0
Golf444

Gewinde

Recommended Posts

Uzeo bi neke gewinde za golfa 6, znam da ima puno tema o tome ali rijetko koja u zadnje 2 godine pa si mislim da se nije šta promijenilo po pitanju kvalitete. gledam zasad ovak nešto kao lowtec https://www.mstyling.net/comp-nastavljivo-vzmetenje-gewinde-volkswagen-golf-vi-6060591?search=golf 6 gewinde&description=true imali šta bolje u ponudi u tom cjenovnom rangu do 500€ i koliko su realno bolje ov ovih najeftinijih za koje svi kažu da nevaljaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lowtec ili AP. ja sam imao AP i udobne su . Sto se sestice tice. Ta tehnix je ko kamen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takoder preporuka za AP. Imao ih na Golfu 7 i bio sam extra zadovoljan sa udobnoscu s obzirom da sam vozio na 225/35/19 gumama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam lowtech, ja sam na 225/40/18 s tim da se dosad nisam vozio na gewindama nemogu sad procijeniti tvrdoču al gdje je normalna cesta  bez puno rupa to je ok al one valove ak je loša cesta osjetis kod brže vožnje, al normalno nisam ni očekivao da bude kao lađa sad.
Možda sam i previše stvrdno opruge jer mi je u jačim zavojima u nizbrdici kod kočenja lagano počeškalo po šerafu koji drži onu zaštitu na blatobranu a stvio sam ga na 1 prst od gume. Sve u svemu zasad zadovoljan a dalje budemo vidjeli kad dođe zimski set koji je na 15" mogao bi onda biti preblizu podu.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa opseg kotaca ti ne bi trebao biti nesto puno drugaciji.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije puno al kad stavis jednu do druge ova 195/65/15 je možda pol cm niža ( nisam sad točno mjerio) i još kad isto malo više legne guma od ove se pribere 1 cm visine točno se vidi kad sam stavljao ljetni set,a sad jel mi to bude pravilo kakav problem valjda nebude, budem pripazio. 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro, mozda je u praksi vizualno drugacije ali po meni, ispravno napumpane gume, visina bi trebala biti skoro ista. U tvom slucaju razlika je 0,1" dakle 2,54mm sto je zanemarivo.

lgqVW8K.png

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites
0