0
Dgl_

Dizna VW Passat 5.5 1.9 TDI 96 kw

Recommended Posts

Pozz drustvo.

 

majstor mi je ustanovio da je cetvrta dizna otisla... u parametrima pokazuje da je u + 1.20 mg a ostale su sve vrlo blizu 0. Skidali smo poklopac provjerili konektore bilo je ok 5 dana i onda se problem vratio. Auto povremeno u leru radi nemirno i malo slabije vuce u nizim okretajima. U leru nekada obrtaji variraju za cca 100 rpm gore dole i auto se trese... povremeno radi sasvim lijepo i pretezno se to desava u procesu dostizanja radne temperature. Primjetio sam da ujutru malo nepravilno zavergla ali upali odmah bez problema... nema dimova i sl. Stvari. Rekao mi je majstor da mi treba dizna sa oznakom AA tj. "Debela dizna" koja se kako on kaze ugradjivala u prvu seriju ovih automobila. Passat je 2001. Godiste. Moram li naci AA diznu ili moze i neka druga sa istog motora i kakvo je vase misljenje da li je do dizne tj. Da li ovi parametri gdje je jedna u +1.20 mogu praviti ove probleme... dodavanjem gasa ode na + 1.50 i vise. Pozdrav i hvala svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih probao sa drugom instalacijom dizni. Traži od nekog novijeg 1.9 TDI iz 2008-9.g.
Nemoj se zalijetat odmah na reparaciju dizni.

Što se polovnih dizni tiče, to ne bih nikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam stavio 3 polovne u motor 1.9, 74 kW i presao 200 tkm bez problema voze i danas. Koliko se sjecam po vcds parametri dizni idu od -2 do +2. Prijedlog da provjeris kakva je podloska na toj dizni i gumice 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba savjeta iznad od kolega su ti dobra.

Imao sam i ja problema sa "diznama" na mk4. Javljao mi vcds da su one. Zamijenio kablove, gumice i te podloske i sve odlicno od tad. Nakon prvog paljenja sam primjetio nevjerojatno tisi rad motora.

Nemas potrebe na tom stedit, uzmi sve novo.

Edited by Garrett_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da javim sta je bilo uzrok... MAF senzor... mjenjali diznu... mjenjali jos 2 dizne koje nisu valjalr pa vracene moje.. dok jedan dan auto nije htio da vhce iznad 2000 rpm. Dijagnostika rekla MAF. Zamjenjen i od tad je kraj ovom problemu gdje obrtaji skacu i spustaju se za 100 rpm ponekad.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0