2 2
pajser

P: OEM VAG parking kamere

Recommended Posts

Kao sto u naslovu pise,prodajem nove,nikad koristene,original VAG parking kamere. Vecinom su za novija MQB i MLB vozila,za PQ nemam. Sve kamere parametriziram i kodiram po samom vozilu u koje idu (osim ako nekom treba da ih ima na stanju pa ce ih prilagodit prema potrebama). U ponudi su highline i poneka lowline verzija,u setu su svi potrebni kabeli i konektori za pojednostavljenu ugradnju,te upute za spajanje i kodiranje.

Cijena pojedinog seta ovisi o vise faktora,pa nema neke univerzalne,stoga za sve detalje slobodno pitajte.

P.S. Za manje upućene,kamere imam SAMO za MQB i MLB platforme,znaci za vozila tipa: octavia 3,superb 3,karoq,kodiaq,golf 7,passat b8,sportsvan,troc,polo AW,tiguan 5N,touran,tcross,touareg CR7,audi A3 8V (facelift),A4 B9,A5 F5,A6 C7,Q2,Q3,Q5 FY,Q7 4M,seat leon,ateca,tarraco,arona...mozda sam i neke izostavio.

Znaci NEMAM kamere za “starija” VAG vozila na PQ platformama: golf5,golf6,passat b6,b7,octavia 2,2.5, i slicne.

Cijena kompleta krece od 1600kn pana vise. Moguć dogovor za ugradnju u Splitu,Zagrebu,Osijeku i jos u dvije susjedne nam drzave(ako kome zatreba).

Za sve ostale upite i broj mobitela slobodno me kontaktirajte porukom.

 

4a9bff59f18b5dec6ebb30e6a73447f8.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cijena za passata karavana 2017 god,B8 i koliko je ugradnja?Molim vas broj mobitela za svaki slučaj za neka dodatna pitanja.
Hvala.
Lp

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje je odma da me nazovete... da se ne natipkavamo kao u osnovnoj skoli
098760960


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bump...
Još malo pa nestalo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2