1 1
Dzani

Golf 5 2.0 TDI egr

Recommended Posts

Ekipa vec par dana imam problem sa EGR ventilom i klapnom ispod EGR-a. Zamjena ta 2 djela je preko 300eura,neki mi savjetuju da blokiram EGR, da li se blokira EGR, a klapna se nova stavi ili se blokira i jedno i drugo da ne kupujem nista bezveze. Oci mi vadi ona engine lampica na ekranu, skidali smo i jedno i drugo cistili cijeli dan sve radilo taj dan sutra ujutru opet upalilo gresku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Egr je na vakum..... Moguce da je prdnula membrana pa vakum nemoze kontrolirat egr...  Zaklopka ispred egr je zasebna i da se bas istovremeno pokvari i jedno i drugo...vrlo tesko.

Egr se moze blindirat.... Vakum cievčica se zacepi a na cijev koja dolazi na egr se stavi 3mm limena pločica i onda ostaje sw gasenje lampice

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, AUTOFREAK said:

Egr je na vakum..... Moguce da je prdnula membrana pa vakum nemoze kontrolirat egr...  Zaklopka ispred egr je zasebna i da se bas istovremeno pokvari i jedno i drugo...vrlo tesko.

Egr se moze blindirat.... Vakum cievčica se zacepi a na cijev koja dolazi na egr se stavi 3mm limena pločica i onda ostaje sw gasenje lampice

I jedno i drugo, tako su mi rekli kada je spojen na dijagnostiku. Spojit cu ga sutra opet pa postaviti sliku. Znaci klapna se mjenja, a egr blokira? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba vidit greske i tu moze bit eto da je bas klapna crkla a moguce da zapinje unutra...  Ugl dobra diagnostika i objasni vise toga.... pa eto imas odis koji je sluzbena vag diagnostika koje te vodi u rjesavanje kvara.... daje naputke sta i kako kontrolirat.... pa je nesto lakse nego s obicnim vulgaris.

Egr se da blokat i treba softverski odradit da nema check lampice zbog njega.... a zaklopka sluzi i za mirno gasenje pa zamasnjak manje lupka na gasenju

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, AUTOFREAK said:

Treba vidit greske i tu moze bit eto da je bas klapna crkla a moguce da zapinje unutra...  Ugl dobra diagnostika i objasni vise toga.... pa eto imas odis koji je sluzbena vag diagnostika koje te vodi u rjesavanje kvara.... daje naputke sta i kako kontrolirat.... pa je nesto lakse nego s obicnim vulgaris.

Egr se da blokat i treba softverski odradit da nema check lampice zbog njega.... a zaklopka sluzi i za mirno gasenje pa zamasnjak manje lupka na gasenju

Evo nasao sam slike, sada cu ih postaviti po baci oko ako ti nije problem. 

Ovo je valjda EGR

A ovo ta klapna

6 minutes ago, AUTOFREAK said:

Treba vidit greske i tu moze bit eto da je bas klapna crkla a moguce da zapinje unutra...  Ugl dobra diagnostika i objasni vise toga.... pa eto imas odis koji je sluzbena vag diagnostika koje te vodi u rjesavanje kvara.... daje naputke sta i kako kontrolirat.... pa je nesto lakse nego s obicnim vulgaris.

Egr se da blokat i treba softverski odradit da nema check lampice zbog njega.... a zaklopka sluzi i za mirno gasenje pa zamasnjak manje lupka na gasenju

Evo nasao sam slike, sada cu ih postaviti po baci oko ako ti nije problem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greska s protokom da....  Membrana se da ispitat lako... isteka se crijevo i ustekas drugo tanko i pumpicom se vakumira i pratis dal uopce moze vakumirat il ne....

Egr je vulgaris bez struje i motor preko drugih parametara konta da je nesto s egr-om....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, AUTOFREAK said:

Greska s protokom da....  Membrana se da ispitat lako... isteka se crijevo i ustekas drugo tanko i pumpicom se vakumira i pratis dal uopce moze vakumirat il ne....

Egr je vulgaris bez struje i motor preko drugih parametara konta da je nesto s egr-om....

