1 1
milip89

Brtva na rezervoaru za vjetrobransku tekucinu

Recommended Posts

Pozdrav svima,

kako mi je riknula pumpica za tekucinu vjetrobranskog stakla, nabavio sam novu i ona sada radi no mislim da sam prilikom izmjene pocupao gumenu brtvu gdje pumpica sjeda u rezervoar. Nije ostala na staroj pumpi i nije u tom prostoru iza maglenke, ako sam ju uspio pocupati ispala je negdje putem... Sada sva tekucina sto se naspe ocito izade van otprilike istom brzinom :D

Gdje bih to mogao nabaviti, zvao sam lokalne trgovine s autodijelovima pa nude iskljucivo rezervar u kompletu, sto ce mi ostati krajnje rjesenje ako bas nikako ne ide drugacije... :D

Evo slike u prilogu, ako netko ima kakav prijedlog, savjet, vise nego dobrodosao.

Auto je Jetta 2008 godiste 1.9TDI, hvala!

 

 

IMG_20200922_095025187.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi vam jedino preostalo na odpadu naći...ili kupiti komplet...druge nema.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vise srece nego pameti...

Skocio na otpad, rekao covjek da ima pokidani rezervoar s gumicom, ali da inace to ne skidaju jer se unakazi posuda. Kaze da sam vjerojatno gurnuo tu gumicu u svoj rezervoar, sto nije problem ali da kad se stavlja nova pumpica treba s malo WD-a podmazati i pazljivo pozicionirati pumpu prije pritiska, pa eto ako se netko nade u slicnoj situaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma joj tih gumica ima po ducanima autodjelovima sigurno. Imam ja onaj set gumica iz lidla, neka pase sigurno.
Meni isto moraju jednu ili dvije (imam dvije pumpe) zamijeniti pa je rekao meahnicar da nije nikakav problem.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1