1 1
Javier

[GOLF 5] RCD 310 i bijelo LED osvjetljenje

Recommended Posts

Pozdrav imam 2 pitanja. Nedavno sam ugradio RCD 310 iz golfa 6 u golf 5 i vukao mi je struju. Problem sam rjesio spajanjem radija na kontakt, tako da se gasi svaki put kad i auto, i onda se rucno pali pri pokretanju automobila. Da li je to okej rjesenje za duže staze, meni ne smeta ovaj princip? (Mijenjanje gatewaya modula i sl skupo i komplikovano)

1. Da li može normalno sve tako sa radiom funkcionisati, jer evo nakon 10ak dana pri pokretanju auta, akumulator se malo muči iako je nov. 

2. Radio sam prosle godine bijelo led osvjetljenje instrument table bez problema ikakvih, zanima me da li ce problem neki praviti da citavu unutrasnjost promjenim osvjetljenje tipki? Umjesto crvene svjetlosti da bude bijela (podizaci stakala, tipke klime, radija..)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi biti ok ako ti ne smeta da rucno palis svaki put sto je po meni tako iritirajuce da bih ga radije zapalio :-).

Sto se tice osvjetljenja tipki, ne vidim problem samo se LED-ice zamjene.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 28. 09. 2020. at 10:33, dzoni said:

Trebalo bi biti ok ako ti ne smeta da rucno palis svaki put sto je po meni tako iritirajuce da bih ga radije zapalio :-).

Sto se tice osvjetljenja tipki, ne vidim problem samo se LED-ice zamjene.

Top, nije problem, sjednem u auto svega par puta sedmično :D

 

 

On 28. 09. 2020. at 16:03, markol5 said:

Gateway 200kn emoji23.png

Poslano sa mog MI 8 Lite koristeći Tapatalk
 

To je cca 26eura, a kod nas u Sarajevu sz mi trazili 60-70 eura za to  tako da ja jeftinijeg nisam nasao. Kada nadjem odradit cu to. Do tada molim za konkretniju pomoc. Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1