3 3
<TDI>

Izmjena ulja Golf 4 PD motor u vlastitom aranžmanu

Recommended Posts

Pošto imam kanal i sve blagodati da odradim izmjenu ulja kod kuće mislio sam da odradim sam, kako sam i do sada radio na svakom autu, pogotovo sada zbog ove nastale situacije. Ulje i filtere sam već pripremio pa planiram početkom slijedećeg mjeseca odraditi, ujedno imam vremena da ga ostavim i za drugi dan da se ulje iscijedi koliko može i ostatak izvući kroz filter, odnosno iscuclat ga sa nekom povećom špricom od 300-500ml koja mi je u planu nabaviti. Kako god rezultat neće utjecati na kvalitetu izmjene, potrudit ću se maksimalno da sve odradim kako spada. Imam nekoliko pitanja dolje da ponovim gradivo, imam moment ključ ali su oznake u kp pa sam ih pretvorio.

1) Stezanje vijka na karteru..................................................3 kgf = 3 kp
2) Stezanje vijka uljnog filtera..............................................25 N  = 2,55 kp
3) Ima li netko shemu zamjene uljnog filtera iz ETKA-e ili nešto slično?
4) Gdje nabaviti ključ za uljni fiter, koji je najbolji a da ide na gedoru?

dsc_00087vjxj.jpg

dsc_0011lrkcz.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene nakon dugo vremena :)

Kolega,što se tiče ključa za uljni filter,ja sam na svom bivšem G4 odvrtao sa kaišom za filtere ulja, a ne oštećuje plastiku što mi je najbitinje bilo. 

A moment ključem sam samo stezao vijak na karteru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije loš ni remen, samo da nije onaj lanac, njega ne mogu vidjet da ide na PVC poklopac, ne znam što ovlašteni servisi koriste, nisam uspio vidjeti. Radije bih neki koji ima nastavak da mogu staviti gedoru i sa moment ključem stegnuti, nešto ovakvo... KLJUČ ZA FILTER ULJA 2169-76

1215412xrjsu.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe ja onaj lanac očima ne mogu gledati :D.

Trebalo bi da ima, staviš na gedoru,evo našao sam i video snimku 

slika-459903-5b863ce12b579-velika.jpg

Ključ /kapa za filter ulja Ø 76 mm, 14-kant

VW, Porsche, Mercedes, BMW, Audi, Opel

Tehnički podaci
Pokretački profil vanjski 14-erokut
Pogonski profil unutarnji četverokut
Veličina pogonskog profila, metrička 10 mm
Bruto težina 140 g
Veličina pogonskog profila, veličina u colima 3/8 "
Promjer 76 mm
Završna obrada površine lakirano
Boja laka crna

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj alat moram i ja da nabavim. I ja sam do sad uvijek onim kaišem odvrtao.


Šaraf na karteru nikad nisam zavrtao moment ključem, već tek onako gedorom, sve dok ne dođe do kraja.

Sam mijenjam ulje od 2013.g. počevši na Sharanu od oca, pa do danas na oba auta i nikad problema nisam imao.

Svaki drugi ili treći servis kupim novi šaraf za karter.


Kada svo ulje izađe napolje, uvijek auto dignem na dizalicu sa lijeve, pa onda sa desne strane. To ponovim 2-3 puta. Nije loše da se ostavi preko noći da kapa.
Uvijek maksimalno zagrijano ulje ispuštam, jer je najprotočnije.

Kućište filtera ulja uvijek "iscuclam" sa špricom i detaljno ga krpom uglancam unutra.

Uspem novo ulje, poništim interval zamjene i onda ga malo cimnem, toliko da ne upali, pa još jednom i onda ide paljenje, dok ne nabije 90°C, na kraju kontrola i eto

To je neka moja procedura

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ VWTDI,
ta kapa mi izgleda da je neka jeftinija verzija ali da bi poslužila, ionako je samo da mogu zavrnuti i provjeriti sa moment ključem. Problem je samo gdje ju naći, možda ima nešto na AliExpressu, vidim da i na Siluxu ima, za sada čekam odgovor od Tokića da vidim što oni imaju u ponudi jer mi je to najlakša opcija. SILUX_Ključ za uljni Filtar. zev kljuc 76 mm, Broj zljebova 14
Kakav to remen spominjete, običan za hlače ili onaj na PVC dršci pa ima i taj remen na njemu?

