0
zeus007

Golf 6 1.6 tdi 2011 žuta lampica treperi

Recommended Posts

32 minutes ago, VW_GTD23 said:

Što se VW-a tiče Lupo ili Fox🤣 Mada ni za njih nisam 100% siguran.

A ostalih?!🤫

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega ima 1.0 tsi i u gradu je super, nema problema.. nema problema ni 2.0 tsi u jurilima tipa leon cupra ili golf gti.. benzinski filter cestica tzv Gpf nije tak osjetljiv ko dpf i nema aktivne regeneracije.. bar ne u ovoj normi.

Novi tsi funkcionira ko sustav na golfu 5 tdi. Pasivno paljenje cadje.

U bijednim drzavama ko nasa ljudi si cesto ne mogu priustiti auto za putovanja, auto za grad itd.. pa i skoda yeti 4x4 nije gradski auto ali zivim na brdusini iznad zg i vozim svaki dan kroz strogi centar, jednom u 10 dana sam na autocesti, takav 4x4 auto mi je zanimljiv i obozavam ih. Ali muke sa tim regeneracijama u gradu, istina, idu mi na zivce, al na kraj pameti mi nebi bilo rezati i izbacivati elemente ekologije van fleksericom, to nije humano, to je potpuno kretenski, sebicno i bezobzirno prema svemu i svakom oko sebe, ciganski potez ocajnika koji vozi auto koji realno nije sposoban odrzavati,.. u auto koji sam platio tad 85000 kn ulozio sam 10000 kn u nove zamjenske egr i dpf i evo 2 godine i 35000 km nema nijedne greske, sve ko novo, ali iduce bih kupio radije 1.5 tsi ili ak bu novaca neki 4x4 hibrid. Neznam kakve hybride bu imo vag, ali vruca mi je Toyots RAV4 4x4 hybrid..

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju i da sam kupio TSI-a ne bih se puno usrećio jedino da sam uzeo nekog atmosferca. I sledeće auto koje budem uzimao biće TDI VW ili možda neki Audi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini crijevo koje ide na ovaj ventil i vidi kakvo je stanje ventila. Ako je čađav i pun dreka, skineš i opereš. 3 inbusa ima i šelnu dolje. Sretno :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, gavranovic said:

Skini crijevo koje ide na ovaj ventil i vidi kakvo je stanje ventila. Ako je čađav i pun dreka, skineš i opereš. 3 inbusa ima i šelnu dolje. Sretno :) 

Meni je ovaj mehaničar di sam bio u sub na dijagnostici rekao da tu ima zajebancije 3-4 sata posla da bi se skinulo i očistilo...

btw svakako se ne kužim u to pa nebi mogao sam 🤣

Edited by zeus007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može se uraditi za par sati ako imaš dizalicu i dobar alat tako da će u mom slučaju sigurno proces trajati dosta duže :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba vidjeti i zasto se zastopalo. Kod mene  je bio problem previse ulja jer je turbina curila vise nego sto treba pa se brzo prljalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, projektilski said:

Treba vidjeti i zasto se zastopalo. Kod mene  je bio problem previse ulja jer je turbina curila vise nego sto treba pa se brzo prljalo.

Jbg meni nikad ne fali ulja, kontam nije to. Vjerujem jednostavno gorivo govnjavno

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, projektilski said:

Treba vidjeti i zasto se zastopalo. Kod mene  je bio problem previse ulja jer je turbina curila vise nego sto treba pa se brzo prljalo.

Pa kako si riješio problem novi EGR-a ili EGR OFF? Ne vjerujem da je do ulja jer od zadnje izmjene sam prešao cca 8000km i nisam ga dosipao nimalo ali vjerujem da loše gorivo kao ovo kod nas u BiH može uticati na to...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jbg meni nikad ne fali ulja, kontam nije to. Vjerujem jednostavno gorivo govnjavno
Ma ni meni, od servisa do servisa koji deci, nisu to litre ali dovoljno da mi se mazala nenormalno. Stavio sam novu turbinu i mislim da je problem rijesen ali nazalost od onda sam napravio malo km i auto je opet u garazi na dizalici.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0