0
ljubobj

Jednostavno gašenje start-stop sustava VW Golf 7

Recommended Posts

Ekipa buraz i ja smo na lak nacin ugasili start stop sustav. On na mk6 2011 god i ja na mk7 2014

 

Sve sto trebate uciniti je iskopcati mali dek na akumulatoru koji se nalazi na minus klemi. I stvar funkcionira. Provjeravao sam struju punjenja i sve je ok.

 

Sve smo vidjeli u ovoj temi 

https://www.vwroc.com/forums/topic/20951-disable-start-stopwithout-recoding/#comments

 

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to opce nije lagan nacin, mislim fizicki je. ali SOC je neispravan i alternator nezna kad treba pojacat punjenje a kad ne puniti da bude optimalno 

 

svi koji su to preko toga radili nakon nekog vremena rikne aku 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Dario_7R said:

to opce nije lagan nacin, mislim fizicki je. ali SOC je neispravan i alternator nezna kad treba pojacat punjenje a kad ne puniti da bude optimalno 

 

svi koji su to preko toga radili nakon nekog vremena rikne aku 

A jeli u to onda nije dobro hahaa

Provjeravao sam i fila aku negdje oko 13.7 sto je ok. Ali ako kazes tako vratiti cu

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tu dosta istine. Koliko ja znam sistem za punjenje je drugačiji i mnogo komplikovaniji kod auta sa DSG-om tako da ovo što on priča ima itekako smisla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ti ja caristu, početkom sljedeće godine sam u Zegeju, pa ti ugasim softverski, ako želiš. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak i nije toliko jednostavno koliko se čini. I ja da imam auto sa start-stop sistemom odmah bih ga ugasio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, gavranovic said:

Imam ti ja caristu, početkom sljedeće godine sam u Zegeju, pa ti ugasim softverski, ako želiš. 

Ej hvala na ponudi ali necu ga gasit prodaje se auto

Share this post


Link to post
Share on other sites
0