@ mur3636,
da li pereš PVC poklopac sa nečim, recimo odmašćivačem za kočnice ili ga samo obrišeš sa krpom iznutra i kada izvučeš sa špricom ostatak ulja koji se na dnu nalazio da li uliješ tu količinu nazad sa novim uljem ili ne?

Ovaj vijak za karter je za jednokratnu upotrebu, nije za dvije ili tri izmjene, iako je to po meni veća glupost od strane VW-a da se uvijek iznova kupuje novi vijak samo zbog hebene podloške, koja je još usput aluminijska a ne bakrena, što je po meni bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne perem ga, jer nema nikakvih naslaga
Samo dobro čišćenje krpom i ujedno zamijenim gumicu.

Ovaj put ću malo filter na potopim u novo ulje, tako da koliko-toliko motor ne radi na suvo.


Inače da li valja ideja da se motor naftom ispere, tj. ona ideja da se jedno 2-3 litra nafte uspe kroz motor i filter ulja? Naravno da se motor ne pali, već samo da nafta procirkuliše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam na ulje koje se izvuklo špricom sa dna da se i vrati nazad, da uljna pumpa ne vrti u prazno prilikom prvog paljenja, ako to ima nekog smisla. Ovo da se filter utopi u ulje mi je onako, nezgodno, to novo ulje u neku posudu preliti pa ga upustit u ulje, izvadit ga, po meni nepotrebno kompliciranje i samo se napravi nered.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To što se špricom izvuče iz kućišta, ja uvijek odložim u staro ulje. A možeš novo ulje da uspeš u taj dio, nije ni to loša ideja.

 

Ne znam, možda griješim, ali mislim da sipanje ulja kroz kućište filtera ulje šalje direktno i karter. Filter je taj kojo drži ulje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, mislio sam novo ulje vratiti, ne na staro, samo da se ta količina vrati nazad koju sam izvukao sa špricom iz dna. Ovo sa uranjanjem filtera u novo ulje je komplicirano ali nije loše da je lakše izvedivo, to sam radio na duji, uvijek sam ulijevao ulje u sam filter i tako ga zavrtao ali ovdje je to neizvedivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, said:

@ VWTDI,
ta kapa mi izgleda da je neka jeftinija verzija ali da bi poslužila, ionako je samo da mogu zavrnuti i provjeriti sa moment ključem. Problem je samo gdje ju naći, možda ima nešto na AliExpressu, vidim da i na Siluxu ima, za sada čekam odgovor od Tokića da vidim što oni imaju u ponudi jer mi je to najlakša opcija. SILUX_Ključ za uljni Filtar. zev kljuc 76 mm, Broj zljebova 14
Kakav to remen spominjete, običan za hlače ili onaj na PVC dršci pa ima i taj remen na njemu?

 

Jest jeftinija verzija dodje oko 20km BGS Germany žig ima,ma može da posluži,jesi gledao na Njuškalu?

Remen mislim na ovaj, zaboravio sam da stavim fotku.

 

M-Molydon-Automoto-0232-18042017-1-510Wx

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, vidio sam takve ali radije bih kapu jer je praktičnija, a ni cijene nisu pretjerane, mislim na ove kineske, problem je samo što ne znam koju da uzmem sa alija i da paše.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmeš vojni španer,kako to drži :hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote post=926129" timestamp="1585909687" name="" userid="359169] Da, vidio sam takve ali radije bih kapu jer je praktičnija, a ni cijene nisu pretjerane, mislim na ove kineske, problem je samo što ne znam koju da uzmem sa alija i da paše.
Ja sam kupio taj s alia ključ za fox i super je mislim da je bio 15kn metalni je crni nemam ga sad pri ruci da ti poslikam...
Prijasnji vlasnik je to obavljao s papagajkama pa je čep ajme izmasakriran ali nabavio sam drugi ...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao sam koji ključ ovlašteni servisi koriste VAG3417 ali mi je preskup sa dostavom, a onaj Hazet 2169-76 u Tokiću košta 225 kn što mi je isto previše, tako da ću uzet jedan sa alija, mislim da sad znam koji mi treba, isto je od aluminija, sličan ovom OEM  ima nastavak za gedoru kao kod originala a košta nekih 30-tak kuna, smiješno.

vwvag3417k5j8x.jpg

1200-vw-vag-3417-gwkmi.jpg

1200-vag-3417-vw-e5k4n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vijak nov svaki put... Ulje se moze pocuclat iz kucista i kad se nalije slobodno palit motor jer nista mu nije tih sekund 2 dok nabije tlak ulja. Uljni film je svakako postojan na svim vitalnim dijelovima a pumpa ima nepovratni ventil....

