3 3
novilik

Kupnja VW Golf VII

Recommended Posts

Vazda je zadnji kriv a u slucaju thp je vazda on kriv bio prvi drugi il zadnji maper....
Ugl ima dosta gtd-eva koji vole pocuclat ulja a imaju 100tkm.... Jednog takvog imam privatno na odrzavanju... Naravno vozi ga se ki benzinca ajmo rec... dakle okretaji pun gas itd...
Imam isti motor, moj je uglavnom na nekih 3dcl na 15tkm, koliko onda GTD cucla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htio još pitat za one koje imaju GTD, jel su skupa odrzavanja? p.s. ljudi sretna nova godina vama i vašim obiteljima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto kosta kao i 2.0 TDI 110 Kw Sto se odrzavanja tice 

 

ne kuzim pitanje....kao da kupujes GTI ili R

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A znam da je glupo pitanje nego mi par ljudi reklo da se pazim kod kupnje tak "skupog" auta jer kažu da nije problem kupit auto nego održavat. Pa si mislim da me nece kostat valjda tonu i tonu novaca, normalno uz golf gtd bi uzeo odmah i kasko.. Meni frend ima Mercedes A180 AMG paket iznutra i izvana i njemu je sa popustom kasko i reg + osiguranje 7000kn mislim. znam da je auto kao član obitelji. Ali valjda nisam baksuz da kad kupim auto da odmah trebam nesto ulagat (osim normalno ovo sto sam naveo) Znaci ocito su popravci na njemu jefitiniji nego kao sto si i sam naveo GTI ili R? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Održavanje je smijesno, najbolji Castrol i filteri su oko 800ak s nekim popustom i 150 da ti to neki servis promjeni.
Ak se ne varam, sva 4 ATE diska i pločice + ulje je bilo oko 2400.

Jasno, sve to racunaj barem x2 ako ides u ovlasteni ali za takve banane stvari, nema smisla ako ti auto nije pod garancijom.

Igra je puno skuplja ako ti ode nesto ozbiljno tipa glava ili turbina jer ti ne pasu dijelovi s 2.0 tdi.
Ako gledas auto s dcc, ne bi ti bilo loše provjeriti amortizere jer su za njega pun k skupi (ak se dobro sjećam, oko 6 tisuca za par).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi! nije me bilo neko vrijeme, pošto ste bili ljubazni prema meni i odgvarali na sve moje upite, ipak bi bilo fer od mene da kažem da nažalost nisam uzeo golf vii gtd, nije na kraju ni vw nego pežoić 207 1.4hdi motorcic. Auto je kao iz auto salona proizvodnja kraj 2011 godine.  Pošto će i ova godina bit za mene financijski loša jer mi je vec firma 2mj zatvorena radi korone i pitaj dragog Boga kad cemo otvorit i koliko ce jos ovo sve trajat. A auto mi je trebao a nisam htio dizat kredit u banci. Pa eto da znate :) Ugl hvala svima na odgovorima i sretno :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3