2 2
perk87

Passat B8 TPMS

Recommended Posts

Pozdrav ekipa,

Nisam našao ništa za TPMS na forumu pa reko da otvorim temu.

Trenutno imam zimske gume na alu felgama i imam TPMS ventile.

Sad bih trebao stavit nove ljetne felge i gume ali se sjetio da imam TPMS ventile, šta sa tim?

Mogu samo prebacit ove sa zimskih felgi na ljetne?

Malo sam guglao i našao info da se mogu imat 2x4 senzora tj. za dva kompleta guma.

Sad ako kupim na njuškalu senzore, da li ih samo kod vulkanizera stavim ili je potrebno nekakvo programiranje?

Da li preporučujete polovne i gdje se mogu kupiti novi osim u ovlaštenom servisu?

Hvala

 

Poslano sa mog P20 koristeći Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imas ih na ebayu, originalne.

https://www.ebay.com/itm/254508931809



Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk


Hvala za link, ako je original uzimam to.

Samo me sad zanima, da li se sami konfiguriraju ili treba programirati ili šta već?

Poslano sa mog P20 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to ti neznam, ja ih nemam na zimskim kotacima, pa po zimi svijetli upozorenje za tlak u gumama, kad nakon toga stavim ljetne, prepozna ih kroz par minuta krace voznje...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
E to ti neznam, ja ih nemam na zimskim kotacima, pa po zimi svijetli upozorenje za tlak u gumama, kad nakon toga stavim ljetne, prepozna ih kroz par minuta krace voznje...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk


Kužim, samo bih sad sa zimskih senzore premjestio na ljetne. Pa do zime možda kupio još jedan set. Sad je pitanje ako se premještaju na isto mjesto samo drugu felgu jel treba šta namještat ili će raditi normalno?

Poslano sa mog P20 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2