2 2
Leni19

Passat B6 problemi

Recommended Posts

Pozdrav!

Nedugo kupljen je Passat B6 1.9tdi 2007 god. Cim duze posjedujem auto to vise pitanja i problema imam te se nadam da mi netko sa foruma moze pomoci oko nekih stvari,savjetovati me i uputiti u rjesavanje kvarova.

Da krenemo:

1. Problem:

Pošto passat ima Bi-Xenon svjetla sa D1S ako se ne varam (zakretna,cornering light itd) imam problema sa kratkim svjetloma,naime na blizinu svjetla izgledaju odlicno ako sam ispred nekog zida svjetla se cine kao da svjetle predobro,no cim krenem u voznju shvatim da zapravo nesto nije u redu,svjetla su stvarno stvarno slaba osvjetljuju preslabo imao sam passat b5 sa obicnim zaruljama koje kostaju sicu i bolje su svjetlile,svjetla kao da svjetle 5 metara od auta dalje nista,dok duga svjetla su savrsena i sa njima nema problema zanima me sto bi to bilo dal zarulje,projektorske lece ili nesto drugo

 

2.Problem

Kako passat ima senzor za kisu kad stavim brisace na prvu brzinu brisaci ne brisu i sumnjam na senzor za kisu ili nesto sto se tice tog sistema

 

3.Problem

Passat ima parking senzore prednje i zadnje no cim stavim u rikverc pocne konstantno pistanje sto bi moglo biti u kvaru u tom sistemu

 

4.Problem

Kad je auto parkiran uzbrdo znaci motor okrenut prednjim krajem uzbrdo motor jako tesko pali treba neko vrijeme verglanja da upali dok kad je parkiran nizbrdo pali odlicno,posumnjao sam na dotok goriva jer mi se cini da mozda gorivo istece u rezervoar

 

Nadam se da netko na forumu ima iskustvo sa nekim problem te da cu naci neki koristan savjet.

Unaprijed Hvala!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu ti sam o reci za parking senzore a to je ako ti ne radi jedan iz bilo kojeg razloga, ne radi ni jedan tj imaš to duže pištanje . Tako je trenutno i kod mene crko mi jedan zadnji i to ti mora prikazat na dijagnostici. Sa svjetlima imam isti problem samo ja nemam xenon nego lece i H7....ovo je malo za utjehu. Ne znam koliko je primjenjivo kod tebe, ali sam citao da ljudi ugrađuju nepovratni ventil na povratno crijevo i time rješavaju takve probleme , ali bolje potraži savjet nekoga tko zna sigurno .Moje mišljenje je da  ispravan sistem i pumpa ne bi trebali imati tih problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. problem

Zamijeni sijalice Xenon, stavi nove 4300k, pa javi ima li promjene

Evo ti dobre sijalice po dosta povoljnoj cijeni

https://a.aliexpress.com/_BO7YIV

4. Problem

Tandem pumpa, pumpa u rezervoaru, ispucala crijeva za dotok i odvod goriva, filter goriva, nepovratni ventil na filteru goriva, gumice dizni, sicevi dizni na glavi motora...

Kod mene je bila pumpa u rezervoaru problem.

 

Stavljanjem nepovratnog ventila dobija se samo prikrivanje problema, a nikako rješavanje. Problem treba riješiti, a ne prikrivati.

 

 

 3.problem

Možda je neki od senzora crkao. Jedino preko VCDS da se utvrdi problem.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ne bi usudio stavljati te kinske D1S zarulje ali samo zato jer sam jedno to napravio pa su mi oba balasta nedugo nakon toga krepala. Mozda slucajnost, mozda zbog zarulja. Sad radje dam 500kn za Osram ili Philips set.

I moj predlog je prvo dijagnostika  u ovlastenom ili netko tko ima VCDS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam 3 godine vozio na ovim, samo H7 4300k, baš od CNSunnylight. Nikakvih problema nisam imao, osim što su oslabile, a na kraju je jedna i crkla.

Istina ima nekih koji su itekakav šrot kineski i mogu napraviti pometnju, ali ove su provjerene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je cuti takva iskustva. 

Ja se trenutno palim na ove zarulje ali kod nas set dodje 1000kn pa na daleko vise. Cekam da mi crkne zarulja pa onda tek :D

https://www.osram.com/ecat/XENARC NIGHT BREAKER LASER-Xenon headlight lamps-Car lighting-Automotive/com/en/GPS01_3043387/ZMP_4058323/

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na pomoći do sada.