Meni osobno se ulje cijedi preko noci.... nije mi zurba :)

Pa na mom sejadu pd ide cak i 5l ulja :)

Komplikacije oko ispiranja naftom bez da radi motor... necu komm.. opet polovican posao. Ima cleanera koji se naliju netom prije izmjene ulja i oni kao ociste to nesto...  Namakanja filtera su nepotrebna... roknes 1l kroz kuciste ostalo kroz cep na ventil deklu i ciao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam to ovako odradio:

OEM filter ulja i Ravenol VMO 5W-40
125762c6806453645186ee601ce251b5.jpg

Napravio posudu od nešto više od 500ml i u nju ubacio filter
bbe920da4f31b5144234fe5486139c8e.jpg2f8d88686eb1049857c1f9d7145b7d60.jpg

Zatim usuo nešto oko pola litra i malo više novog ulja.
bd2995a2ac0ac2153350d9ab73c0e32d.jpg

Dok je to stajalo pokriveno, zagrijao sam motor i ispustio ulje iz kartera.
Odvrnuo čep radi boljeg protoka.
To se iskapavalo dok sam odvrtao filter ulja.
Iscuclao svo staro ulje i očistio što je više moguće
8da7d267f0ad1488a65042f9739180ed.jpg

Zatim ulio nešto malo novog ulja, da koliko toliko pročisti kućište
6f77fa5847960fd4e525416f008f3ee2.jpg
Ovako izgleda kad se novo ulje umiksa sa ostatkom starog ulja
75bff1496b4c0f8e65ed5e90b6cea2f6.jpg

I opet na kraju iscuclao svo ulje i očistio kućište.
adefd82b4fbbc2c46a2328aab1afe025.jpg


Zatim sam zamijenio dihtunge na nosaču filtera i namazao ih uljem, kao i dobro očistio nosač.

Nakon toga sam lijevu stranu podigao na dizalicu i malo sačekao, pa onda isto i desnu i tako 3 puta.
Kad sam auto spustio, prestalo je da kaplje iz kartera. Tako da sam gedorom zavrnuo šaraf.

Na kraju sam u kućište filtera ulja nalio oko 500ml ulja i ubacio filter koji je stajao u ulju dobrih 2 sata.
U motor ulio oko 3.5-6L ulja.

Dao kontakt, resetovao servisni interval i upalio auto, onda sam ga zagrijao i ugasio da bih izmjerio nivo. Dosuo sam nešto malo.

To je to, 258 774km na satu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra dosjetka sa ovom bocom, jedino bih filter zajedno sa poklopcem montirao i onda tako uronio u novo ulje, jer ovako mislim da će ulja biti na sve strane kod vađenja, pa onda još stavljanje na PVC štap i vraćanja u kućište. Treba što više smanjiti korake od boce do kućišta, ali kao ideja nije loše, mislim ništa ne škodi, dapače mislim da je korisno, samo treba više vremena a toga se ima. To ti nijedan servis ne bi radio, tako glancao ležište uljnog filtera i čistio ali privatno si taj luksuz čišćenja može svatko priuštiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to je tačno
Bolja je opcija sa nosačem da ide. Prospe se po malo, ali dobro.

Zato ja uvijek kažem da mi je merak da sam radim na autu koliko je to moguće.
Majstori to brzaju, samo što prije posao da odrade i onda nije to to. Pogotovo ako se auto planira zadržati na duže staze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čak recimo da se uzme tanja boca, da što više paše širini filtera i da se što manje ulja mora ulijevati u bocu i tako montirano vratiti u kućište. Naravno, ono što ne znam prepustim majstoru, nitko ne zna sve ali zato ima gomila stvari koje mogu sam odraditi pa to odradim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to, valjala bi i uža boca
Ovo je najuža što sam našao u kući
Ali za sledeći put ću da vidim neku koja je idealna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda nadjite staro kuciste filtera na otpadu, zavarite dno i evo vam gdje ce te ga namakati a da pase savrseno :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3