0
Nekolicina

Golf 6 2.0 140ks problemi, molim pomoc i savjet

Recommended Posts

Pozdrav, novi sam na forumu, imam nekakvih problema oko golfa, dakle, posjedujem golf 6 2.0 tdi 140ks, na satu 160tkm, problem je sljedeci, kada krecem i skrecem cujem da nesto struze/tuli, cuje se u skretanju i u lijevo i u desno, iako cini mi se vise u lijevo, kada idem ravno nista se ne cuje, pritiskom na kvacilo zvuk nestaje, ako auto izbacim iz brzine nista se ne cuje, dakle primjer ulazim u kruzni u drugoj i kako skrecem cujem taj nekakav tupi zvuk.. Negdje na sredini prednjeg dijela, isprovjeravali su neki majstori da nisu lezajevi u tocku itd itd, kazu nisu, homokineticki bi se cuo kako krcka a ne da tuli.. Problem je isto tako i kada u rikverc idem. Problem je izrazeniji kada je vani veca temperatura (ili kada automobil dode na radnu temperaturu?). Zakljucak je po meni da dolazi zvuk iz mjenjaca, kada ravno idem ili krecem nista se ne cuje.. Ulje u mjenjacu provjereno ima, nigdje ne curi i nista. Kontaktirao par majstora, pogledali ali ne znaju tocno sto bi moglo biti, samo kazu da zvuk dolazi iz getribe najvjerojatnije. Eto imam sve te informacije, mogu replicirati zvuk kada god pozelim. Sada kroz par dana idem kod jednog lokalnog majstora sto sarafa vagove i vjv getribe pa da mi da svoju procjenu. Sto vi mislite? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
0