1 1
sink.as

Atest motora

Recommended Posts

Pozdrav ekipa, znam da je bilo tema ali u mene tapatalk ne nalazi nista, procedura atesta drugog motora u autu, konkretno transporter t4 bio 2.4d sad je unutra 1.9td, od papira nemam nista, imam normalno prometnu od t4 sa 2,4d motorom. Sta mi treba za atestirat taj 1.9td koji je vec ugraden. Ako nekome srč iznaci ovu temu neka zalipi link, ili admin neka preusmjeri di triba.

 

 

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, znam da ima dosta tema ali mi tapatalk otezaje situaciju a nemam komp ili laptop

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo preko laptopa kad sam na njemu, nemam živce na mob čačkat a i pretraga na forumu nije nešto pa sve preko Googla odradim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala jos jednom, malo sam prelista ove teme a oticu ovih dana u stanicu za tehnicki i pitati tamo sta triba

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo kasnim, vjerovatno si vec rijesio, al od viska glava ne boli ;)

Trebas imat dokaz o vlasnistvu za taj motor koji je ugraden, a to je racun od motora (ako si ga kupio npr na otpadu) ili kupoprodajni ugovor sa odjavljenom prometnom i knjizicom od vozila iz kojeg je motor izvaden. Sve mora bit uredno izvedeno i trazit ce te jos kratku izjavu o ugradnji i to je to. Motor koji je stavljen mora biti jednake ili vise euro norme od onog koji je izvaden. 
Ici ces jos na vaganje s autom u sklopu atesta.

To vrijedi u tvojem slucaju, ali kad je ugraden motor snage jace za 20% i vise onda to povlaci i kocioni sistem itd itd.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1