1 1
Vinkulja

Problem s paljenjem passat b5

Recommended Posts

Imam jedan izluđujući problem s autom, nije cak toliko ni problem koliko me to nervira. A problem je u tome sto kada je auto vožen i kad je postigao radnu temperaturu, nakon sto stanem i ugasim ga, nakon 20tak minuta stajanja kad ga idem ponovo palit desava se sljedece : stavim kljuc, dam kontakt, okrecem kljuc u poziciju za paljenje i kako sam okrenuo kljuc on uopce ne vergla mego pali odmah, ne znam kako bi vam to opisao, znaci nema verglanja ni milisekunde nego odma pali, a pali kao da ae pokrece cilindar po cilindar, tako mi nekako zvuci, onak jedva jedva klip po klip dok ne krene sastavljat i onda krepa, kada krepa onda ide verglanje pun kurac dok ne zaljepim gas do poda onda upali. Bas me izluduje to uzasno, znaci to je samo kad ga palim drugi put, znaci nakon voznje, svaki ostali put pali normalno. Prvo paljenje na - 50 pali kao mina, paljenje na +50 pali kao mina, isprobavao sam sto puta i nikad mi se to ne denesi osim kad je auto odvozen na radnoj temperaturi, znaci mora biti malo ispod 90 stupnjeva motor da se to desi... pomagajte sta da radim jel ima netko slican problem ili je imao.. poludit cu.. u pitanju je passat 1.6 74kw sa plinom.. pali se uvijek na benzin dok ne postigne 40 stupnjeva onda prebaci na plin, sistem je landi renzo, ako to ikome zmaci. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1