0
zeus007

Golf 6 1.6 tdi 2011 žuta lampica treperi

Recommended Posts

Pozdrav, jel zna netko možda koji bi mogo biti uzrok i riješenje, treperi mi žuta lampica, nešto ko ovojnica, evo slika

auto je na malo manje od 190k km

Share this post


Link to post
Share on other sites

U knjizi piše da kao nešto s motorom nemam pojma i da kao trebam provjerit u servisu i to, da nije možda nekaj oko katalizatora, reko možda je netko imao sličan problem... Btw čitao sam po netu da je to povezano sa zagrijavanjem motora. Znaci najnormalnije se digne temperatura na 90 nakon tipa 5-7min vožnje 

Edited by zeus007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze biti maf senzor ili nesto sl

Sent from my Nokia 6.1 Plus using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj da li ti rade štop svijetla.

Možda je otišao prekidač za štop svijetla.

Edited by goran sdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi daj nemojte me zezat kakva svjetla, sva svjetla rade. 
ugl bio jutros kod mehaničara, spojio ga je na dijagnostiku, javlja “p211100-jedinica za upravljanje prigusne leptir klapne, komponenta zaglav. otvoreno”. Veli da je možda čađa uzrok i predložio aditiv da uzmem i probam s tim. A ako to ne pomogne onda probat očistiti, a ako ni to onda da se zamijeni taj dpf filter. Isključio je grešku bio. Ugl kupio sam taj aditiv neki u tokicu za 2 glave, neki kao najbolji mi je dao. A kaj se tiče greške, vozio sam do doma, 2-3 put sam stao i gasio auto i u tih cca pola sata nije mi se lampica upalila. Prije se znala za 7-8 min kad ga vozim upalit. Isto tako ne znam kako ali auto je prije dok sam ga gasio onak osjetno trzno, a sada se lijepo skroz ugasi bez trzaja. E sada jedino kaj može bit možda da sam ga fkt pročistio jer sam do mehaničara išao autocestom 100 u 3, da budu okretaji preko 3000. Jer to mi je jednom savjetovao jedan mehaničar jer se isto ona neka lampica nekog filtera čega već upalila da je zaštopan valjda i tako sam bio taj put riješio. Vidjet ću sada još hoće bit kaj bolje kad ubacim taj aditiv i nakon kaj odradi pun tank. 

Edited by zeus007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras dijagnostikom ocitati greske. Moze biti svasta. Nije zarulja. To je znak grijaca ali moze biti kojesta na motoru..

 

Klapna za gasenje, ona je ispred usisne grane. Dpf moras pratiti, kad je bila zadnja regeneracija, jel ju radi redovno itd..

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, ivanm said:

Moras dijagnostikom ocitati greske. Moze biti svasta. Nije zarulja. To je znak grijaca ali moze biti kojesta na motoru..

 

Klapna za gasenje, ona je ispred usisne grane. Dpf moras pratiti, kad je bila zadnja regeneracija, jel ju radi redovno itd..

Taman sam par min prije nego di komentirao napisao xD

 

Btw regeneraciju sam imao prvi put prije jedno 3-4mj i tad mi je ovaj savjetovao tako da se vozim preko 3000 okretaja i tako sam to riješio. Prije toga nikad, a auto je kod mene idući mj 5 godina će bit. I sada mi se ta regeneracija upalila kad i ova zavojnica prije znaci 4-5 dana i to je to. Ali istina Bog da auto sada stoji u garaži kak od doma radim od kad je korona počela, a prije toga sam ga vozio najviše autocestom i obilaznicom tako da je bio ispuhan redovno. 

Edited by zeus007

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, VW_GTD23 said:

Imaš sličan problem kao ja pa eto prelistaj ovu temu možda bude ti od pomoći...

 

Hvala stari, bio sam već vidio to, nakon kaj sam ostavio komentar čitao sam po forumu i naletio na tvoj topic

 

btw jesi ti svoj problem riješio, ako da, kako?

