4 4
projektilski

Active Info Display aka AID aka Virtual Cockpit informacije/retrofit

Recommended Posts

Pozdrav!
Može li se nekako uključiti da se kamere za brzinu(ili bilo koji POI) prikazuje na virtualnom cockpitu. Na Multimediji ima ikonica kamere, i pusti zvučni signal za kameru, ali na AID ne.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav!
Može li se nekako uključiti da se kamere za brzinu(ili bilo koji POI) prikazuje na virtualnom cockpitu. Na Multimediji ima ikonica kamere, i pusti zvučni signal za kameru, ali na AID ne.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Samo na pro!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ima li ko da je uspio ista uraditi oko ovoga imam par pitanja ???

Sto tocno? Sve oko ovoga je poznato i dostupno, i perači šajbi na benzinskoj to več rade…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pajser

Pa i ne bas, kodiranje kljuceva nije problem ali kilometraza jeste. Dizanje kilometraze se moze uraditi, stavi se VC u bench mode i postepeno se dize kilometraza. Problem je u tome sto je na VC i dan danas veca kilometraza nego sto je bila na obicnom satu.  Ja u mome okruzenju ne znam nikoga ko moze da je spusti, vecina njih kaze da to ne moze nikako ali ja ipak vjerujem da je moguce :) 

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites
[mention=59897]pajser[/mention]
Pa i ne bas, kodiranje kljuceva nije problem ali kilometraza jeste. Dizanje kilometraze se moze uraditi, stavi se VC u bench mode i postepeno se dize kilometraza. Problem je u tome sto je na VC i dan danas veca kilometraza nego sto je bila na obicnom satu.  Ja u mome okruzenju ne znam nikoga ko moze da je spusti, vecina njih kaze da to ne moze nikako ali ja ipak vjerujem da je moguce  

Kupis novi i rjesis sve u par klikova


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pajser

Hahahh, naravno, to bi bilo vec davno uradjeno da nije cijena astronomska, duplo jeftinije bi me izaslo da kupim jos jedan polovan sa manjom kilometrazom i poslije je podignem. Koliko znam kada se stavi nov on povuce kilomerazu sa ECU-a i nema nikakve glavobolje oko toga. I ovaj VC sto se nalazi na autu placen je daleko ispod cijene, tako da mi nikada ni na kraj pameti na bi palo da kupim nov :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[mention=59897]pajser[/mention] Hahahh, naravno, to bi bilo vec davno uradjeno da nije cijena astronomska, duplo jeftinije bi me izaslo da kupim jos jedan polovan sa manjom kilometrazom i poslije je podignem. Koliko znam kada se stavi nov on povuce kilomerazu sa ECU-a i nema nikakve glavobolje oko toga. I ovaj VC sto se nalazi na autu placen je daleko ispod cijene, tako da mi nikada ni na kraj pameti na bi palo da kupim nov

Bilo kakva manipulacija sa km gore/dole ostavlja checksum error. Ako je nekome bitno imat orig km i toliko žudi za VC, kupi nov i prst u uho. Hello, kakav je to VAG-ovac čistunac-puritanac koji dozvoljava da mu OBD11 ili VCDS clone pri scaniranju pokazu ijednu gresku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima negdje neki file kojim se mogu učitati kamere za HR? Ima ga za skinuti?

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto tocno? Sve oko ovoga je poznato i dostupno, i perači šajbi na benzinskoj to več rade…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Moj je pro, ali ne mogu to podesiti


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jel ima negdje neki file kojim se mogu učitati kamere za HR? Ima ga za skinuti?

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk



Imam ja, mogu poslati tada budem pri računalu


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicno, mozes li ga molim te poslati na ivan1902by@gmail.com

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 01. 01. 2023. at 22:16, Ivan1902 said:

odlicno, mozes li ga molim te poslati na ivan1902by@gmail.com

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk
 

ne mogu ovdje priložiti zip file.

šaljem ti na mail

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4