0
derba

Passat ugradnja androida 2DIN

Recommended Posts

Pitanje za one koji znaju kako da se riješi pitanje prijema stanica na after market radiju . Konkretno imam ugrađen android(kao rns 510) vjerojatno kineski sve funkcionira savršeno osim prijema stanica. Radi sve ok kad sam recimo u samom gradu gdje je jak signal ,ali cim izađem iz grada signal se gubi i pocinje krcati. Na originalnom radiju sve radi super Otvoreni radi od Baranje do Vira bez problema. Ako je to netko uspio riješiti bio bih zahvalan za inf.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kinez jebiga

imas adaptere i pojacivace kupiti, ali nisu garancija da ce raditi

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Dario_7R said:

kinez jebiga

imas adaptere i pojacivace kupiti, ali nisu garancija da ce raditi

Mislio sam da je netko dosad smislio rješenje. Jedino je pozitivno što je android pa kad idem na dulji put mogu ukljuciti radio kao aplikaciju pa uz mobilne podatke radi bez mucanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, derba said:

Mislio sam da je netko dosad smislio rješenje. Jedino je pozitivno što je android pa kad idem na dulji put mogu ukljuciti radio kao aplikaciju pa uz mobilne podatke radi bez mucanja.

Ma nema ti tu rješenja. Kad sam ja probao ugraditi kinesku kopiju RNS 510 vidio sam da je problem u priključku ua antenu.

Na original radiu je dupli fakra priključak za antenu, kod ugradnje kineza ide adapter na obični ant priključak s jednog od orginal instalacije.

Znači ne koristi se više dupli antenski priključak i ja mislim da je tu razlika u kvaliteti prijema stanica.

Na kraju kupio original RNS i bio miran.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram drugu temu jedno pitanje? Dali rade tipkice na volanu sa tim kineskim inačicama radija? Imam sve za ugradnju volana sa tipkama pa me zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni na alhambri rade....imaš negdje u opciijama di možeš mapirati svaki pojedini gumb sa volana s nekom od funkcija radija. Radi mi telefon, pojačavanje, mute, prebacivanje.....a rade i ostale komande, recimo klima ti otvori sliku klime na androidu i pokaže gdje će puhati, kolika je temp i slično.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0