1 1
LordAlbatraoz

Passat B5 AFN vibracije

Recommended Posts

Pozdrav svima

Imao sam problema s nosačima motora pa sam ih promjenio, lijevi i desni nosač i onu gumicu malu napred, uzeo sam Meyle.

Nakon toga mi se vibracije u autu osjete čak i jače, pogotovo na leru, volan trese jače nego inače dok je tokom vožnje bolje nego prije.

Do čega bi to bilo? Nisu dobri novi nosači? Nisu dobro namontirani? Prednji ovjes?

Bilo kakav savjet dobrodošao

 

Poslano sa mog MI 9 koristeći Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti problem imamo ...

Jednostavno ne valjaju ti novi nosaci i mislim da neces nista moci da uradis. Ja sam mislio da je zamajac problem , ali svi kazu da nije. Jednostavno mi se auto gore ponasa nego sa starim zamajcem i stopama.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam sve stope u ovlasceni servis i dobio sam neznatno manje vibracija. Zamajac sam stavio SACHS. Ja sam odustao od toga vise da gledam sto je problem jer je jedino ostalo da probam drugi zamajac , a sa ovim sam tek oko 2000km presao.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmišljao sam i o pritezanju šarafa armature ali iskreno ne znam od kud krenuti. Ima kakva shema gdje se nalaze?

Poslano sa mog MI 9 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loši nosači motora, pretvrdi su i prenose vibracije.

Lemforder su tvornička ugradnja i njih kada staviš nemaš problema.

Koliko love toliko muzike uvik bilo.

 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Loši nosači motora, pretvrdi su i prenose vibracije.
Lemforder su tvornička ugradnja i njih kada staviš nemaš problema.
Koliko love toliko muzike uvik bilo.
   
Znaš li možda koliko koštaju? Nosače getribe nisam mijenjao, da li treba i njih?

Poslano sa mog MI 9 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovisno koliki imaš popust u dućanu, neka srednja cijena je 420kn za desni, a 350kn za lijevi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao vibracije u kabini, ispostavilo se da je otišla pletena cijev na auspuhu, što se nalazi u blizini turbine. Nju zamijenio i vibracije stale. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skužio sam da kad upalim hladan auto da nema tih vibracija na leru, kad se vozim je oke i dok se ugrije počinju se osjećati vibracije na niskim okretajima, među ubrzanjima i najizraženije su na leru.
Auto kad se pali i gasi nema onog trzanja kao prije sa starim nosačima

Poslano sa mog MI 9 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1