Evo novih problema auto se uredno pali na nizim temperaturama no evo nekoliko dana auto upali super i krenem da se vozim i nakon 5 km auto stane i nikako upalit dugo dugo verglanja da bi upalio kao da ne dobiva gorivo. Upali auto idem dalje nakon nekog vremena isto crkne i nikud dok ne izvergla svoje. Isao kod mehanicara gumica na filteru goriva je bila presavijena mislio mehanicar da to mozda zeza no zamjenili i dalje isti problem 5 km i auto crko nakon verglanja opet upalio jedva.

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Leni19 said:

Hvala na pomoći do sada.

Evo novih problema auto se uredno pali na nizim temperaturama no evo nekoliko dana auto upali super i krenem da se vozim i nakon 5 km auto stane i nikako upalit dugo dugo verglanja da bi upalio kao da ne dobiva gorivo. Upali auto idem dalje nakon nekog vremena isto crkne i nikud dok ne izvergla svoje. Isao kod mehanicara gumica na filteru goriva je bila presavijena mislio mehanicar da to mozda zeza no zamjenili i dalje isti problem 5 km i auto crko nakon verglanja opet upalio jedva.

Isto ti se događa kada ti je anlaser pred kraj životnog vijeka, odnosno ima potrošene četkice. ECU motora treba dobivati visoke okretaje prilikom paljenja ili ne daje dovoljno goriva.

Također moguće da ti je i baterija slaba odnosno gubi napon, to možeš vidjeti ukoliko imaš neku multimediju a ugasi ti se prilikom paljenja.

Postoje ti 2 rješenja za navedeno:

1. Zamjena anlasera novim ili reparacija postojećeg (nađeš četkice za zamjeniti po serijskom broju, rastaviš ga i zamjeniš)

2. "Hot start fix" mapiranje, odnosno prevara ECU-a da ti daje uvijek istu količinu goriva prilikom paljenja neovisno o stanju anlasera, mnogi to rade ali po meni je zaobilaženje popravka

 

Edited by mile18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provjeri pumpu goriva u rezervoaru, ja sam je promijenio sad prije par dana . Moj je bio crko u vožnji i nije htio više upaliti ,a veselo verglao . Digneš zadnji sic i onaj poklopac plasticni i cut ceš dali pumpa radi . Kad daš kontakt ona kratko odradi, dok kad auto radi radi i ona stalno i dosta se cuje tako otvorena. Kad ti auto ne bude htio upaliti odvrni onih 5 vijaka na kucištu filtera goriva i podigni poklopac , ako nema goriva do vrha u njemu... pumpa je . Mogu biti još 2 uzroka ako nije pumpa a to su magnetni ili elektro ventil na pumpi visokog pritiska i relej pumpe visokog pritiška (takozvana Bosch pumpa)

Napomena ako je pumpa u rezervoaru nemaš greške na dijagnostici jerse smatra da nemaš goriva. Bar su meni to tako objasnili.

Edited by derba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam hot start fix mapu već 3-4 godine, da li itko zna može li ista naštetiti motoru ili nekim dijelovima?

Pitam iz razlog što mi se čini da zadnjih godinu dana, kad je motor vrel, prejako se trzne kad upali, baš se osjeti da je dobio puno goriva, a kad sam stavio tu mapu gore nije se tako stresao kod toplog paljenja...

Kako je kod ostalih koji imate tu mapu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno hvala kolege na pomoći i informacijama,problemi se otklanjaju.

Da ne otvaram novu temu zanima me zna li netko gdje ima za kupiti dobrih bixenon projektorskih leća za ovaj model,naime na tehničkom pregledu majstor rekao da su svjetla u redu no problem je u lećama pošto ne daju svjetlosni snop kako bi trebale (unatoć tome sam prošao :D ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti farovi se ne mogu rastavljati i mijenjat lece.  Dakle polovni ali da su u ok stanju ili novi farovi. Nego, ne razumijem kako ti lece mogu biti krive za los snop, ok ako su mutnije od zmazanoce i od temperature zarulja pa da daju manje svjetlosti, ali da daju krivi snop? Da ti ne moras napraviti basic settings?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isto imao problema sa svjetlima i parking senzorima.

Loša vidljivost svjetala bila, po kiši katastrofa.

Riješio problem tako što sam zamijenio izgoreno sjenilo, i usput stavio i nove leće.

Također obrati pozornost na dovodne kablove, jer s vremenom i od vlage može se dogoditi da ti npr jedna blenda ne radi ili ne odradi nivelaciju.

Meni se to dogodilo jer je kabel bio ispucao pa stvarao prekid. Jednostavno rješenje, a zadnje da ti padne na pamet za provjeriti.

Znači za oba fara me to sve koštalo 200€ ovdje u Hercegovini.

