1 1
dombo

Passat B8 problem sa temperaturom

Recommended Posts

Zna li netko sto bi moglo biti kada temperatura tijekom voznje varira, ali kad dostigne 90 onda se zakuca i ne mrda vise?

Uglavnom radi se o tome dok auto nije dostigao 90 stupnjeva da prilikom skretanja ili kocenja kazaljka temperature padne nekoliko stupnjeva dolje. A jutros mi se dogodilo da je nakon 10km autoputa temperatura dosla na 85 stupnjeva i tada sam sisao u grad gdje sam primjetio da temperatura stoji na 85 (nekih 7 min voznje) i povisili su mi se okretaji (inace je 750, a sada je bilo skoro 1000) prema okretajima bih rekao da se upalio ventilator na autu, ali ne mogu biti siguran jer ga je iznutra nemoguce cuti.

Auto je Passat B8 2.0 tdi 110kw DSG 6 brzina (125k km ako to sta pomaze).

P.S. citao sam po forumima da je B7 imao slican problem kada ode bypass na DSG-u, ali cini se da B8 nema taj termostat tako da mora biti nesto drugo.

Edited by dombo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se povecaju okretaji i mijenja na malo vecim okretajima kad radi regeneraciju, tada se jako ventilator cuje i nakon gasenja autra radi po nekoliko minuta tako da je mozda do toga. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okretaji se povećaju kada je temp ispod 5 stupnjeva pa da brze zagrije kabinu( kad isključiš skroz grijanje onda okretaji padnu na normalu i puno brže dode na 90).  Tako je i meni godinama na B7 bilo kada je hladno sporije diže temp i onda varira ali dode do 90.  Sada mi više nedode na 90 i nakon 120km vožnje tako da cu morat termostat mjenjat samo neznam koji jer imaju dva.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odite u postavke klime, i ukoliko imate dodatni električni grijač, stavite ga na Automatski, inače je to isključeno... Brže zagrijete i kabinu i motor...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Marko1234 said:

Meni se povecaju okretaji i mijenja na malo vecim okretajima kad radi regeneraciju, tada se jako ventilator cuje i nakon gasenja autra radi po nekoliko minuta tako da je mozda do toga. 

Da to se i meni dogada prilikom regeneracije, ali inace regeneraciju pokrece na radnoj temperature 90 stupnjeva ne prije.

Ovo je neki drugi problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/2/2020 at 10:45 AM, dombo said:

Zna li netko sto bi moglo biti kada temperatura tijekom voznje varira, ali kad dostigne 90 onda se zakuca i ne mrda vise?

Uglavnom radi se o tome dok auto nije dostigao 90 stupnjeva da prilikom skretanja ili kocenja kazaljka temperature padne nekoliko stupnjeva dolje. A jutros mi se dogodilo da je nakon 10km autoputa temperatura dosla na 85 stupnjeva i tada sam sisao u grad gdje sam primjetio da temperatura stoji na 85 (nekih 7 min voznje) i povisili su mi se okretaji (inace je 750, a sada je bilo skoro 1000) prema okretajima bih rekao da se upalio ventilator na autu, ali ne mogu biti siguran jer ga je iznutra nemoguce cuti.

Auto je Passat B8 2.0 tdi 110kw DSG 6 brzina (125k km ako to sta pomaze).

P.S. citao sam po forumima da je B7 imao slican problem kada ode bypass na DSG-u, ali cini se da B8 nema taj termostat tako da mora biti nesto drugo.

Slicna stvar.

Imao sam taj simptom na B7 i da, bilo je do tog termostata ili cega vec na DSGu. No dok njega nisam zamijenio jaako tesko sam dolazio na 90. I cim se auto njeznije vozio, odmah je spadala.


No ovdje na B8 nisu bas takvi simptomi. Kazaljka brze pokaze 90, i jednom kad dodje, tu bude zakucana. Relativno brzo dodje, no ima malih oscilacija kao sto si ti opisao. Po meni je to zasad sve ok.
Moj ima 60k na satu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grijanje je na max temp i max puhanje? Vani niska temp a nalozis kabinu i oscilacije su neminovne...    Ako niej veca razlika nezamaraj se i gass..

On 02. 12. 2020. at 20:17, stom said:

Okretaji se povećaju kada je temp ispod 5 stupnjeva pa da brze zagrije kabinu( kad isključiš skroz grijanje onda okretaji padnu na normalu i puno brže dode na 90).  Tako je i meni godinama na B7 bilo kada je hladno sporije diže temp i onda varira ali dode do 90.  Sada mi više nedode na 90 i nakon 120km vožnje tako da cu morat termostat mjenjat samo neznam koji jer imaju dva.

 

 

Pa ako je dsg taj mali klinček je jeftin i svakako bi ga nekad trebalo izmjenit. Kreni od njega.. em manje love em lako izmjenit

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1