0
Boobexy

Golf 4 1.8t

Recommended Posts

Dakle nedavno kupio 4ku GTI i sad bi ju malo pojačal e sad kako i šta ? Imam k03s turbinu doma od audija 180ks k03 035.. kod masine je AGU 110kw .. na autu je radena generalka prije 30 000km radi preventive ... uraden je downpipe i stavljena kraca getriba od 96kw .. auto lijepo ide sad ako stavim k03s sta sve jos trebam ? Preporuke , savjeti majstora sve dobro doslo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima u grupi netko ko dobro mapora i da je pouzdan .. zvao sam 3,4 mapera i svaki prodaje drigu pricu .. jedan da sa k03s tirbinom coldair isisom i izvadenim katalizatorom mogu dobit 175 konja drugi 195 a treci 225.. a turbina na 0.7 bara daje 180 konja 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji su to tuneri?

Preporuke se uglavnom svode na Damir Muhu i na THP Solutions. Te procjene unaprijed uvijek uzimas sa dozom rezerve jer mapa na kraju ovisi o cjelokupnom stanju auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba ih spominjat 🤣 al sa k03s turbinom downpipeon i ramair usisom sa dodanim intercoolerom sa desne strane ko kod audija tt mi se malo cini kako mi muha reko 180 konja 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23. 09. 2020. at 9:51, Boobexy said:

Dakle nedavno kupio 4ku GTI i sad bi ju malo pojačal e sad kako i šta ? Imam k03s turbinu doma od audija 180ks k03 035.. kod masine je AGU 110kw .. na autu je radena generalka prije 30 000km radi preventive ... uraden je downpipe i stavljena kraca getriba od 96kw .. auto lijepo ide sad ako stavim k03s sta sve jos trebam ? Preporuke , savjeti majstora sve dobro doslo 

Ako ćeš na K03s, treba ti i veći intercooler, FMIC je najbolja opcija jer ovi sa strane nikad nisu dovoljno efikasni. Postoji ti opcija ulaza i izlaza sa iste strane ako hoćeš da ima manje cijevi.

Trebaju ti veći njektori, odgovaraju ti od Fiat Coupea 20VT, Calibre Turbo, Saaba.....

Treba ti i kompletan ispuh od početka do kraja ( u originalu je 55mm što je premalo)

Dobro ti je stavit i silikonski turbo inlet pipe i otvoren filter zraka.

Sa svim tim možeš ići do 230 ks realno

 

Ali najveći problem je mapiranje samog AGU jer kod nas svi otvaraju taj ECU da bi ga mapirali.

Ne znam da li netko piše preko OBD-a.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora se uvijek na agu ecu otvari, ovisno koja je godina. od 2000 se ne otvara.

Najveci problem je neispravnost tih motora. Obicno pukne kuciste turba pa ne drzi tlak. Curi na IC-u. Curi na plastikama oko dizne. Barem na jos 4-5 mjesta.

Stare dizne(zastopane). Stare pumpe goriva(gubi tlak u okretajima, u leru je dobar).

I kada se to skupi, prosjecni 180hp u stvari ima oko 130-150hp u takvom stanju. I ne moze se nesto dici jer je pokvareno puno toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, fire said:

Ne mora se uvijek na agu ecu otvari, ovisno koja je godina. od 2000 se ne otvara.

Najveci problem je neispravnost tih motora. Obicno pukne kuciste turba pa ne drzi tlak. Curi na IC-u. Curi na plastikama oko dizne. Barem na jos 4-5 mjesta.

Stare dizne(zastopane). Stare pumpe goriva(gubi tlak u okretajima, u leru je dobar).

I kada se to skupi, prosjecni 180hp u stvari ima oko 130-150hp u takvom stanju. I ne moze se nesto dici jer je pokvareno puno toga.

Dobro to je nagađanje, a pretpostavka je da će se to sve provjeriti prije tuninga, zar ne? 

Moj je bio AGU 99., novi K03s turbo, novi FMIC, očiščeni polovni injektori....ne znam koliko je imao, ali išao je i više nego dobro. 

 

Isto mi je tako nastupao Citius, kad mapa nije digla tlak turba dovoljno, provjeri ovo, provjeri ono....a na kraju je bilo premali load request u samoj mapi. Kad je dorađena u Engleskoj, punio je 1.5 bar overboost. 

Znači star auto, a problem nije bio hardverski. 

Prodan prije 2 god, dan danas je živ i šlajfa

Edited by dean

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti imao novi turbo, novi ic ... Jasno da ce onda raditi. Auto od 180hp kada izade iz tvornice(kada je novi) ima 180hp. Ali nakon 15-25 godine neuzdrazavanja i 5 vlasnika obicno nema ni priblizno te konje.

Nazalost 95%  ljudi to tako ne radi, nego sve staro se stavlja. I onda cudenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
49 minutes ago, fire said:

Ti imao novi turbo, novi ic ... Jasno da ce onda raditi. Auto od 180hp kada izade iz tvornice(kada je novi) ima 180hp. Ali nakon 15-25 godine neuzdrazavanja i 5 vlasnika obicno nema ni priblizno te konje.

Nazalost 95%  ljudi to tako ne radi, nego sve staro se stavlja. I onda cudenje.

Sve to stoji, samo kažem, treba čovjeku reći na šta da obrati pažnju prije, ne ga obeshrabrit u startu. Nije valjda da se ne može izvući snaga iz nijednog 1.8T više i nisu to nerješive stvari koje si nabrojao. 

Još je i generalka odrađena kaže čovjek.

Agu (150hp) s K03s je relativno jeftin tuning s lijepim dobitkom, po nekom mom iskustvu. 

A može i još sa mafom od 80mm i forge actuatorom.

 

Edited by dean

Share this post


Link to post
Share on other sites
0