1 1
WiMaxxx

Passat B8 Comfortline ugradnja parking kamere

Recommended Posts

Ekipa... Poštovanje

'Iskustva'  sa ugradnjom rikverc kamera u vw znak konkretno passat 2016 b8 comfortline sa 6,5 incha Comp. Media Navi jedinicom koji ima park pilot i park assist! 

Preporuka 'majstora' i nabavke svega potrebnog. 

Cijene variraju od 100€ sa kablovima na Ebayu do 350€ u renomiranim trgovinama koje prodaju navodno OEM?! 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako me sjećanje služi iz moga kraja je, Slatine. Mislim da me je kontaktirao još početkom godine oko VCDS-a i nekog podešavanja, pošto se ne bavim time osim za svoje potrebe ponudio sam mu kolegijalno svoju opremu ako zna što treba odraditi, ali ostalo je samo na upitu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeep SL, uspio riješit situaciju s golfom, sad se bavim slaganjem passata!

Problem se ni provozat do ZG da netko tko zna to napravi kako treba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz

3Q0035864

Hardware: H10

Software: 0138

6,5 incha sa Navi,vocie,phone opcijom,2x usb...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to frende! Hvala...

Savjet oko kupnje mozda netko?! Na šta treba pripazit.

I kad smo kod toga već, Virtual cockpit šta i kako je s tim,jel zeka pekaoko tog, i ima li to kakve veze sa low i high modulom vezano za ugradnju?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, projektilski said:

Dakle Virtual Cockpit se da bez problema staviti u Passat B8 koji ga nema?

da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem meni ni 'stavit' kamericu i virtual, jubi tubi i 'hau tu du' sve objasni ali kolko vidim kodiranje oko virtuala je malo zeka peka. 

Našel sam Frajera koji se bavi kamericama u Ri, Zg ili Os sa 'High' kamerom, potrebna instalacija i ugradnja za 2500 novaca! Mislim da je to-ok ili? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a instalacija za high kameru je jos tolko novaca plus ugradnja podasevanje kamere i kodiranje 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaže pajdo sve skupa za 2500, kamerica sa odgovarajučim kablovima je oko 2000! Zvuči mi 'stručan' i čini mi se OK?

A Virtual, se netko 'zamarao' ugradnjom u VW kolko vidim i ponešto znam plug and play je, samo kodiranje je zekica!?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

9f75ef47ccc6931effca8c78e59eb81c.jpg
ad3437d48fd311abf04a3deccaa6f300.jpg
babfb5be2537c98540ea5ba8706a6909.jpg
9f18c234d5c1d5cf167af31254bb1ecf.jpg
Da,tocno je,1900kn original nova highline kamera i set kabela,2500kn sa ugradnjom,kodiranjem


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1