2 2
remaker

Mokar pod

Recommended Posts

Par dana se osjeti u autu smrad kao ustajalosti i vlage i danas krenem pregledavati auto i vidim ispod suvozacevog tepiha je voda. Dosta je natipljeno kad stisnem prstima sve se voda dize, malo sam.danas susio. Zanima me gdje se nalaze svi ti kanali za odvod vode po autu, ako netko moze napisati bio bih mu  zahvalan. Da napomenem auto ima panoramski siber jer vidim po internetu da moze bit  i od toga. Mokro je skoro ispod suvozacevog sjedala u ravnini mjenjaca nekako. Zanima me odakle da krenem sve kontrolirat? Golf plus 2006.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj jesu li kederi ispravni i je li vrata dihtuju kako tribaju mozda je u tome problem

I ispod auta bar na mome postoje kao cepovi sad jel to sluzi icemu i jel mogu kroz te cepove uci voda (cepovi su okrugli plasticni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumijem za kiler..gubi malo vodu ali  znam da mi hladnjak malo pusta( onaj vanjski na motoru).. jedino sto mi je sumnjivo ako je kiler onda bi valjd bilo mokro i tamo gdje noge dodu a ovo je vise do sjedala..nasao sam neku sliku da ide neki odvod kroz auto pa sa strane na stup mjenjaca pa valjd van..isto me zanima ako netko moze nabrojat sve te kanale za vodu da znam sve pogledat da ne trazim, bio bih zahvalan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako zelis bit sto posto siguran za kiler iza motora kraj bubnja za kocnice dvi cijevi idu u kabinu i to su cijevi za kiler pa ih probaj prispojit pa vozat tako par dana jedino ti nece radit grijanje u autu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je identično bilo na Cliu, bio je začepljen ''odvod'' kod šajbe, ispod brisača.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procistio sam odvode..sumnjam na siber jer su tamo na krajevima uske gume pa voda doslovno ide kap po kap..odrezao gume....e sad da li netko ima ideju sto staviti umjesto one spuzve u pod..mokra je i taj sam komad izvadio..nekih 40x30cm.

Evo video ako nekom pomogne 

 

Na cetvorci odvod od sibera izlazi kod vrata a na mom golfu plus ide ispod sajbe(moras skinuti brisace i one plastike ispod sajbe), ali su iste takve gumice na kraju..sad cu pratit pa javim ako ipak nije to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako je kod njeg to rijeseno, al samo cu napisati gdje je meni ulazila gomila vode na Passatu pa provjeri. Ispod kucista filtera klime. Bude neka spuzva koja strune. Ja sam je izbacio, dobro sve ocistio i na kuciste nalijepio traku za brtvljenje vrata i prozora. 20ak kuna košta. Ovu zimu nisam imao ni kapi unutra a lani je sve plivalo

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2