1 1
to21m

Mk7 parking senzori

Recommended Posts

Pozdrav, nakon dva dana pretraživanja ovog foruma nisam našao neko konkretno rješenje(odgovor) koje park senzore kupiti, kako to posložiti u DIY izvedbi, koji se mogu spojiti na canbus, a koji ne itd... Ako ste voljni podjeliti svoja iskustva da to imamo na jednom mjestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OEM ako se radi kako spada

meta zamjenski sa prikazom ako stedis 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogu, ali kostaju kao oem skoro, pa ne vidim racunice 

da su u pola jeftiniji imalo bi smisla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitao sam u zg-timu uglavnom senzori meta 1600 kn, bojanje u boju vozila +200kn, i ako hocu jos "vizualizaciju" sve zajedno prelazi 3800 kn samo za straznje. Oem kit straznji kosta 1900kn u ovlastenom +ruke. Kolega je prepurucio oem kameru u znaku koju bi on mogao ugraditi za cca 2300 kn sve zajedno tak da je i ta opcija na razmatranju... al posto volim sam prckat(pokvarit) nesto na autu bumo vidli, mozda ugradim valeo(400 kn) samo sa biperom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za cca 2500 kn ti ja nabavim OEM set prednji straznji 

pa se igraj sa ugradnjom :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drustvo zna mozda netko dal na radiu u pretincu za rukavice postoji mjesto kamo da spojim 'mute' zicu od aftermarket senzora?

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, to21m said:

Drustvo zna mozda netko dal na radiu u pretincu za rukavice postoji mjesto kamo da spojim 'mute' zicu od aftermarket senzora?

Senzora čega?

parking?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Discover media, koliko sam do sad shvatio sve ide preko can bus sustava tak da treba modul,  jos bude par dana sve skupa na razmatranji, a kad bude poslozeno stavljam slike.

Edited by to21m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kit valeo 632200 placen 400 kn i uzeo boju po kodu u spreju za 80 kn cca 2 sata zezanja, malo krvi i to je to. Netko ko ima vise iskustva sa skidanjem branika (ja sam skidao branik 1. put u zivotu) to bi vjerojatno odradio za sat vremena. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1