Ma ne bih nista ispitivao ako mi vjerujes. Cistio sam sve jednom bezveze izgubio cijeli dan i sam crb dosao kuci kao da sam u rudbiku bio. Mozes li mi samo reci ako nije problem je li se klapna ova mjenja to jeste stavlja nova, a EGR blokira ili se blokira i jedno i drugo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu klapna se meni stalno stopala i nisam mogao auto upaliti jer bi zapela u zatvorenom polozaju. Sad sam je istekao da se ne zatvara kod gasenja automobila. Mehanicar mi je tvrdio da imam puno ulja po cijevima i da je to od turbine koja slini,. A da, kad je prvi put zastopala stavio sam kinesku, a kad je i ona zastopala stavio sam original pa je i ona pre brzo zastopala :D
Tad mi je postalo jasno da nije do klapne (ni kineske, ni original) i tad sam krenuo istrazivati. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, projektilski said:

Tu klapna se meni stalno stopala i nisam mogao auto upaliti jer bi zapela u zatvorenom polozaju. Sad sam je istekao da se ne zatvara kod gasenja automobila. Mehanicar mi je tvrdio da imam puno ulja po cijevima i da je to od turbine koja slini,. A da, kad je prvi put zastopala stavio sam kinesku, a kad je i ona zastopala stavio sam original pa je i ona pre brzo zastopala :D
Tad mi je postalo jasno da nije do klapne (ni kineske, ni original) i tad sam krenuo istrazivati. 

 

Meni ne zatvara jer su iznutra pukla 3-4 zuba sa onih plasticnih zupcanika i kada krene da je zatvara preskoci i ostane otvorena. 400km ili skoro 200 eura mi traze za novu klapnu, zato sam i postavio upit, ako se egr blokira da li se i klapna blokira ili se ona mjenja, a samo egr odradi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta klapna sluzi samo da zatvori dotok zraka i mirnije ugasi auto.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, projektilski said:

Ta klapna sluzi samo da zatvori dotok zraka i mirnije ugasi auto.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

To znam to sam citao na forumima prije nego sto sam postavio upit. Nije mi jasno ako sluzi samo za to sto je tako skupo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to samo je i bitno jer u protivnom su trzaji na cijelom mehanickom sklopu i zamasnjaku...   Zupcanik probaj rjesit 3d printom ako se moze....

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, AUTOFREAK said:

to samo je i bitno jer u protivnom su trzaji na cijelom mehanickom sklopu i zamasnjaku...   Zupcanik probaj rjesit 3d printom ako se moze....

Znaci bez obzira na blindiranje egr-a klapna mora biti ispravna? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, AUTOFREAK said:

to samo je i bitno jer u protivnom su trzaji na cijelom mehanickom sklopu i zamasnjaku...   Zupcanik probaj rjesit 3d printom ako se moze....

Kod mene prakticno nema neke razlike kod gasenja, taj trzaj je mizeran ako uopce postoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
53 minutes ago, projektilski said:

Kod mene prakticno nema neke razlike kod gasenja, taj trzaj je mizeran ako uopce postoji.

Mene zivcira sto mi je upaljena lampica. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mene zivcira sto mi je upaljena lampica. 
Naucis se s vremenom. Kod mene dvije godine tako. Bit ce mi cudno kad se ugasi lampica :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, projektilski said:

Naucis se s vremenom. Kod mene dvije godine tako. Bit ce mi cudno kad se ugasi lampica :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Ma vjeruj mi ne zelim da je gledam. Ako bude trebalo kupit cu oba djela i staviti na auto. Oci mi vadi vjeruj mi, vazda blejim u nju i u lampicu od sijalica. Svi mi zmigavci rade, a prijavljuje gresku zmigavca. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 30. 05. 2020. at 1:18, projektilski said:

Kod mene prakticno nema neke razlike kod gasenja, taj trzaj je mizeran ako uopce postoji.

Dakle zamasnjak jos kompenzira.... budes vidio kad se razlufta il bude fiksan....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dakle zamasnjak jos kompenzira.... budes vidio kad se razlufta il bude fiksan....
Da, moze biti. No evo, klapna je spojena nazad valjda ce nece stopati vise.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1