1 1
Dankas

Tetrapak na parkingu - Alhambra DSG 7n

Recommended Posts

Evo da se i ja javim, prvi vag mi je bio Passat 92, pa onda Francuz i Japanac i evo me na Španjolcu.

 

Kupljen sa 235tkm, jer je prvi sljedeći na njuškalu bio 4 godine mlađi sa 200tkm iz Italije za 5000Eur vise, pa rekoh, ne moze se valjda ovaj toliko pokvariti ;-)

 

Za sada jedini update led lampice u plafonu ;-)

 

Neki spori fejk kineski rns510 i kamera za rikverc koja nije spojena.

 

Ima par udubljena po limu, onako, spicasto, kao od tuce, i malo hrđe na vrhu haube sto bi trebalo sanirati, veličine 2kn.

 

Nekako se dvoumim da napravim neki konzervativni remap, samo zato sto nas je uvijek pun auto pa da bude malo zivahniji, jer mi kad idemo na more, i Thule ide na krov.

 

No nisam ni sam pametan obzirom na kilometražu i DSG za koji ne znam u kakvom je stanju, a navodno je redovito servisiran svakih 60tkm.

 

Ljetne 225/50 na 17, zimske 215/60 na 16.

 

Trebalo bi zamijenit zadnje diskove, amortizere i Selene, i navodno je onda tip top sto se tice podvozja.

 

ecbd6c60926058b61254c8e5531775c6.jpg

 

Sent from my MI PAD 4 PLUS using Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se kratko javim, bio kod Muhe na valjcima, sa podosta zastopanim DPFom, neki konzervativni remap je dao 168ks. Ja zadovoljan.

Javim kaj mi prvo crkne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj napokon (zapravo zadnji tren) zamijenio ulje i filter uz pomoć klinaca. Iznenadio sam se nakon mazde koliko je nepotrebno zakomplicirano ispuštanje ulja sa obaveznim skodanjem potplate.

Ulje 5w30 castrol edge titanium LL, Mahle filter kao i inače.

A kasnije zamijenio i čajna šit led za osram nightbreaker laser h7

brutala...koliko ovaj led lijepo izgleda toliko osram bolje svijetli. Ovo je podjednaka ekspozicija na mobu. Led je od.prethodnog vlasnika, neki najjeftiniji koji je našao, cak se niti ne može zakrenuti u pravilan položaj.

Morao sam.ppdesit visinu snopa, no mislim da nisam dobro odrezao, tako da to moram popravit danas/sutra.

1817f85571e255e2a38a6d7bbffb165a.jpgdb79ff586de992ae4811f8bf319f6e13.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se napokon javim sa odrađenim popravcima nakon tehničkog. Sve ono sto sam naveo na početku napokon je došlo na red.

Ruke kod Šoštarića 750+pdv, dijelovi preko Lagerosa.

247366km

sljedeće pretpostavljam da bi me kuplung set mogao iznenaditi.

53e14bdea61d20d46cdec84d856b3dc3.jpgb4f8be0adee236b9197bb191ee4b6f83.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1