3 3
novilik

Kupnja VW Golf VII

Recommended Posts

ne komentiram inace, ali cijena je ono 😂 

sretno sa prodajom

 

svaki dan se rodi jedan jelen. pa bude valjda se i javio na oglas za tu cijenu 

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minutes ago, Dario_7R said:

ne komentiram inace, ali cijena je ono 😂 

sretno sa prodajom

 

svaki dan se rodi jedan jelen. pa bude valjda se i javio na oglas za tu cijenu 

Pa reci onda jelene sta je realna cijena?

Zaljepio sam tri komada s mobile.de pa nek idu ljudi tamo kupit ako misle proci jeftinije.

Glupo je davat misljenja koliko vrijedi kad nema takvoga auta na svakom cosku da bi usporedivali cijene

 

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nisam jelen 

jer nikad nebi dao za 1.4 drek tu lovu

za tvoju informaciju, jucer kupio decko gti-a 2016u sa 80.000 km za 16.000€ pa ono cisto da imas informativno kako se krecu cijene kod nas 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Dario_7R said:

ja nisam jelen 

jer nikad nebi dao za 1.4 drek tu lovu

za tvoju informaciju, jucer kupio decko gti-a 2016u sa 80.000 km za 16.000€ pa ono cisto da imas informativno kako se krecu cijene kod nas 

To mene ne zanima

1.4 je i takva im je cijena popeo se ti na velebit ali je to tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedno je sto ti trazis, drugo je sto ces dobit AKO naide kupac za to. ali smjesno mi je prodavat auto i onda nabijat cijenu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@VW_GTD23 2015g, dizna 4x, uljna pumpa 1x, komplet centralna konzola i satovi krepali 1x, dpf filtar 1x, bilo je jos tipa puklo crijevo za dovod goriva ali to sam uspio rijesiti na putu sve u svemu dosta toga se skupilo nikad vise u moju garazu 😁

Share this post


Link to post
Share on other sites

I 1,6 TDI mk6 je imao ozbiljne probleme sa diznama @Marko1234. Koje su ti dizne bile BOSCH ili SIEMENS? Šta je tačno bilo sa uljom pumpom?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/20/2020 at 1:19 PM, novilik said:

Pozdrav ekipa, nadam se da sam na pravom mjestu da otvorim novu temu. Kako piše u naslovu u procesu sam kupnje golfica 7 na proljece. 

Htio bi se informirat prvo o autu, koje su prednosti i mane, nikada nisam osobno vozio golf 7 ali sam bio dosta puta vožen u autu.. Gledam dizel motor 2.0 ili 1.6 (2017-2018 god) a može i benzinac  ali najviše me zanima oprema kod golfa... 

Vi znalci ako nebi bio problem, da mi objasnite koliko vrsta oprema ima u golfu? Npr ja bi htio da imam parking senzore naprijed-iza, touch ekran, navigacije toliko nije potrebna jer imam mobitel.. I one dobre stvari poput automatsko paljenje svijetla itd itd.. npr gledam golfice na neostaru i ovaj mi je okej: https://www.neostar.com/hr/vw-golf-1-6-tdi-bmt-comfortline-5 

ali koliko vidim nema parking senzore (nisu nuzni) ali ono kad vec dajem 110.000kn za auto htio bi da ima bolju opremu, ipak ce mi biti ovo prvi auto i dignut cu kredit pa htio da budem miran.

Hvala vam lijepo unaprijed na pomoci..

hah, sve ovisi gdje ga vozis , za sto ti sluzi, koliko je to sve realno.

od 2013 sam vozio sve samo dizele, 1.6,2.0, dsg-manual. 5 razlicitih i ja ih koristim za duze relacije, i sporo i brzo. gledaj ako je moguce highline to je kao neki premium. u hrvatskoj je slab izbor opreme. vise opreme imaju ovi iz vana,sve ovisi na sto pucas. osobno ne kupujem aute iznad 100tkm jer radim 4-5tkm mjesecno.

zajebi ova prepucavavanja moj ovo ono, cip, auspusi, neznamtijasta :D svako zase travu pase. do sada sam ima gtd, cup, highline, comfort opreme.

gledaj ono sto ti je bitno, a to je ugodno upravljanje i osjecaj+ malo izgleda.

comfortline je neka osnovna oprema iznutra, sjedala su pre mekana i tesko se ciste( sve nekakva mrezica) ali imaju grijanje sjedala! mene je sve bolilo nakon 300 km voznje.

ovaj od dodatne opreme ima start stop dugme koje ce ti ici na zicve, ali se naviknes kada ga startas da ga ugasis , kozni volan sto je super! nema senzora, ali ima maglenke koje su super pri skretanju jer ti osvijetle kut! obicna svijetla, senzor za kisu da ti pali brisace kad krene kisa.  oskudno za 110tkn! prijatelj mi je takav za 120tkn prije 2-3 mjeseca sa 2 seta guma, registracijom i 55tkm.

trenutno vozim 1.6 tdi 2014g CUP oprema (dolazi samo iz uvoza) prije 2 godina me kostao cca 100tkn  sa 70tkm, full servisnom knjigom.

360" sensor, samoparkiranje, kozni volan, grijanje sjedala, maglenke,alu 16", brutalna sjedala (nisu kozna) u ljeto na 16" i ljetnim gumama 4,5L-zima 16" zimske 4,8-5,2L

ne vozim ga iznad 150kmh. ovaj auto nikad!

ja kada uzimam auto gledam da ima: senzore naprijed nazad, kozni volan, alu felge,ako je moguce xenon uvijek uzmem dizel jer se vodim onime da dizel kao osobno auto uzimam iz njemacke, ne kupujem auto tu za po gradu ili 200 km okolo za 100tkn. :D

to je moje misljenje, sve ostalo su finese detalji i stvar ukusa :P 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako ga ne prodam vozit cu ga bar jos 10 godina. 

