1 1
john_doe

Golf 7, 1.4 TSI, 2015. Servis

Recommended Posts

Cvilez sam imao slucaj da je bio iz cilindra na pedali a drugi slucaj sama spojka....  Svakako oni mogu pogledat tehnicke obavijesti ako postoje a mislim da postoje za taj zvuk.

Intervali izmjene filtera su nama pre dugi al eto tao proizvodjac kaze.... osim za podrucja s vise prasine il aute na gradilistima...

Split... Rušćić majstor za remape i čudesa... a ima i valjke... Imenjak ti je

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, AUTOFREAK said:

Cvilez sam imao slucaj da je bio iz cilindra na pedali a drugi slucaj sama spojka....  Svakako oni mogu pogledat tehnicke obavijesti ako postoje a mislim da postoje za taj zvuk.

Intervali izmjene filtera su nama pre dugi al eto tao proizvodjac kaze.... osim za podrucja s vise prasine il aute na gradilistima...

Split... Rušćić majstor za remape i čudesa... a ima i valjke... Imenjak ti je

Skripanje se cuje unutra u kabini iako mi se cini da se cuje i pod haubom kad dignes haubu...danas ujutro nije nikaj skripalo...ne znam ni sam...u ljeti se cuo zvuk tek nakon nekog vremena voznje...

Ujutro sam bio u gradskoj voznji nekih 45 minuta, dovoljno vremena da se sve ugrije i danas se nije nista culo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, 

imam 2014g mk7 tdi 1.6 manual, trenutno na 120tkm

to skripanje imam vec zadnjih 30tkm pri pustanju kvacila samo u prvu brzinu. nekad se cuje nekad ne.  kontam da je potisni lezaj na setu kvacila(druk lager) ugl. vozim sa time vec par mjeseci i mislim da cu mijenjati cijeli set kvacila koj ce taj problem rijesiti: cca 500e (dijelovi bez majstora)

nisam ni ja neki pre pametan, radim 4000km mjesecno I svakih 10-15tkm mijenjam ulje (castrol edge professional long life III) i sve filtere 10e litra ulja, svaki filter cca 10-15e (ako popratis akcije na autokreso) mislim da to nije problem za investirati na toliku kilometrazu ispravite me ako mislim krivo .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, josip385 said:

pozdrav, 

imam 2014g mk7 tdi 1.6 manual, trenutno na 120tkm

to skripanje imam vec zadnjih 30tkm pri pustanju kvacila samo u prvu brzinu. nekad se cuje nekad ne.  kontam da je potisni lezaj na setu kvacila(druk lager) ugl. vozim sa time vec par mjeseci i mislim da cu mijenjati cijeli set kvacila koj ce taj problem rijesiti: cca 500e (dijelovi bez majstora)

nisam ni ja neki pre pametan, radim 4000km mjesecno I svakih 10-15tkm mijenjam ulje (castrol edge professional long life III) i sve filtere 10e litra ulja, svaki filter cca 10-15e (ako popratis akcije na autokreso) mislim da to nije problem za investirati na toliku kilometrazu ispravite me ako mislim krivo .

 

zdravo, kod mene ne ovisi u kojoj je brzini...skripanje je prestalo nakon podmazivanja i sad tjedan dana kasnije opet skripi

 

 

Evo mali update...diskovi i pakne su zamjenjene i naprijed i nazad...s time da nazad niti su diskovi bili potroseni a niti pakne...nema veze, sve smo zamjenili...

e sad...stavljam ovdje sliku da vidite kako gospoda u ovlastenom servisu nisu mogli skuzit prije 15k km da su pakne potrosene i da ce ih trebat mjenjat...ovo su pakne naprijed...

WhatsApp Image 2020-12-23 at 09.37.09.jpeg

Edited by john_doe
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, gavranovic said:

Nema li auto ugrađeni neki senzor za istrosenost kočnica?

Ima...nalazi se na prednjim desnim paknama...obicna zicica, koja kad se ostruze, dode do kratkog spoja i unutra na kokpitu ti svijetli lampica...taj senzor se tek sad upalio...radi on ali tek kad su pakne skroz istrosene kao kaj mozes vidjet na slici gore...

