1 1
DinoDud

Passat B7 start stop

Recommended Posts

Pozdrav, zanima me zna li netko zašto mi je A prekriženo, tj. kad stanem odmah pokaže A prekriženo, a auto bi se trebao ugasiti i na ponovno stiskanje kvacila upaliti.

 

 https://ibb.co/CPL9gcr

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mene je ista stvar bila zbog toga sto je akumulator bio pri kraju i za zamjenu. Sustav prepozna da je akumulator slab i automatski iskljuci start/stop. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, gbx said:

U mene je ista stvar bila zbog toga sto je akumulator bio pri kraju i za zamjenu. Sustav prepozna da je akumulator slab i automatski iskljuci start/stop. 

I jeste zamjenili akumulator, pa je radilo? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon zamjene je bilo sve ok. Meni to uopce nije smetalo sto nije bio S/S u funkciji ali morao sam zamjenit akumulator jer je otezano verglao.  Ja bih na tvom mjestu prvo akumulator ispitao da budes siguran pa onda mjenjao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, gbx said:

Nakon zamjene je bilo sve ok. Meni to uopce nije smetalo sto nije bio S/S u funkciji ali morao sam zamjenit akumulator jer je otezano verglao.  Ja bih na tvom mjestu prvo akumulator ispitao da budes siguran pa onda mjenjao.

Hvala na savjetima i puno sretnih kilometara zelim ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad god nema zadovoljene sve uvjete onda je A prekrizeno i ne radi ss, sto je super

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam se eliminirao.  Ako nema gresaka u motornoj elektronici... pici dalje.... Ako je aku los... tako ce i bit... cekaj nek crkne... Dok neradi ss dobro je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1