 

Nije sila ga dat za kikiriki

Bome si optimist...

Ako izdrži 10godina to je super s obzirom na današnju kvalitetu automobila.

A s obzirom na cijenu toliko ćeš ga i voziti

Bez ljutnje

 

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, polic na kvadrat said:

Bome si optimist...

Ako izdrži 10godina to je super s obzirom na današnju kvalitetu automobila.

A s obzirom na cijenu toliko ćeš ga i voziti

Bez ljutnje emoji6.png

 

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk

 

 

 

Haha pa nije od celofana

Kazem nadite si takvoga jeftinije i kupite ako ima. Nije nikakav problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ekipa svima na odgovoru.. Sad sam gledao malo i GTD i mogu rec da sam čak zapeo i za njega.. Imam još nešto ušteđevine sa strane pa gledam malo i njih i potrosnju goriva.. A ako mi izgleda kao avion :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moj savijet ti je da uzmeš GTD-a ako ne njega onda nađi 2.0 TDI 110KW samo sa dobrim paketom opreme. Za GTD-a ne znam šta da kažem auto koji bolje ide od 1.4 TSI-a, manje troši i ljepše izgleda i od većine ostalih benzinaca :)

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima nesto posebno sto trebam pazit kod uzimanja GTD.. kakvi su vecinom motori kod njih? ako uzmem preko 100tk hocu pogrijesit? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro mu stoji bijela boja,kao i svaki golf baci pogled na prednji blatobran

C9LExhYp.jpg

BUl7N9tl.jpg

Edited by GTI-VR6-R32
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, novilik said:

Jel ima nesto posebno sto trebam pazit kod uzimanja GTD.. kakvi su vecinom motori kod njih? ako uzmem preko 100tk hocu pogrijesit? 

Rekao bih da treba malo srece, probaj traziti sa servisnom knjigom i da je uredno odrzavan obicno ljudi cuvaju racune za vaznije zahvate. Rekao bih da na 100k nebi trebalo biti problema nemoj kupiti najjeftinijeg kojeg nadjes da ne bi ispao poslije skuplji od odrzavanog. Svakako na netu nadji plan odrzavanja mozda je bolje kupiti npr za 125k nego sa 120jer jer postoji mogucnost da je na 120k veliki servis nadam se da nisam zakomplicirao. 

Edited by Marko1234

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minutes ago, Marko1234 said:

Rekao bih da treba malo srece, probaj traziti sa servisnom knjigom i da je uredno odrzavan obicno ljudi cuvaju racune za vaznije zahvate. Rekao bih da na 100k nebi trebalo biti problema nemoj kupiti najjeftinijeg kojeg nadjes da ne bi ispao poslije skuplji od odrzavanog. Svakako na netu nadji plan odrzavanja mozda je bolje kupiti npr za 125k nego sa 120jer jer postoji mogucnost da je na 120k veliki servis nadam se da nisam zakomplicirao. 

Skužio sam sve sto hoces rec :) hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel ima nesto posebno sto trebam pazit kod uzimanja GTD.. kakvi su vecinom motori kod njih? ako uzmem preko 100tk hocu pogrijesit? 
Ja sam sa svojim imao dosta sranja, uvezen je sa 100 tisuca, 99% realnih jer sam provjerio sto se dalo, 2 godine star.
Auto je bio na remapu, 30ak tisuca nakon toga mi je pukla glava, otisla turbina i to sve mi je izbilo dosta love. Napravio sam ukupno 100 tisuca s njim, auto je meni bio do jaja, super se vozi, odlicno mi je izgledao, remapiran ide jako lijepo a potrosnja je smijesna. Moj je bio spušten sa H&R oprugama i meni je bio dosta tvrd al je zato i lezao kak spada. Nisam bas cuo za neke druge gtd-ove s takvim problemima pa pretpostavljam da se meni zalomilo. Koliko je remap utjecao na to sve mozemo samo nagađati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, Xman said:

Ja sam sa svojim imao dosta sranja, uvezen je sa 100 tisuca, 99% realnih jer sam provjerio sto se dalo, 2 godine star.
Auto je bio na remapu, 30ak tisuca nakon toga mi je pukla glava, otisla turbina i to sve mi je izbilo dosta love. Napravio sam ukupno 100 tisuca s njim, auto je meni bio do jaja, super se vozi, odlicno mi je izgledao, remapiran ide jako lijepo a potrosnja je smijesna. Moj je bio spušten sa H&R oprugama i meni je bio dosta tvrd al je zato i lezao kak spada. Nisam bas cuo za neke druge gtd-ove s takvim problemima pa pretpostavljam da se meni zalomilo. Koliko je remap utjecao na to sve mozemo samo nagađati.

krivi maper :) al nije ti se dalo objasnit :P 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Xman said:

Mislis na Revo koji je prvih 20 tisuca bio gore jel tak? :)

mislim na doktora poslje :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazda je zadnji kriv a u slucaju thp je vazda on kriv bio prvi drugi il zadnji maper....

Ugl ima dosta gtd-eva koji vole pocuclat ulja a imaju 100tkm.... Jednog takvog imam privatno na odrzavanju... Naravno vozi ga se ki benzinca ajmo rec... dakle okretaji pun gas itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3