Edited by zeus007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto se još vozi potpuno normalno, trebao bih ovih dana da to sve očistim i izduvam pa vidjećemo kako će se poslije ponašati. Jer gdje god da odem u servis uzeće mi za same ruke 150 najmanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, VW_GTD23 said:

Auto se još vozi potpuno normalno, trebao bih ovih dana da to sve očistim i izduvam pa vidjećemo kako će se poslije ponašati. Jer gdje god da odem u servis uzeće mi za same ruke 150 najmanje.

Da, moj isto najnormalnije pali i vozi. Niti mi snage fali ni ništa. Jedino eto ovo kaj sam primijetio da se sada normalno i gasi, a još jutros se gasio da je trzno🤣

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg poprilično skupo, nov zamjenski EGR HOFFER je 280 € + još ruke za montažu i čišćenje. Gradska vožnja i kratke relacije ga mogu ponovo veoma brzo uništiti :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, VW_GTD23 said:

Jbg poprilično skupo, nov zamjenski EGR HOFFER je 280 € + još ruke za montažu i čišćenje. Gradska vožnja i kratke relacije ga mogu ponovo veoma brzo uništiti :(

Da to sam vidio kod tebe na topicu da je pun kurac skupo, a oem 500€. Toliko mi je i danas lik reko ovaj mehaničar 3500kn samo dijelovi. Moja sreća sto živim u okolici Zagreba pa di god da krenem treba mi 20-30min i pretežno idemo autocestom, u tom slučaju mi treba 10tak min. A isti tako radim u buzinu pa isto autocesta i obilaznica. Samo kaj jbg sad radim od doma pa slabije auto vozim, pretežno do dućana i nazad -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kakav si tačno aditiv kupio?  Mada ja mislim da tu aditivi ne pomažu puno jer nema čišćenja dok se to sve ne skine fizički očisti i izduva...

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, VW_GTD23 said:

A kakav si tačno aditiv kupio?  Mada ja mislim da tu aditivi ne pomažu puno jer nema čišćenja dok se to sve ne skine fizički očisti i izduva...

Data Fuel, a gle on je reko da mogu Pokušat s tim eventualno, možda pomogne. Ide kao to u tank i onda napunis tank do kraja. Tako da javim svakako jel ima kakve razlike kad potrošim cijeli tank. Iako s obzirom da nisam u autu tako često u zadnje vrijeme, potrajat će možda. Iako ću Pokušat cim prije odvozit da bas vidim hoće biti kakve razlike 

Edited by zeus007

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jbg poprilično skupo, nov zamjenski EGR HOFFER je 280 € + još ruke za montažu i čišćenje. Gradska vožnja i kratke relacije ga mogu ponovo veoma brzo uništiti
Svako vidend otidji nekud van grada na izlet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ne vjerujem da će ti taj aditiv puno pomoći ali eto ti probaj pa vidi ima li rezultata.

Idem veoma često ljeti samo zimi je problem a tada je gradska vožnja 100% :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi kod nas kupuju dizele da bi ustedjeli mjesecno 200 kn na gorivu i onda kad krepa sustav od 1000€, rasjeku ga brusilicom i razbiju cekicem i pajserom.
Dizel je od euro 5 na dalje preporucljiv za vangradsku voznju. Doduse najnoviji motori s dpf bolje podnose kratke relacije od onih 2008-2016.. to je samo za autoceste i otvorene ceste. Namjenjeno i napravljeno..
Samo u žilama balkanaca zadnjih 25 godina tece diesel a ne krv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista je priča i sa benzincima mislim na TSI motore i oni imaju EGR ventil i turbinu tako da ni oni nisu za gradske vožnje. Atmosferci najbolje ponose gradsku vožnju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da sam završio s dizalima i da je idući benzinac. Koliko god da i oni imaju egr ventile mislim da je kod njih manje problematično kad su te stvari u pitanju. A i generalno da su zahvalniji...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i svi novi benzinci imaju GPF filter tako da se nećeš puno usrećiti jedino da kupiš nekog atmosferca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0