0
godra

GOLF 6 TDI 2,0 Pali se lampica grijača

Recommended Posts

Plavi dizel je dobar ali loz ulje nebi nikad tocio u CR motor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih ni ja, prije se moglo. A sada i da hoću ne mogu jer uopšte ga i nema na pumpama. Samo dizel EURO 5 i ponegdje EURO 6...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zekam se jer PD motori su se pojavili krajem 90tih i od onda vise kao loza ne valja a uredno su ljudi vozili na istu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja još nisam nikada vozio :D Najviše su vozili autoprevoznici koji hoće da uštede što više. Ja da sam i vozio ne bih puno uštedio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Jettu MK2 TD vozio par tankova na lozu i nis nije bilo, ali mi se nije dalo zajebavati sa pretankavanjima a i potencijalno riskirati kazne. Nije vrijedno toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gluposti, evo kod mene je  VAG sa E6 motorom 350k na satu, a motor nije diran, gorivo isključivo točeno na Petrolu i rijetko kad na INI.

 

Vjerujem da jesu zapadno kvalitetnija goriva, ali da ova naša ''uništavaju''' motor mi smješno za čuti.....

 

A ja volim baš auto ''cijedit'' što se tiče km da mi ni jedno koje prodam, nema ispod 300k, a do sad ni na  jednom nisam mjenjao dizne ili kamoli nešto skuplje dijelove....

 

Redovno održavanja i idu ti auti  500k km bez većih problema.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se već spominje kvalitet goriva...
Kakvo je Inino gorivo? Mi u CG imamo Ina pumpe, ali su ljudima podijeljena mišljenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju i u BiH Inine pumpe, ja nisam primjetio neku veliku razliku u kvalitetu i potrošnji kada sam sipao. Sada da li je isti kvalitet Ininog goriva u BiH i HR, to ne znam stvarno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Točim samo od INA-e, imaju novu benzinsku što mi je isto važno i nikad problema, točio Class pa Class+ od kada je kod mene, ne znam što bih više trebao napisati kada je sve u redu sa gorivom, a i sa potrošnjom i prijeđenim kilometrima. Pa isprobajte, ubacite 55L u spremnik i ne puni dok ti ne dođe na rezervu, isto to sa drugim odradi i vidi s kojim više prijeđeš i kako ti motor radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se već malo više udubljujemo u tematiku goriva. Mislim da bi najbolje bilo da neko otvori temu posebno o tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima toga i previše ovdje, malo pretraga i evo je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se vratimo na glavnu temu ove grupe... Jučer mi se opet, nakon prijeđenih cca 1000 km bez pojavljivanja upalila lampica grijača na autoputu - auto otišao u safe mod vožnje (izgubio snagu).

To se dogodilo na nekih 2500 okr/min na tempomatu. Otkako mi se prvi put to dogodilo, i kako se samo odjednom prestalo događati, osjetim ponekad da auto trza kao da nema ravnomjernu snagu dok držim konstantan gas na okretajima od cca 2000 do 3000 okr/min..

25.7.2020 mi se to prvi puta pojavilo, isto na autoputu (nakon par puta resetiranja upalila se i check engine). Spajanjem na dijagnostiku, izbacilo mi je dvije greške: P0299 Regulacija tlaka punjenja (Ispod granice regulacije) i P0121 Senzor položaja prigušne leptir zaklopke (Signal nije plauzibilan)

Greške sam poništio, a leptir zaklopku sam demontirao i očistio od čađe i gareži (bilo je dosta toga). Montirao sam nazad, i od tada mi se problem paljenja grijača nije pojavljivao (cca 1000 km) do jučer. U tih 1000 km sam bio tri puta na autoputu, vozio se i 200 km/h (testirao ubrzanja), auto ubrzavao normalno i sve bilo uredu.

 

Kažem, ponekad se osjeti da pri konstantnom gasu kao da gubi snagu (još sam jednom prilikom primjetio da kod turiranja u leru znači do 2500 okr/min dođe i kad dođe do toga zatrese se mašina)..

Dali netko ima sličnih problema ili iskustava da mi pomogne sa savjetima..

Hvala Vam unaprijed!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

Da se nadovežem na moj problem..

Pronađeno je jedno crijevo šuplje koje ulazi u throttle body - isto je zamjenjeno te za sad nemam problema!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam pored EGR-a imao problem sa usisnom zaklopkom koja je samo očišćena i sve radi bez problema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,da ne otvaram novu temu nadovezat cu se na ovu.

Auto je golf 7, 2014 godina 1.6 tdi clha sa cca. 124000km.U voznji mi se na malo jacem gasu na autoputu pojavila lampica grijaca koja je treptala i auto je otisao je u safe mode.Poslije gasenja,ta je lampica nestala.

Na dijagnostici je izbacilo gresku p00af00.

Ima li netko slicna iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0