2 2
dzoni

Greska za EGR

Recommended Posts

Misljenja su jako puno podjeljena i po forumima i po majstorima, jednostavno nema jasno ujednacene strategije sta raditi i zato ovakve rasprave koje puno toga govore, a na kraju nema zakljucka.. Neko kaze ciscenje ne pomaze, neko kaze pomaze. Neko kaze EGR moze off bez diranja DPF-, neko kaze ne moze odnosno da se to tako ne radi. Neko kaze da se stavi novi OEM EGR, neko kaze da ce se opet isto desiti. I onda covjek ne zna sta da radi i mora dobro promisliti na osnovu misljenja koja su dijametralno suprotna od majsota do masjtora foruma itd. Ja cu sutra ocistiti EGR na moj zahtjev pa sta bude-bude. Ako to ne pomogne, ide EGR off, DPF ne diram.

@VW_GTD23, koliko si platio taj EGR?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeftinije nego bilo koji zamjenski da sam kupio, komplet EGR ventil, hladnjak i cijevi za 110€ sa popustom jer sam još kupio dijelova od njega. Da nije išlo to sve u kompletu cijena bi bila dosta veća... Ova tema me je dosta smorila od onih pametnjakovića koji mnogo pričaju a niko od njih mi nije nimalo pomogao da riješim ovaj problem 🤣

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, VW_GTD23 said:

Jeftinije nego bilo koji zamjenski da sam kupio, komplet EGR ventil, hladnjak i cijevi za 110€ sa popustom jer sam još kupio dijelova od njega. Da nije išlo to sve u kompletu cijena bi bila dosta veća... Ova tema me je dosta smorila od onih pametnjakovića koji mnogo pričaju a niko od njih mi nije nimalo pomogao da riješim ovaj problem 🤣

Što ti je trebala pomoć? Sve opcije su već 1000 puta napisane vezano uz EGR i DPF. Čiščenje EGR-a teško da je nekome pomoglo na duži rok, jer problem opet dolazi. ( Znači kupit novi/rabljeni ili off, sve ostalo je brljanje i gubljenje vremena i novaca . )  Što se tiče DPF-a , ima tvrtki koje rade čiščenje istih ( cca 1000kn trošak-kako gdje ) i to opet nije trajno riješenje, opcija je uzeti zamjenski/novi ili skidanje istog.

To je već toliko prožvakana tema da i moja ''baba'' od 90g zna o njoj , a de ne prati forum😉

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve ja to znam što si napisao ništa novo mi nisi otkrio a gašenje je najmanji problem to može svako uraditi. Sve se može sačuvati kada se hoće i kada se pazi. Uglavnom problem je riješen i duša mi je na svome mjestu...

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok ekipa,

 

Jučer mi se kod priključivanja na zaobilaznicu (čitaj naglo dodavanje gasa da ubrzam) uključio safe/limp mode i počeo mi je blinkat grijač. Ugasio i upalio auto, više ništa se nije pojavljivalo cijeli dan, probao i življe vozit, auto ide normalno.

Izguglao sam i vidim da to može biti svašta, od prekidača za štop svjetla do podloški za dizne i svašta nešto, ali pošto imam 1.6 CR i s obzirom na godište(2011), pretpostavljam da je EGR.

Naravno da ću ići na dijagnostku da vidim koju grešku javlja. Nego, ako je do EGR-a, nisam baš pametan da li da ga gasim ili mjenjam, za sada sam više za zamjenu jer auto ima tek 106tkm, pa reko da ga zamjenim dok je još DPF dobar.

Prvo pitanje, da li su zamjenski EGR OK i možda neka cca cijena (ima li neka marka zamjenskih koja je pouzdanija), jer vidim po nekim starijim pričama da su OEM po 3,5k kn?

I drugo pitanje, koliko je štetno voziti auto u ovakvom stanju ako je do EGR jer vidim da se spominje ispuštanje tekućine iz njegovog hladnjaka (može li antifriz zeznut nešto drugo )?

 

 

Edited by Disco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo toga ti piše u ovoj temi a i mene su nagovarali da ga ugasim ali nisam hito. Evo prešao sam skoro cca 1000km i sve radi bez ijednog problema. Ugasiti EGR je najjeftinije riješenje pa zbog toga su ga oni i ugasili hahahh :P  Jbg, OEM je najbolji ali je poskup 500 ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Sharanu je EGR zamijenjen prije 9 godina i skoro 100 000km, nikakvih problema nema. Kupljen neki u prodavnici za 120€, pojma nemam koja marka.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto to je dokaz ovoga o čemu ja pričam. Baš zbog toga sam i ja protivnih njihovoh gašenja pogotovo na novijim autima...

