2 2
Dankas

Paljenje kineza prilikom otključavanja

Recommended Posts

Pozdrav,

 

imam u novom autu (Alhambra 2012) neki kineski android, pretpostavljam kao ovaj s njuške za cca 1200kn (rns 510 bez CD-a), ali instaliran prije par godina, tako da je baš jadan i spor, mislim da je 1GB rama. (na žalost nemam nikakve upute za njega od bivšeg vlasnika)

Uglavnom dobro radi ako ga se ne preforsira, no problem je što mu relativno dugo treba da se upali (slobodnom procjenom cca 30sec). 

Naravno, do tada vec izađem s parkinga i ne mogu koristiti kameru jer on ništa ne pokazuje. Postoji li neki način za spojit ga tako da se pali kad se auto otključa, a da se gasi kada se zaključa ili kada se ključ izvadi (čisto da ne ostane raditi cijelu noć ako se recimo auto ostavlja otključanim, pr. u garaži).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav,
 
imam u novom autu (Alhambra 2012) neki kineski android, pretpostavljam kao ovaj s njuške za cca 1200kn (rns 510 bez CD-a), ali instaliran prije par godina, tako da je baš jadan i spor, mislim da je 1GB rama. (na žalost nemam nikakve upute za njega od bivšeg vlasnika)
Uglavnom dobro radi ako ga se ne preforsira, no problem je što mu relativno dugo treba da se upali (slobodnom procjenom cca 30sec). 
Naravno, do tada vec izađem s parkinga i ne mogu koristiti kameru jer on ništa ne pokazuje. Postoji li neki način za spojit ga tako da se pali kad se auto otključa, a da se gasi kada se zaključa ili kada se ključ izvadi (čisto da ne ostane raditi cijelu noć ako se recimo auto ostavlja otključanim, pr. u garaži).
 

Ako je bloody chineese ,onda se pali preko can bus magistrale,ACC signal. “Sporost” bootanja i dovodjenja u rad je stvar samog radija. Moze ga se spojit da ti se pali na otkljucavanja i gasi na zakljucavanje,zahtjeva dodatni modul,malo znanja i vremena(citaj,novaca), ali opet ce ti sr prilikom paljenja samog auta,radio reboot-at,jer prilikom “verglanja” ,vecina potrosaca ostaje sekund bez napajanja,da bi se motoru isporucilo dovoljno struje za start. Tako da bi opet cekao.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekako mi se cini ako mu dam kontakt i pustim ga da se skroz upali da se ne ugasi prilikom paljenja, al moram to provjeriti

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2