kotacic na desnoj strani za klimu na toplo/hladno i motoric prati sta radim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bit ce da ne otvori do kraja..sad sam se vozio i kad krenem od najhladnijeg prema toplijem osjeti se mala razlika u toplini ali stvarno mala...i dalje ne ide..narucit cu motoric kad naidem na nest povoljnije na internetu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bit ce da ne otvori do kraja..sad sam se vozio i kad krenem od najhladnijeg prema toplijem osjeti se mala razlika u toplini ali stvarno mala...i dalje ne ide..narucit cu motoric kad naidem na nest povoljnije na internetu
Motoric ti je 99% da imaš dijagnostiku vidio bi u parametrima koliko otvara. Imaš ih naprijed 8 komada mislim i svi su ti isti samo onaj nastavak mijenjas sa starih.

Poslano sa mog SM-G973F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 16. 12. 2019. at 8:00, derba said:

Da dolje na stupu di je radio s desne strane ti je ta klapna koja pušta toplo hladno, ja sam je za prvu ruku otkacio polugu i rucno prebacio na grijanje(moraš ju tako i fiksirat..ja sam plasticnom vezicom) i narucio sa ebaya 10$. To sam radio na Altei trebalo bi biti isto.

Da li imas mozda link od tog motorica kada si narucivao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je to ovakav ...pazi ima razlika između motorica klapni i motorica toplo-hladno. Link od" tommek10" mislim da je od klapni.  Razlika je ocigledna jer klapne omaju ovaj nazubljeni dio a toplo-hladno kao polugu.

 

https://www.ebay.com/itm/Temperature-Adjust-Valve-Servo-Motor-For-VW-Jetta-MK5-MK6-Golf-A3-Q3-SKODA-SEAT/263192389560

 

Edited by derba

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mislim da je to ovakav ...pazi ima razlika između motorica klapni i motorica toplo-hladno. Link od" tommek10" mislim da je od klapni.  Razlika je ocigledna jer klapne omaju ovaj nazubljeni dio a toplo-hladno kao polugu.
 
https://www.ebay.com/itm/Temperature-Adjust-Valve-Servo-Motor-For-VW-Jetta-MK5-MK6-Golf-A3-Q3-SKODA-SEAT/263192389560
 
Svi su motorici isti... nastavak se uzme sa starog motorica napisao sam gore. Naravno osim ako nastavak nije polomljen

Poslano sa mog SM-G973F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitat cu u ovoj temi, kako mi je slican kvar.

Meni je grijanje radilo cilo vrijeme, kasnije se sredilo kad sam resetira klapne i tipa na skroz desnom izlazu, kod suvozaca uz prozor, mi je puhalo vruce dok je ostalo puhalo normalno.

Pretpostavljam da je meni onda taj centralni problem, di nema rucicu sta vrti.

Ugl, meni kad je takva situacija ovaj cili ekran skroz bude vruc i ne vidi se nista, ovdi doli desno na slici.
Da li je to onda povezano sve?592fd864992b56b565a3ba33d4224010.jpg

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini ladicu sam i onda vidi kako radi kad stisnes reset klapni..samo kad skines ladicu ni slucajno nemoj kontakt dat ako nisi spojio jack od airbaga jer ce ti ostat zapqmcena greska da ne valja airbag pa ces morat na dijagnostiku da ti obrise( 2 min posla, ja evo jucer bio)

Evo ti link za skidanje ladice..inace od tog lika sa youtuba mozete svasta vidjeti..puno mana on sam rjesava i objasnjava 

 

A i neznam da li je isto na dvozonskim klimama i na obicnim? Ako je otisao neki motor klapni pokazat ce dijagnostika..meni ne pokazuje zato sto on vrti ali ne otvori i zatvori do kraja

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 22. 12. 2019. at 18:03, remaker said:

Bit ce da ne otvori do kraja..sad sam se vozio i kad krenem od najhladnijeg prema toplijem osjeti se mala razlika u toplini ali stvarno mala...i dalje ne ide..narucit cu motoric kad naidem na nest povoljnije na internetu

Evo mene opet..nije do motorica..skinio ga i rucno otvarao i zatvarao i ista stvar..za poludit..da li netko zna sta bi moglo drugo biti..neki senzor mozda temperature, ne znam vise..ili da nije do one gore klqpne kao one glavne sto se vidi na videu gore..jedino sto moram rec da sam primjetio kao da mi kompresor radi iako je ventilacija ugasena, vrti i remenica i cini mi se on sam takoder..moze li biti kakve veze? Ili mozda da probam izvadit osigurac od kompresora ako postoji sam za sebe pa da vidim? Isto mi je i na onom ECON

Ali da, eto vozaceva strana radi savrseno..u svakom rezimu..a koristio dual,ECON, ili kao obicnu klimu uvijek suvozaceva ne radi

Moze li biti ovo:

 

posto nemam dijagnostiku da probam mozda senzor sa vozqceve strqne prebacit na suvozacevu pa vidjet sto ce se dogodit

Edited by remaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga sad, lijepo ti je receno da preko dijagnostike testiras sve klapne i onda bi znao da li je u njima problem i u kojoj. Ovo si isao sad napamet raditi.

Nadji nekog sa VCDS i provjeriti da li ima zabiljezene greske i koje te istestirati klapne. Netko u Osijeku mora imati dijagnostiku pa makar otisao u ovlasteni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me teoretsk da li je moguce da je hladnjak kabine zacepljen jer mi kolega jedan rekao da je imao slucaj na pasatu tako i da ga je ispirao vodom i da je proradio..ako je i moguce kako onda cijeli sistem.antifriza cirkulira?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam kako bi hladnjak kabine bio zacepljen ako ti jedna strana dobro grije. Ali mozda je moguce, ne znam, tu ce @autofreak biti puno pametniji :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozda i ima smisla..kod vozaca ima jedan hladnjak zar ne i ovaj kod suvozaca?

 Evo kod vozaca..zanima me da li bih mogao prikopcat vodu na taj suvozacev i isprat ga a da ga ne skidam..?

Edited by remaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas nakon duze voznje probao cijevi pod haubom sto idu u kabinu sa suvozaceve strane a one hladne

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1