0
Nikola Šimunović

VW Passat 1.9 TDI, 2008. godina, zaključan volan

Recommended Posts

Pozdrav, imam auto VW Passat 1.9 tdi, 2008. godište na kojemu mi se zaključao volan već treći puta. Prvi puta kada mi se zaključao volan skinuo sam klemu i vratio je nazad, zatim sam isprobavao metodu držanja ključa u bravi, izvadio ključ i stisnuo dugme za otključavanje i kada sam ga opet stavio u bravu tad mi se otključao volan. Kada mi se drugi puta to dogodilo da mi se volan zaključao, promjenio sam bateriju na ključu jer sam mislio da je možda problem u njoj, te nakon što je auto odstojo 5 sati, pokušao sam ga upaliti da vidim oće li se volan otključati i tada je bilo sve uredu. Sad kad mi se treći puta volan zaključao, sve sam pokušavao, skidao klemu, mijenjao baterije, punio akumulator, ali ništa... U autu mi svijetli žuta lampica volana, nema kontakta, samo mi daje obavijest da pomičem lagano volan kako bi ga otključao, ali ni to nije pomoglo kako bi mi se otključao, pa mi nakon toga dođe obavijest da je upravljač i dalje zaključan, par zvučni signal i žuta lampica treperi... Je li itko imao sličnih problema i je li itko zna u čemu bi mogao biti problem? Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0