0
godra

GOLF 6 TDI 2,0 Pali se lampica grijača

Recommended Posts

Pozdrav,

U vožnji se pali i gasi (žmiga) lampica grijača.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prije 21 sat, godra je rekao:

Pozdrav,

U vožnji se pali i gasi (žmiga) lampica grijača.

file: /// ? /Users/HOME/Pictures/GOLF/kvar%201.mp4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što kaže kolega bez dijagnostike ništa. Niko ti ne može dati toliko precizan odgovor :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/25/2020 at 4:46 PM, godra said:

Pozdrav,

U vožnji se pali i gasi (žmiga) lampica grijača.

Provjeri da li ti rade štop svjetla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima..

Dali ti auto izgubi na snazi? Dali kada ugasiš i upališ auto ona prestane svijetliti?

Da ispričam svoj sličan problem od ovog vikenda.

Išao sam na jednodnevni put Kutina - Pakoštane - Kutina. Kod Ikee (ZG), mi se upali grijač (blica) auto gubi na snazi, jedva 120 po ravnom u 6.

Stanem, probam ugasit - upalit, i bude sve oke do iza Bosiljeva. Napravim isto, za cca 30 km opet, plus lampica check engine. Nazovem poznanika koji radi u HAK-u, taman se on našao u INTERCARS-u, sve im objasnim i kaže mi on, to je najvjerojatnije EGR ventil zaštopan. Ponovo se upali, stanem na odmorište ispred svetog Roka, auto se ohladi, vozim dalje, do Pakoštana sve oke..

Na povratku (4 sata je auto stajao) upali mi se čim sam izašao na autoput (Benkovac). Do Posedarja još 2 puta. Razmišljam imam cca 1/4 rezervara, stanem na TIFON, natenkiram punog i nastavim lagano (valjda ću proći kroz tunele). Prođem Rok, evo je opet. Onda sam nazvao opet kolegu, kaže, bolje se vozi i tako nego svako malo stajat i gasit i palit. Reko OK!

Ipak prije Kapele, ja stanem, ugasim i upalim, da prođem tunel - i onda sam se vozio najnormalnije do Buzina (ubrzavao, vukao, opterećivao ga sve 5). Na Ježevu se ponovo pojavi, napravim restart i do Kutine se vozim opet cca 170 km/h (bez problema - i jučer napravio test na autoputu bez problema - osim što check engine radi, moram na dijagnostiku provjeriti povijest i resetirati ju)

 

Moje pitanje..

Dali može biti to sve do LOŠEG GORIVA?

Inače točim Crodux - skuplje.. Silom prilika sam morao točiti na INI (3/4 rezervara) i t i problemi ko da su bili učestaliji na tom gorivu..

Ali eto na povratku sam 3/4 dotočio na TIFONU, i problemi su sve rijeđi bili..

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, godra said:

Motor gubio snagu. Nekako došao do kuće, ugasio pa upalio auto par puta kad se upalila i lampica motora. Mogao sam samo na kratko da ga upalim uz vrlo nemiran rad motora. Vučna služba i pravac na dijagnostiku i evo sad majstor javlja EGER ventil trebam zamijenit (originalni oko 500 eura +ruke, zamjenski 320 eura +ruke)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad već mijenjaš EGR prekontroliši i DPF, pitanje je u kakvom je i on stanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/27/2020 at 12:31 PM, Danko_KT said:

Pozdrav svima..

Dali ti auto izgubi na snazi? Dali kada ugasiš i upališ auto ona prestane svijetliti?

Da ispričam svoj sličan problem od ovog vikenda.

Išao sam na jednodnevni put Kutina - Pakoštane - Kutina. Kod Ikee (ZG), mi se upali grijač (blica) auto gubi na snazi, jedva 120 po ravnom u 6.

Stanem, probam ugasit - upalit, i bude sve oke do iza Bosiljeva. Napravim isto, za cca 30 km opet, plus lampica check engine. Nazovem poznanika koji radi u HAK-u, taman se on našao u INTERCARS-u, sve im objasnim i kaže mi on, to je najvjerojatnije EGR ventil zaštopan. Ponovo se upali, stanem na odmorište ispred svetog Roka, auto se ohladi, vozim dalje, do Pakoštana sve oke..

Na povratku (4 sata je auto stajao) upali mi se čim sam izašao na autoput (Benkovac). Do Posedarja još 2 puta. Razmišljam imam cca 1/4 rezervara, stanem na TIFON, natenkiram punog i nastavim lagano (valjda ću proći kroz tunele). Prođem Rok, evo je opet. Onda sam nazvao opet kolegu, kaže, bolje se vozi i tako nego svako malo stajat i gasit i palit. Reko OK!

Ipak prije Kapele, ja stanem, ugasim i upalim, da prođem tunel - i onda sam se vozio najnormalnije do Buzina (ubrzavao, vukao, opterećivao ga sve 5). Na Ježevu se ponovo pojavi, napravim restart i do Kutine se vozim opet cca 170 km/h (bez problema - i jučer napravio test na autoputu bez problema - osim što check engine radi, moram na dijagnostiku provjeriti povijest i resetirati ju)

 

Moje pitanje..

Dali može biti to sve do LOŠEG GORIVA?

Inače točim Crodux - skuplje.. Silom prilika sam morao točiti na INI (3/4 rezervara) i t i problemi ko da su bili učestaliji na tom gorivu..

