0
azraphantom

Golf 6 1,6 TDI - novi a loši amortizeri

Recommended Posts

Pozdrav ekipa,

 

Prije 3 mjeseca sam mijenjao amortizere na svom Golfu i stavio nove Kayaba po preporuci svog meštra. Auto nakon 3 mjeseca se ponaša na način da svaku i najmanju rupicu na cesti brutalno osjetim. Vožnja je postala jako neugodna, svaka rupa je jak udarac i poskakivanje mene i suvozača. Mislio sam u početku da su novi amortizeri pa se trebaju malo razradit, ali situacija se ne mijenja. Prije na starim amortizerima nije bilo ovakvih problema, imam osjećaj kao da su tvrdi i toliko kruti da ne vidim smisao u novim. Ne razumim se u ovo pa molim savjet, pomoć.

Hvala!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A svasta. Zaista mi je mestar od povjerenja i ono sitno sta sam ugugla je bilo pohvalno za tu marku... vratit cu mu ih, sachs preporuka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sachs je i prva ugradnja plinski top..nema bolje po mom misljenju, udobnosti i kvaliteti

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je kayaba brend, ide na sve japanske i korejske aute a sachs je ok takodjer.

Uzeo si tvrdje amortizere ili su ti stari bili losi pa su bili mekani. I na to si navikao.

Uglavnom s novim se ne dobijes udobnost, neg bolje drzanje, kocenje itd a to ovisi o ovjesu opcenito.

O svim komponentama..

Postat ce i ovi mekaniji nakon nekog vremena.

A koje si kayaba uzeo, model tocno?

To kaj su sachs oem, nikad vise nebus naso takve iste. Sachs isto radi posvuda. Nedavno sam mijenjao sva 4 sachs frendu i bili su made in brazil.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
0