 

Parking snzori: ako je jedan riknio, svi ostali ne rade, zato pišti. Spoji na dijagnostiku pa ćeš znati.

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na savjetima do sada!

Parking sezori su riješeni bio crknut jedan senzor i autonatski ostali nisu radili kao što ste i rekli.

Naručio sam komplet novi senzor za kišu nadam se da će to riješit problem nije bio skup pa reko ajde.

Svjetla do sad nisam dirao pošto nisam znao kud i kako te zbog financijske situacije koja me snašla. Dakle u pravu ste u vezi kablova nekad mi na board computer baca grešku AFS-a i odjednom prestane i sve normalno radi ja sam nešto pipkao oko kablova i proradilo no još se nekad dogodi isto. Što se tiče svjetla razmišljao sam o novim žaruljama ali naravno skupe su ko dragi kamen pa ih nisam dirao. Svjetla se niveliraju sama i odradi im nivelaciju pri paljenju no na tehničkom mi je rečeno da su leće zamućene pa nema onako jasnu da to nazovem "crtu" kako ksenon ima dok za jačinu ništa nije pričao. No mene mući to što su svjetla slabašna kratka svjetla kao da svjetle kojih 5-10 metara ispred auta i to je to a duga svjetla također nisu nešto pretjerano bajna, dakle rekao sam kupit ću nove kvalitetnije žarulje a što se tiće leća zanima me mogu li se izvaditi pošto je gore projektilski napisao da se ti farovi ne mogu rastavljat, da znam da se mogu odmah bi otišao negde da mi promjene te leće i ubace nove žarulje pošto treba skidat branik. Da napomenem farovi su bixenon zakretni sa cornering light-om (nisu oni "standardni" farovi koje ima gotovo svaki passat nego oni "bolji" sa tim zakretnim projektorima).

Što se tiče gašenja u vožnji više se ne događa tako često (u posljednjih mjesec dana 1 put se ugasio u vožnji) no da nasatavim odveo sam ga mehaničaru zamjenio filter,pogledao tandemku itd. itd. čak i gumice dizni i kaže da nije našao problem. Znači simptomi: auto nekad pali na zub dok nekad vergla kod paljenja (nedavno na -7 bolje upalio nego na 5-6 stupnja ovih dana) i to je najočitiji simptom nekad stvarno upali "na zub" hladan hladan dok  drugi dan verglanje i verglanje, na radnoj temperaturi kad ga upalim isto bez problema nekad a nekad malo vergla, slijedeći simptom je što nekad nakon paljenja (nebitno hladan ili zagrijan motor) radi jako čudno karakterizira ga taj zvuk neću reći trokiranja  ali kao da motor teže radi (mjenja zvuk motora na leru ukratko do sad primjetio 3 različita "tempa" motora normalan te 2 čudnjikava zvuka rada na leru), te nekad neki neočekivani trzaj u radu na leru na trenutak onako dio sekunde (jako rijetko desilo se 2 puta svega) , te problem gašenja u vožnji kojeg je nekoliko puta iskusio moj otac sa tim autom dok meni jedan jedini put (auto je radio čudno na leru krenem u toj nezgodnoj situaciji na rikverc auto crkne i nikako ga upalit 5-10 minuta, nakon 5-10 minuta sjednem u auto probam upalit vergla al počne primat i upali i dalje sve najnormalnije). Dakle mehaničar nije našao kvar prvo je pogledao tandemku i sve ostale stvari i zamjenio filter i gumice dizni sve to gledao kaže nema kvara, ne zna što mu je. Rekao je drugi mehaničar koji je inače ranije servisirao auto (privatno,sam svoj majstor da tako kažem, nažalost više mi ne radi on) da je zamjetio da je zamjenjen senzor bregaste. Kako sam ja malo čitao o tim senzorima, o senzoru bregaste i senzoru radilice te pišu kako su simptomi gotovo isti zanima me misli li netko da bi to ponajprije bio kvar (da napomenem senzor bregaste je mjenjan kako je rekao prošli mehaničar), zanima me vaše mišljenje dal bi to bio problem te moram li promjenit mehaničara :D.

Hvala na svim komentarima do sad te se nadam da ću riješiti i taj kvar (uz vaše savjete) te da me neće živog oderati :D.