Ali eto na povratku sam 3/4 dotočio na TIFONU, i problemi su sve rijeđi bili..

Pozdrav svima...

Da se nadovežem na gornji post.. Dijagnostika mi je pokazala dvije greške..

P0121 senzor položaja prigušne leptir zaklopke

i

P0299 Regulacija tlaka punjenja - ispod granice regulacije..

 

Kao što sam gore naveo, sa gorivom koji inače točim (Crodux ili Tifon) paljenje lampice grijača i gubljenje na snazi se rijeđe pojavljivalo.. Od subote popodne nikako (a taj dan na putu često - INA gorivo)

Greške sam poništio, razmontirao sam klapnu gasa i očistio ju detaljno - bilo je puna čađe i gareži..

Sad je sve oke, auto čak i bolje vuče, ne pali se lampica..

Zaključak za sada u razgovoru sa kolegom koji radi u HAK-u, da je P0121 uzrokovala i P0299 jer se turbina mučila po autoputu i izbacivala elekto grešku (sad vuče, ide,ne izbacuje..)

 

Dali možda netko ima neko drugo mišljenje?

Hvala i Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zaklopka koja umiri motor tokom gasenja da se ne strese. Ona je na usisnoj grani prije ulaza u glavu..

Moguce..
040c03a3721b3bd8e4ce1847b6336e3f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da razbijemo više mit o INI. 90% goriva svi nabavljaju preko IN-e :Razlike od firme do firme je u aditivima a nama u glavama. INA ima jedina u HR garanciju da ce apsolutno svaki automobil koji toci IN-ino gorivo zadovoljiti norme proizvođaca bilo kojeg automobila (po pitanju goriva-znaci nema vode i ostalih maligana). Tocim na INI i službena i osobna vozila i nikad nikakvih problema. Treba samo tociti ono gorivo koje je proizvođac namijenio za to vozilo i nije uvijek skuplje gorivo i kvalitetnije za to vozilo (kao i kod ulja za motor).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba tociti na pumpi koja je cim novija i cim veci promet ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora značiti, i ja sam sipao gorivo na INI-nim pumpama po BiH i nisam osjetio neku razliku. Gdje god da uspeš gorivo u BIH kvalitet se ne može mjeriti sa evropskim zemljama sigurno. Ne znam kako je za HR ali ne vjerujem da je i tamo puno bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerujem ti, u Sloveniji je gorvio dosta bolje nego ovde gdje god da na naspeš. A o Nemačkoj, Austriji, Švicarskoj itd.. da ne govorimo to je prva klasa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je to više palcebo efekt i u glavama pojedinaca da je strano uvijek bolje. INA ima dobra goriva, točim samo na njihovim postajama, pogotovo novim benzinskim, prije Class, a sada Class + i nikad problema nisam imao sa gorivom. Tu bi se možda mogla povući paralela ima li smisla skuplje gorivo uzimati za vozila preko 100+ tkm jer po nekima nema. Sve je na vlasniku, pa zašto onda da škrtarim na skupljem gorivu. Sa BIH je baš priča drugačija, ima dosta njih loša iskustva sa točenjem preko granice.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda jeste malo bolje gorivo u HR nego u BiH.  Sada kada je stala OPTIMA grupa sva goriva u BiH dolaze iz INE i NIS-a . Ali u Sloveniji je bolje gorivo nego u HR sigurno. Potrošnja sve govori, gdje god u BiH da uspeš auto će imati dosta veću potošnju...

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za stare dizele i benzince je svako gorivo dobro, al za najnovije dizele i benzince itekako igra ulogu bolje gorivo..
Ne mozes usporedjivati utjecaj razlike ininog i crodux novog dizel goriva euro 6 na golfa 4 tdi euro 3 s mehanickom pumpom i nikakvim katalizatorom i novi tdi euro 6 sa 2 egra, dpf i src katalizatorom..
Starom autu su sva goriva dobra, ide i na loz ulje..
Problem je kod najnovijih common raila i novih benzinskih turbaka koji zahtjevaju najkvalitetnije moguce gorivo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno ima i tu istine, loša goriva kao ova kod nas veoma brzo uništavaju nove motore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je netko ložu stavljao u PD motor i koliko dugo, ima li takvih majstora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na TDI 66kw sipaj šta god hoćeš, ide li ide. Mislim da je četvorka sa tim motorom poslije dvojke 1.6d nešto najbolje ikad napravljeno od VW.

PD je već početak ovih savremenijih motora, koji su postali osjetljivi na goriva, ulja, itd. i nisu ni približiti kvalitetom kao boš pumpa motori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je dosta slučajeva, lično znam čovjeka koji je u VW Transporter-a 2010 god. sipao skoro pa uvijek ložu dok se mogla sipati. Isto pored boš-pumpe 66kw loža je išla i na 1,9 TDI 81KW bez većih problema a da ne pričamo o ovim starijim motorima :D Nažalost nema više sipanja lože i to su zabranili...

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, VW_GTD23 said:

Naravno ima i tu istine, loša goriva kao ova kod nas veoma brzo uništavaju nove motore.

To pricaju od kad ja znam za sebe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zar nije tako? Najprije uništavaju dizne i pumpu. Pa te onda: DPF, EGR i turbinu čije su popravke veoma skupe :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
0