1 1
Golfic

Golf 4 4motio leva stranica u gepeku

Recommended Posts

Pozdrav, potrebna mi je informacija da li leva stranica u gepeku od Golfa 4 4motion odgovara i u običnom Golfu 4?

Naleteo sam na jedan oglas pa mi je prodavac rekao da je kod Golfa 4motion gepek plići, pa ako neko provereno zna info da li pasuje znacilo bi mi da znam zbog kupovine... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li postoji mogućnost da se nekako "nabudzi" ili da odustanem od toga? 

Gledao sam slike malo pre, i na slikama se vidi da je plići, ali me interesuje da nije možda ostavljno onog materijala da možda pasuje i na obicne Golfove... 

Edited by Golfic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plici je sigurno, ja vozim 4motion pa ako ti bude trebalo nesto da se slika da bi uporedio tu sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znacila bi mi slika te leve stranice ispod tepiha gepeka, da vidim da li možda ima materijala da može lepo da se ugradi i kod mene.

Mislim da je gornji deo tog tapacira identican kao kod običnih Golfova, jedino taj donji deo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam na pomoći. Znače obe slike, naravno. Video sam šta mi je trebalo. Izgleda da ne pasuje, razočaran sam i mislim da odustjem od kupovine jer mi deluje da nema sanse da se ugradi... 

Kakvo je vaše mišljenje? 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje mišljenje je da kupiš 4motion Golfa.
Inače nema šanse, a i ja sam je imao u planu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino ako ti se da kemijat, pa recimo taj dio koji ti nedostaje dodat, izrezat od nekog i zalijepiti. Ako se sve dobro napravi na kraju bi možda dobro izgledalo, ujedno bio bi jedini sa takvim modom. :)

Meni nedostaje ta vrata, imao sam priliku da skinem sa jednog i začudno ne znam zašto to nisam uzeo, sad ju je već kiša dotukla pa se ne isplati uzimati ali ako naletim na jedan koji ima istu nijansu, uzimam ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, mur3633 said:

Moje mišljenje je da kupiš 4motion Golfa. emoji1787.png
Inače nema šanse, a i ja sam je imao u planu.

Hahaha dobra fora, zbog tapacira gepeka kupovati drugi auto ?

Ne znam...u dilemi sam

 

1 hour ago, <TDI> said:

Jedino ako ti se da kemijat, pa recimo taj dio koji ti nedostaje dodat, izrezat od nekog i zalijepiti. Ako se sve dobro napravi na kraju bi možda dobro izgledalo, ujedno bio bi jedini sa takvim modom. :)

Meni nedostaje ta vrata, imao sam priliku da skinem sa jednog i začudno ne znam zašto to nisam uzeo, sad ju je već kiša dotukla pa se ne isplati uzimati ali ako naletim na jedan koji ima istu nijansu, uzimam ga.

Prvo sam mislio da potpuno odgovara što se dimenzija tiče i da je samo "plug and play". Posle mi je došlo na ideju da se malo pozabavim nadogradnjom tog dela koji fali, ali me sada buni da li su i "žabice" na istim mestima, takodje bi se razlikovala i visina ovih hrom drzača koji služe za privezivanje...ima dosta mana, ali taj jedinstven i lep izgled me nagovaraju da možda ipak probam da nešto nabudzim. :)

Mislim da ne treba propustati takve prilike, jer ko zna kada se ukažu ponovo. Ja ću za ovu da vidim ako mi odgovara cena ukupnih troškova da možda probam. Na ukupne troškove mislim jer opet treba kupovati još jednu stranicu, koji lepak, itd. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gle, ako je stvarno povoljno onda se isplati uzet, možda čak i preprodati dalje ako vidiš da od toga ne bude ništa. Takve stvari u dobrom stanju su tražene, evo Igor će uzet za rezervu ako nitko drugi, jel Igore. :)

Ne znam, mislim da bi se to dalo napraviti, je zezancija spajanje tog tepiha sa onim donjim dijelom, kojeg bi trebao izrezati od nekog drugog i onda sašiti da to bude kako treba, mislim da je moguće ali nije P&P što bi bilo najlakše i najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekam odgovor za cenu, pa ću videti ako je povoljno da uzmem i pokušam. Nego što i nijanse treba da se pogode haha mane, mane, mane...

Ali ste zaista upravu da lako može i da se preproda, nego je više tražno od strane nas kojima je to na "listi želja". :)

Zezancija jeste...aa, razmišljam sada, možda može da se nalepi taj donji deo, prelaz se zagituje da je neprimetan i kupi se "tepih" i obloži...hmm 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače su takvi radovi sami po sebi zez jer tek kad uđeš u to vidi se koliko mana ili prepreka može biti, ali zato ako se napravi imaš nešto što drugi nemaju. Pitanje je sad samo cijene, a do tada napravi troškovnik materijala pa vidi, ja bih to dodatno sašio ali i tvornički se to lijepi pa drži, samo treba nabaviti dobro ljepilo. Razmisli pa odluči nakon što ti javi za cijenu, od nje sve ovisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako ću i da uradim. Proračunaću se sve šta i kako, pa ako bude radova ovde ću postaviti. Hvala kolegama Mur i Igoru na slikama i što su pomogli da otklonimo dilemu da li paše ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu, zato i postoji forum da pomazemo jedni drugima..:)
Ako kupis pa odustanes od ugradnje, salji za PG da imam stranicu u rezervu

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1