Lijep pozdrav svima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lece na Passat B6 kod tvornickog ksenona su tvornicki zamucene. Tesko to moze znati ovaj pri pregledu da je to nakadno uzrokovano. Mislim da se na B6 i  tvornickim OEM xenon farovima ni lece niti sjenila ne mogu zamijeniti.
I meni slabije svijetle ksenoni, no brijem da su zarulje pri kraju, prednju plastiku sam ispolirao jer se ona ove godine malo zamutila. Kad krepaju  kupujem ove D1S Osram Night Breaker Laser. Oko 150€ par.
https://www.osram.com/ecat/XENARC NIGHT BREAKER LASER-Xenon headlight lamps-Car lighting-Automotive/com/en/GPS01_3043387/ZMP_4058323/

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da leće bas izgledaju zamućeno kod svakog modela koji sam gledao no nisam bio siguran. Dakle mene je zanimalo što se tiče svjetlosti dal ima netko iskustva dal mjenjat far ili sta jer svjetla su stvarno stvarno losa. Te moram zamjenit plastiku fara jer je od kamenčića nastala pukotina pa se rose farovi iznutra (dal se to može ako se farovi ne mogu rastavljati?)

Kasnije navecer mogu postavit slike neke kako to izgleda kod mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 22. 01. 2021. at 14:56, Leni19 said:

Da leće bas izgledaju zamućeno kod svakog modela koji sam gledao no nisam bio siguran. Dakle mene je zanimalo što se tiče svjetlosti dal ima netko iskustva dal mjenjat far ili sta jer svjetla su stvarno stvarno losa. Te moram zamjenit plastiku fara jer je od kamenčića nastala pukotina pa se rose farovi iznutra (dal se to može ako se farovi ne mogu rastavljati?)

Kasnije navecer mogu postavit slike neke kako to izgleda kod mene.

Kod mene su isto bi-xenon zakretni farovi, znam točno o čemu pričaš. 

Kažem ti da se far može rastaviti, naravno ja kao laik to ne znam, ali ovaj pajdo što radi je meštar od farova.

Ukoliko se želiš uvjeriti, posjeti na instagramu profil "reparacija i popravak farova" pa ćeš se sam uvjeriti.

Siguran sam da ima netko i bliže tebi da radi, ali pazi da te ne odere. Kod ovog pajde imaš dvije opcije: 1. Zamjenski set, 2. Originalni Valeo set.

Razlika je u 20-30€. Usput će ti provjeriti lux metrom jačinu žarulje. I još ti farove ispolira i ofarba lakom da ih sunce dalje ne oštećuje.

Također ako ti je napuknuo far, može ti zamijeniti i staviti novu. To ne znam koliko košta, ali sam siguran da ta plastika nije pretjerano skupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo?

https://www.instagram.com/reparacija_i_popravak_farova/?hl=en
konkretnije za Passat B6
https://www.instagram.com/p/CDWyyuYJd0X/

Onda su decki stvarno super jer se far mora rezati i ako to naprave jako dobro i kasnije zalijepe kako spada a da se nigdje ne vidi da je rezano, to je zakon.
Oni su u Bosni?

Gledam na slici ne vidi se prije i poslije pa stvarno ne mogu reci kakav su posao napravili niti da li je to ciscenje lece ista pomoglo.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo gledam i na mk6 su ugradili sočiva a ja sam baš razmišljao o tome. Neki farovi se veoma teško rastavljaju a neki skoro nikako što je bio slučaj kod Valeo farova na mk4 koje je skoro nemoguće rastaviti. E sada pitanje je kada to sastave koliko i kako to drži. Ne znam da li se uopšte vrijedi zamarati sa tim ja bih prije kupio polovne OEM HELLA Bi-Xenon farove  a ove stare prodao.  Kakva su iskustva nakon reparacije farova? Mnogima su uvlačila vlagu a ova moja sada ne uvlače samo se bojim ako ih rastavim da ću još veći problem napraviti :(

https://www.instagram.com/p/B84Yxotp4Va/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 28. 01. 2021. at 9:25, projektilski said:

Ovo?

https://www.instagram.com/reparacija_i_popravak_farova/?hl=en
konkretnije za Passat B6
https://www.instagram.com/p/CDWyyuYJd0X/

Onda su decki stvarno super jer se far mora rezati i ako to naprave jako dobro i kasnije zalijepe kako spada a da se nigdje ne vidi da je rezano, to je zakon.
Oni su u Bosni?

Gledam na slici ne vidi se prije i poslije pa stvarno ne mogu reci kakav su posao napravili niti da li je to ciscenje lece ista pomoglo.

Da, to je taj profil.

Momci rade vrhunski, u Grudama su u Hercegovini, pa eto ako te ikada bude pun nanosio, svrati.

Imas dosta slika i videa pa pogledaj. Ja sam radio kod svog i govorim ti iskustvo iz prve ruke, sigurno se nećeš pokajati.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2