1 1
DSG35

RNS 510 problem s bluetooth

Recommended Posts

Pozdrav,  Imam RNS 510 i Bluetooth povezem s mobitelom normalno, radi zvuk pozivi. Ali problem je u tome sto na ekranu ne mogu povezati telefon i audio bt ikona iskljucena. 
Da li je neko imo problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

otkopčaj AKU i ponovo spoji da se module resetira. Obično to pomogne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusavo sam i to, odspojim pa spojim i dalje telefon radi normalno ali bt audio opcija na radiu nece 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nemaju svi BT moduli mogucnost streamanja muzike 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar je u tome sto je imo otvorenu mogucnost povezivanja za streaming 

Share this post


Link to post
Share on other sites

istekaj modul ispod sica na 15 min i ustekaj ga ponovo da se hard reseta mozda pomogne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probavo sam i to, ali opet ista stvar telefon radi ali Bt audio na radiu nece da upali niti da repudicira muziku preko telefona 

D41563C6-B81C-4DB1-A72D-D52914617186.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mjenjo mobitel, apple xs normalno se bio spojio i normalno bio otvoren bt na ekranu. Sad ne mogu ni aux in preko telefona ali opcije ima na rns... istekavo sam i modul al telefon norm radi. Sad ne znam jel njemju treba kakav softver instalirat ili bi trebo sam radio normalno podrzavaat

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/30/2020 at 10:30 AM, DSG35 said:

Nisam mjenjo mobitel, apple xs normalno se bio spojio i normalno bio otvoren bt na ekranu. Sad ne mogu ni aux in preko telefona ali opcije ima na rns... istekavo sam i modul al telefon norm radi. Sad ne znam jel njemju treba kakav softver instalirat ili bi trebo sam radio normalno podrzavaat

Jesi rijesio ovaj problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nista rijesio, kog sam pito niko ne zna. Osim jednog da mi je reko da treba verziju ubacit, sad koliko je to tocno.  
Jel imas takav problem il? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
59 minutes ago, DSG35 said:

Nisam nista rijesio, kog sam pito niko ne zna. Osim jednog da mi je reko da treba verziju ubacit, sad koliko je to tocno.  
Jel imas takav problem il? 

Pa imao sam nesto slicno, ako ne isto. Bilo mi je cudno da je radilo polovicno - malo sam prckao i mislim da ti je rjesenje da ides u meniju u bluetooth i povezes Media Player sa svojim uredajem. Ako ti to ne proradi, onda pobrisi vezu (na iXS i u autu) i povezi ih ponovno. Provjeri da ti se uredaj uredno nalazi u Media Playeru.

Promijenio sam s i8 na iXS i to mi se desilo.

Evo i slika.

 

https://ibb.co/6D15Ljt
https://ibb.co/PrQjpCV
https://ibb.co/9rkH6mh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusavo sam i tako ali nece da se upali BT na ekranu ostaje i dalje taman. Bt telefon norm radi, sam me zeza media player

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, DSG35 said:

Pokusavo sam i tako ali nece da se upali BT na ekranu ostaje i dalje taman. Bt telefon norm radi, sam me zeza media player

Pa imas li uredaje u Media Playeru i da li pokazuje da su uredno povezani?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1