2 2
Ruks

Poliranje

Recommended Posts

Pozdrav,

ne znam da li je ova tema već raspisana pa isprike ukoliko već postoji.

Naime, odlučio sam se za kupnju mašine za poliranje, a s obzirom da nisam stručan u tom području zanima me na što obratiti pažnju prilikom kupnje takve mašine. Znam da bi bilo najbolje uzeti onu sa ekscentričnim hodom glave umjesto rotacijske jer je manja vjerojatnost za oštečivanja laka kod nas amatera, no ostali podaci tipa snaga, brzina rotacije itd su mi upitnik. 

Pa eto ako ima ko iskustva volio bi da podijelite samnom....

Hvala unaprijed ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cro detailing forom, sve ces saznat od strucnjaka, ekipa je dobra i uputit ce te u sve, od masine,paste, padova, mf krpica i razne kemije za ciscenje i odrzavanje

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas i na yt tutoriala koliko oces,vidit ces da ima tu pojmova dosta,sama priprema za poliranje,dekontaminacija itd itd


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, TDI_<3 said:

Imas i na yt tutoriala koliko oces,vidit ces da ima tu pojmova dosta,sama priprema za poliranje,dekontaminacija itd itd


Sent from my iPhone using Tapatalk

Taj dio nije problem, to mi je više manje jasno.... problem mi je samo kupnja mašine za poliranje, ne bih želio kupiti nešto što mi neće koristiti u potpunosti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za pocetak ti ne triba tipa rupes koji kosta cca 2500 pa na dalje,cak u tokicu imas polirki npr einhell,praktik itd bude ti i barba objasnio sta i kako,nisu bas klasa al mogu odradit posa


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na FB imaš grupe Detailing Central i Detailing Addicts, isto možeš da pitaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 16. 07. 2020. at 21:18, <TDI> said:

Ako te baš profi polirke zanimaju Siniša (sink-as) ti je dobro rekao, na Cro-Detailing imaš sve potrebne informacije oko toga, ali te polirke i koštaju, ako ti novac nije problem lako se kupi jedna takva.

- Polirka, padovi, paste i pocetnik
- Koju polirku uzet?
- Koji DA preporucujete?
- Kupovina polirke

Hvala na trudu sa linkovima. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa, na CD imaš sve što te zanima oko poliranja pa je najbolje tamo se obratiti za informaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2