2 2
Golf7ninja

Golf 7.5 halogen u ledice

Recommended Posts

Kao što u naslovu piše trenutno imam halogen kratka svijetla. Pa me zanima koje ledice idu kao zamjena za halogen? Ja mislim da idu H7 ali nisam 100% siguran i ne znam da li mi trebaju ledice sa adapterom ili ne za izbijanje errora. S obzirom da zadnja svijetla su mi ledice serijski stavljene kada je auto kupljen. 

 

Ispirke ako pisem u krivoj temi nije mi dalo selektirati ništa drugo. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ugradio na mk7 i uzeo sam Erfolg-ove... i kratko i dugo/dnevno   https://erfolgled.com/hr/

Uz njih gratis dosle i led osvj tablica a njih je trebalo samo prekodirat  Garancija 2godine i evo godina prosla bez greske. Za montirat sve ovo sam morao skidat branik i pr farove... da bi bilo to fino upakovano. One jeftine nebi preporucio jer mogu shebat sjenilo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar ne idu u originalne konektore (nije mi jasno zasto si skidao farove i branik)?

da li zezaju na tehnickom zbog njih?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavljao sam i duga/dnevna i kratka... Da bi se to kvalitetno ubacilo treba skinut farove... ta duga su malo zaznutija... 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autofreak, kako si zadovoljan s Erfolgicama? Sigurno nije ko OEM xenoni, ali isplati li se?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stranka evo i dan danas vozi to auto.. nikakvih problema s njima.  Cak ima negdje pukotina na 1 faru pa se zna zamaglit i eto to nesmeta ledici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2