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, mur3633 said:

Na Sharanu je EGR zamijenjen prije 9 godina i skoro 100 000km, nikakvih problema nema. Kupljen neki u prodavnici za 120€, pojma nemam koja marka.

I mene je onda EGR došao cca 100€, ali to se promjenilo jer sada EGR kod novijih modela dolazi sa hladnjakom ispušnih plinova i onda mu je cijena višestruku veća ( cca 500€ + )

Tako da nije za uspoređivat ako ćemo gledati cijenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam o čemu pričaš ako je problem u samome ventilu hladnjak se ne mora mijenjati dovoljno je samo da se on očisti i hladnjak ostaje isti a samo EGR se mijenja. Sam EGR se može kupiti i cijena otprilike ista. Naravno hladnjak se može kupiti odvojeno ako hoćeš a može i u kompletu :) Tako da ta tvoja priča nema nikakvog smisla. OEM komplet je 500 €  a zamjenski kompleti se mogu naći dosta jeftinije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

PD130 mi je Sharan i ima hladnjak EGRa. To je odvojivo, pa smo mijenjali samo klapnu, tj. sami EGR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo o tome i ja pričam. Ne vidim razlog žašto mijenjati i hladnjak ako je ispravan. U većini problema kod EGR-a klapna bude problem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valeo EGR je bio prva ugradnja za CR 2.0 TDI koji je upravo i sada kod mene. Može se kupiti odvojeno od hladnjaka to sam već provjeravao u ovlaštenom servisu. A i zamjenski može 100% :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nisam znao. Gdje god sam gledao ide skupa EGR + hladnjak. Cak je jedan kataloski broj za sve. Mozda nije isto kod svih motora, ja pricam kod 2.0 CR 103KW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.jpg

VOLKSWAGEN:
BEETLE (16)(2011-), 2.0 TDI 140cv (CJAA)
BEETLE CABRIO (16)(2013-), 2.0 TDI 140cv (CJAA)
EOS (2006-2011), 2.0 TDI 140cv (CBAB)
GOLF V (2004-2009), 2.0 TDI 170cv (BMN)
GOLF VI (2008-), 2.0 TDI 110cv (CBDC), 2.0 TDI 136cv (CBDA/CBAA), 2.0 TDI 140cv (CBAB/CBDC), 2.0 TDI 170cv (CBBB)
GOLF PLUS (2009-2014), 2.0 TDI 110cv (CBDC), 2.0 TDI 136cv (CBDA), 2.0 TDI 140cv (CBDB)
JETTA (2005-2011), 2.0 TDI 136cv (CBDA), 2.0 TDI 140cv (CBDB), 2.0 TDI 170cv (BMN)
PASSAT (3C)(2005-2010), 2.0 TDI 110cv (CBDC), 2.0 TDI 136cv (CBAA), 2.0 TDI 140cv (CBAB), 2.0 TDI 143cv (CBAC), 2.0 TDI 170cv (CBBB)
PASSAT CC (3C)(2008-2012), 2.0 TDI 136cv (CBAA), 2.0 TDI 140cv (CBAB), 2.0 TDI 143cv (CBAC), 2.0 TDI 170cv (CBBB)
SCIROCCO (2009-), 2.0 TDI 140cv (CBDB), 2.0 TDI 170cv (CBBB)
TIGUAN (5N)(2007-2011), 2.0 TDI 136cv (CBAA), 2.0 TDI 140cv (CBAB), 2.0 TDI 163cv (CBBA), 2.0 TDI 170cv (CBBB)
TOURAN (2003-2006), 2.0 TDI 170cv (BMN)
TOURAN (2006-2010), 2.0 TDI 170cv (BMN)

Isti je za većinu CR motora 110,140 i 170 KS. A odgovara i na neke PD motore kao što ove piše.

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde piše: PASSAT CC (3C)(2008-2012), 2.0 TDI 136cv (CBAA), 2.0 TDI 140cv (CBAB), 2.0 TDI 143cv (CBAC), 2.0 TDI 170cv (CBBB)

Pa koje ti je godište CC i koja je oznaka motora jer je gore navedeno za koje motore? Za novijeg CC-a 2.0 TDI 110kw i 135kw ne odgovara sigurno :)

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/20/2020 at 8:19 AM, Disco said:

Bok ekipa,

 

Jučer mi se kod priključivanja na zaobilaznicu (čitaj naglo dodavanje gasa da ubrzam) uključio safe/limp mode i počeo mi je blinkat grijač. Ugasio i upalio auto, više ništa se nije pojavljivalo cijeli dan, probao i življe vozit, auto ide normalno.

