0
Golf444

Golf 6 r20 branik kataloški br.?

Recommended Posts

Da li bi mi netko mogao pomoči sa oem brojem R20 branika od golfa 6 sa pdc + park assist (6 senzora na mojem slupanom trenutnom braniku koji nije R20), bio u ovlaštenom i kažu nemreju mi pomoč ako im nedam broj šasije od auta koji ima takvi branik ili oem broj branika a ja preokrenuo cijeli internet i nisam uspio nači baš takvi branik i da piše kataloški broj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel moguče da niko ništa nezna, tražim i nemogu ni nač dali se uopče ugrađivao u R-a branik sa 6 senzora ili ima nekako preko 4 samo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A neznam sad ja točno al kolko pipe na netu 2009-2013, kakve to ima uopče veze, mene samo ak niš drugo zanima ako ima ko info jel postoji oem 6 senzora, ak ne nabavit ču obični R branik i posebno onda kupit rešetke s nosačima a ove boče izbušit i pripasat, al ako ima opcija oem sa mjestima za ova 2 bočna na braniku nebi se htio s time zezat i gubit vrijeme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam da bu znao pogledat kiji sve branici postoje Etki.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje god pitao niko niš nezna, https://www.dm-autoteile.de/VW-Golf-6-Front-Bumper-R20-Design-with-Daytime-Running-Lights a kolko vidim npr ovdje piše park assist ready u rešetkama a kolko vidim svi imaju po 4 senzora onda valjda ovaj senzor bočni hvata i za park assist?, jel ima ko iskustva kako stoje ovi branici koji nisu oem, silux itd. makar sam odlučio da bih uzeo oem, kopka me da budem bacio lovu a isto bude stajao ko ovi a nekak sumnjam da ovi za 3k kn rade branik koji ne paše kak treba?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0