0
1Željko

Puca u motoru

Recommended Posts

Motor 1,6 TDI, CAYC 77KW .

Hladan start , starta od prvog zuba, neravnomjeran rad, prilikom svakog starta jedna eksplozija se čuje.

Naglašavam uvjek samo jedna.

Nakon 2 min motor se smiri ,radi i vuče besprijekorno.

Pretpostavljam da je 1 injektor otišao u k.....( kvar).

Je li se može utvditi koji injektor ne radi  pravilno odlaskom u automehaničarski klasični servis, ili se mora voziti ili poslati injektor/ i u specijalizirani servis za takve stvari.

Već ranije mi je rečeno da se simensovi injektori ne mogu reparirati nego mora/  ići novi.

Gdje kod nas to nabaviti ili ostaviti majstoru da to riješi. ????

Hvala.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može se utvrditi ispravnost injektora preko VCDS-a. Koliko ja znam simensovi injektori se mogu reparirati ali je reparacija dosta skuplja nego ko bosch-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovlašteni to ne popravlja, uglavnom specijalizirani servisi koji se time bave. Da li si napravio dijagnostiku da se eventualno vide ima li kakvih grešaka?
Pošto si iz mog kraja ima u Milanovcu i Đurađu koji se time bave. Za ovog u Đurađu nemam telefon, a potonji je moj susjed koji više ne popravlja PD dizne, ovim bi se trebao još baviti, nazovi pa pitaj, ostalo je sve prema Zagrebu.

Pišta servis
098/820-870

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas cijena reparacije dizni za taj motor je cca 130 evra po komadu dok je nova cca 300 evra. Tako mislim da se reparacija sigurno isplati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isto cuo da se ne popravljaju te Siemens dizne. Hmmm, 130€ za reparaturu nije tako strasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije i još dobiješ garanciju 6 mjeseci. Ako repariraš sve četiri ide popust pa te izađe ukupno 400 €. Kod nas rade i simensove samo što je cijena reparacije skuplja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se mene pita ja bih prvo napravio upit u ovlašteni za novu diznu, a onda koliko dođe popravak, pa onda odlučio i kod njih sve odradio ako mi paše. Uglavnom, prije bih išao na novu nego popravljati ako nije velika razlika. Da je 300 eura cijena za PD diznu odmah bih ju uzeo, zna se koliko ona košta pa se mora kemijat sa popravkom. Novo je novo, sve drugo može valjat ali i ne mora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dijagnostika u ovlaštenom servisu  ne pokazuje nikakvu grešku.

Dijagnostika u specijalizarom servisu za sustave ubrizgavanja goriva, prije god dana bio- Samobor  ( imam izlist za sve 4) pokazivala je određena odstupanja na sva 4 injektora,ali  mi rekli da se mogu još voziti. Međutim tada ni jedna nije "pucala".

Trošak dijagnostika - pregleda je oko 1300 kn, plus odlazak tamo,plus 3 dana ostao auto. Tako da je to velika opeacija.

Zato sam pitao može li neki malo bolji mehaničar utvrditi koja je propucala, ogledati te rezultate testiranja i  da tu kupim novu ,a ne da imam dodatne velike troškove zbog ponovne dijgnostike u specijaliziranom servisu.

Nov injektor kod njih dođe oko 2600 org.

Edited by 1Željko

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, 1Željko said:

Dijagnostika u ovlaštenom servisu  ne pokazuje nikakvu grešku.

Dijagnostika u specijalizarom servisu za sustave ubrizgavanja goriva, prije god dana bio- Samobor  ( imam izlist za sve 4) pokazivala je određena odstupanja na sva 4 injektora,ali  mi rekli da se mogu još voziti. Međutim tada ni jedna nije "pucala".

Trošak dijagnostika - pregleda je oko 1300 kn, plus odlazak tamo,plus 3 dana ostao auto. Tako da je to velika opeacija.

Zato sam pitao može li neki malo bolji mehaničar utvrditi koja je propucala, ogledati te rezultate testiranja i  da tu kupim novu ,a ne da imam dodatne velike troškove zbog ponovne dijgnostike u specijaliziranom servisu.

Sta su jos to tocno i kako testirali pa te izaslo 1300kn? Osim ocitanja odstupanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Garrett_ said:

Sta su jos to tocno i kako testirali pa te izaslo 1300kn? Osim ocitanja odstupanja.

Imam na  dvije stranice očitanja za svaki injektor, znači ukupno 8 stranica.

Ne znam tumačiti tu hrpu podataka,pogoto sto su parametri napisani na engleskom jeziku.Izgleda mi to vrlo profesionalno, Inače taj  spec. servis važi za jedan od najboljih ,dakako i najskupljih u HR.

Koliko sam skužio ,izlaže se injektor različitim nivoima tlaka i mjere se  čitav niz parametara,ako neki odstupa evidentira se crvenim x-om. Ta odstupanja kao što sam već naveo bila su na sva 4 inj, minimalna,ali ipak van granica tolerancije.

Piše: elektrikal,purge, TP1,TP2,TP3,TP4,TP5,TP6,static leak,NOP

Očitanja: Presure,Rasponse,Delivery,Back leak flow

Vjerujem da tu ima poznavatelja o čemu se tu radi- kakvim parametrima.

Sva odstupanja koja sam imao bila s na parametru Delivery,mjeri se u mm3/st i jednom na parametru  Rasponse mjeri se u mislim mikro S - nemam oznaku na tipkovnici za to ( neka netko napiša što to znači ako nije problem)

Edited by 1Željko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svima milina da uzmu pare na nekim dijagnostikama, izvjestajima, savjetima, pi*dinim materinama, a slabo ko da rjesava problem. Kladim se da dovuces ispravna vozila, na pola njih bi prikazala neka odstupanja. Valjda u servisu imaju druge ispravne dizne mogli su ih staviti da se utvrdi jel u njima problem to je 20min posla, ali jok, bolje uzeti pare na neka ispitivanja a ne rijesiti problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, većina njih tako radi i još ti kažu da dođeš ponovo da pogleda i da ti uzme još para...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0