Izguglao sam i vidim da to može biti svašta, od prekidača za štop svjetla do podloški za dizne i svašta nešto, ali pošto imam 1.6 CR i s obzirom na godište(2011), pretpostavljam da je EGR.

Naravno da ću ići na dijagnostku da vidim koju grešku javlja. Nego, ako je do EGR-a, nisam baš pametan da li da ga gasim ili mjenjam, za sada sam više za zamjenu jer auto ima tek 106tkm, pa reko da ga zamjenim dok je još DPF dobar.

Prvo pitanje, da li su zamjenski EGR OK i možda neka cca cijena (ima li neka marka zamjenskih koja je pouzdanija), jer vidim po nekim starijim pričama da su OEM po 3,5k kn?

I drugo pitanje, koliko je štetno voziti auto u ovakvom stanju ako je do EGR jer vidim da se spominje ispuštanje tekućine iz njegovog hladnjaka (može li antifriz zeznut nešto drugo )?

 

 

Dat cu ti suludu ideju, pošto auto ima tek 100k na satu. Ako misliš da je EGR pred izdisajem ili da vec sad ne valja. Nazovi VW, dogovori termin za dieselgate fix, nakon toga ce ti sigurno EGR crknut, ali imas garanciju 2 godine ili do 250k (ukupno, ne od updatea) kilometara nakon što ti stave fix. A fix kod muhe skineš za 50€, kad ti zamijene EGR, dizne ili što god već prdne :D 
Disclaimer - ovo će proći samo ako je auto servisiran u ovlaštenom i na vrijeme, ako nije, zaboravi da sam išta napisao :)

 

Meni su na polu pod kulancom zamijenili EGR i sva četiri injektora. EGR je crko dan-dva nakon fixa. Injektori su brijem od prije bili tako-tako.

Edited by gavranovic
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, gavranovic said:

Dat cu ti suludu ideju, pošto auto ima tek 100k na satu. Ako misliš da je EGR pred izdisajem ili da vec sad ne valja. Nazovi VW, dogovori termin za dieselgate fix, nakon toga ce ti sigurno EGR crknut, ali imas garanciju 2 godine ili do 250k (ukupno, ne od updatea) kilometara nakon što ti stave fix. A fix kod muhe skineš za 50€, kad ti zamijene EGR, dizne ili što god već prdne :D 
Disclaimer - ovo će proći samo ako je auto servisiran u ovlaštenom i na vrijeme, ako nije, zaboravi da sam išta napisao :)

 

Meni su na polu pod kulancom zamijenili EGR i sva četiri injektora. EGR je crko dan-dva nakon fixa. Injektori su brijem od prije bili tako-tako.

Odavno auto nije bio u ovlaštenom. :)  

  • Haha 1
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa dieselgate fix-om je fakat genocid sta su uradili ljudima pa nema kome nije crkao EGR, DPG ili slicno poslije toga. Covjek od kojeg sam kupio CC-a inace automehanicar kaze da su ga vise puta zvali iz ovlastenog doslovno molili da dodje da urade taj upgrade, covjek naravno odbio i meni rekao ne budi lud da to radis, zato u ovlasteni ne smijem ni otici jer vjerovatno bi na foru to uradili i da ne znam, mada ne bi smjeli tako ali to je sve mafija.

Edited by dzoni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je, baš su uhebali sve. I onaj tko nije upućen, plaća na koncu sve sam. Kao i oni koji nisu servisirali auto u ovlaštenom. Baš su stoka. Meni je najgore što je auto tromiji. Baš se na 1.6tdi osjeti razlika.

 

Gledao sam neku njemacku reportažu gdje ljudi nisu htjeli update radit, auto im ne smije na cestu, te isti stoje u garaži dok se vlasnici spore sa volkswagenom. Baš tužno.

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Choco said:

Zasto ustvari crkne egr nakon novog updeta? Kod mene sad radi regeneraciju na 300 do 350k. Prije je na 500 radio.

Koliko sam ja uspio pročitati, problem je što sa novim updateom EGR radi na 110%. Češće zatvara/otvara, baš mahnito, a i injektori rade isto na maximumu, na samom limitu, samo kako bi co2 i ostale norme bile postignute. Zato su izbacili "noviju" verziju injektora sa oznakom S na kraju. Mozda stavljaju i noviji model EGR-a koda zamjene, tko će znati. Moj 1.6 tdi radi regeneraciju svakih 300km, s tim da ima 90% voznje po autocesti, gdje ga ne šparam. To mi se čini pretjerano iskreno, tih 300km, prečesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni djeluje prečesto ako ga voziš 90% autoputem. Moj 2.0 TDI radi regeneraciju isto svakih cca 300km a barem 60% ako ne i više je gradska vožnja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2