Edited by john_doe

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, puts nek ga skripa onda :D

ne mozes samo tako kriviti ljude iz ovlastenoga. trosenje ovisi o nacinu voznje, jedan majstor mi je pricao pricu o zeni koja mijenja svakih 15tkm pakne...

ok, price su price. realno mislim da u autu Imas dizalicu I kljuc za skinuti kotac i pogledati koliko mesa jos ima (kroz neke felge i vidis)  nemoras biti znanstvenik za to ukoliko ti je to tolika briga. realno na youtube i ovdje po forumu ljudi stavljaju u detalj kako sto promijeniti, a alat koj ti je potreban je danas lagano i jeftino za naci cak i u hrvatskoj!

 

I mene nekad cudno ljudi na parkiralistu gledaju kad rastavljam nesto :D

Edited by josip385
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, josip385 said:

jbg, puts nek ga skripa onda :D

ne mozes samo tako kriviti ljude iz ovlastenoga. trosenje ovisi o nacinu voznje, jedan majstor mi je pricao pricu o zeni koja mijenja svakih 15tkm pakne...

ok, price su price. realno mislim da u autu Imas dizalicu I kljuc za skinuti kotac i pogledati koliko mesa jos ima (kroz neke felge i vidis)  nemoras biti znanstvenik za to ukoliko ti je to tolika briga. realno na youtube i ovdje po forumu ljudi stavljaju u detalj kako sto promijeniti, a alat koj ti je potreban je danas lagano i jeftino za naci cak i u hrvatskoj!

 

I mene nekad cudno ljudi na parkiralistu gledaju kad rastavljam nesto :D

Ne znam jesi li pratio "pricu" od pocetka. Auto ima skoro 130k km. Svakih 15k km (umjesto 30k km) je auto bio na redovnom servisu. Pakne nikad nisu mjenjane. Netko tko radi u VW, mora znat jesu li pakne dotrajale i dali se moraju mjenjat. Znaci prije 15k km kad su radili inspekciju, ako to nisu primjetili onda ne znam kaj da kazem.

Prilikom svakog servisa, placas i inspekciju vozila koja je ocito napravljena traljavo. Jer da nije, vidjeli bi da ih treba mjenjati. Kad sam ih pitao kako nisu to primjetili jer bi to i laik primjetio a ne da nebi neki mehanicar, odgovor je bio da se to ne moze samo tako primjetit. Btw. auto vozi jedna te ista osoba na jednoj te istoj relaciji.

Promjenio sam sam diskove i pakne i naprijed i nazad. Iako nazad diskovi a niti pakne nisu bile gotovo nista istrosene. Ali ove naprijed, katastrofa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da mora znati dal su za promijenit ili ne. ocito nisu pregledavali dobro, a ti ih platio.  jbg!

Edited by josip385

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ti znas sto je 15tkm! To nitko nemoze prognozirat.... Za zastitit se od bas ovakvih musterija fino svakome reces da ce kroz 10-15tkm trebat izmjenit kocnice i miran si. Senzor je vazda na krivoj strani sto recimo ako je napred desno bi taj onda trebao dobro doc jer koliko radim u vw 90posto je potrosenije pr desna od pr lijeve... kao i zadnje lijeva od desne... naravno ako je kocioni sistem ispravan.   

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma taj VW...ja sam primijetio da jedno 60% ne prekontroliraju na passatu koji ima servisni paket, naspram pola gdje sam 800€ platio inspekciju i mali servis. U dokumentaciji koju dobijem sa rezultatima inspekcije jasno vidim. Smradovi

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, AUTOFREAK said:

jel ti znas sto je 15tkm! To nitko nemoze prognozirat.... Za zastitit se od bas ovakvih musterija fino svakome reces da ce kroz 10-15tkm trebat izmjenit kocnice i miran si. Senzor je vazda na krivoj strani sto recimo ako je napred desno bi taj onda trebao dobro doc jer koliko radim u vw 90posto je potrosenije pr desna od pr lijeve... kao i zadnje lijeva od desne... naravno ako je kocioni sistem ispravan.   

ma kaj brijes...nemoguce je da nisi prije 15k km vidio da su pakne pri kraju...auto niti je vozeno drugacije niti neznam kaj...nemoguce je da ako si PROVJERIO kocnice, da nisi vidio da ce ih trebat mjenjat...nema sanse da su se pakne toliko jako potrosile u zadnjih 15k km...kocioni sustav je ispravan, debljina jedne i druge pakne je bila jednaka...senzor je na suvozacevoj strani...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1