1 1
remaker

Dijagnostika VCDS

Recommended Posts

Zanima me koji kupiti...Vidim da ima za kupiti kabel i da se dobije CD uz njega ..zanima me sto sve treba kupiti i što je najbolje ovako za kućnu upotrebu a da je sigurno...imam vec odbd 2 ali bih volio imati nešto gdje mogu pratiti više stvari(klima, dizne,turbo,ventilacija,temperature itd...).te da se mogu brisati greške.Zanima me da li kad se kupi pribor, da li se treba program plaćati ili kako već to ide? Molio bih nekog da mi malo pojasni što bi bilo ok i kako to ide sa dijagnostikama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa upravo to, kabel i instalacijski CD, zadnja verzija je 20.4.x cini mi se. Instaliras i proucavaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš posebno temu o VCDS-u. Prelistaj malo forum i tu se pisalo sve i svašta o njemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, vidim ima svega ali da li netko od vas može reći odakle naručiti, neka stranica ili trgovina? Treba mi nešto pristupačno cijenom a da može moj golf plus 2006 odrađivati 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma možeš naći i kineske klonove na Ali-u za 20-30$. A 60-70 evra ti najmanje treba za neku malo bolju verziju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, znam nekima je crkavao i dosta ranije a i to je sve već dobro objašnjeno u onoj gore temi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sklad VCDS dijagnostika je jedna od boljih i naravno može se update-ovati za razliku od kineza koji ne mogu. Dosta članova sa foruma ima već tu dijagnostiku a i pisano je o tome u onoj gore temi što sam ti govorio da pogledaš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tvoj auto dosta ti je i neka starija verzija.. imas u njuskalu ljudi prodaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i to što kažeš ipak mu je auto 2006 godište... Većina starijih verzija bi radile bez ikakvih problema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato ga i pitah jer 500kn je odlican klon koji se da updateat i moze se onda iskoristit i na drugim autima. Ali ako je isljucivo za jedan auto onda mozda nekakav jeftiniji klon mada mi iskustvo kaze da kad tad uzmes nesto bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sklad VCDS jedna od najbolje urađenih kopija. Skoro kao original a zapravo nije :D

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1