5 5
Garrett_

CarVertical - iskustva

Recommended Posts

Ova stranica se sve vise reklamira i uzdize u nebesa.

Svakako da moze biti korisna, ali me zanima koliki hit rate zapravo imaju.

Ja sam testirao 2 automobila (2011, 2001) i apsolutno nikakvo izvjesce nisam dobio. Povrata u takvim slucajevima koliko ja znam - nema.

Ako se nekom da, moze napraviti neki pool na gugl formsu da vidimo statistiku.. Ili mogu ja ako tema bude aktivna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da se uzdiže a tek kada vidiš ove naše YT-ere koji je još više uzdižu. Jbg, razumijem ljude jer sve je to nažalost dobro plaćena reklama. I ja sam probavao par auta kojih nije bilo u njihovoj bazi i kao što si rekao povrata novca nema :( hahaahahah To su dobro osmislili 🤣

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene bas suprotno iskustvo, nedavno provjeravao jedan auto koji sam htio kupiti, ispisao kilometrazu za svaku godinu, razlikovala se 1100km u odnosu sto pise na satu. Zapisano izvjesce o prometnoj i to tocno koji djelovi automobila su bili osteceni kao sto mi je i sam vlasnik rekao. Gdje je proizveden, kad je uvezen, u kojim drzavama je bio u servisu, dal je bio taxi vozilo, dal je ukraden.... Ugl sve mi izbacilo kako i jest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj više auta pa vidjećeš da većinu ne može pronaći nažalost. Mada ta njihova baza ne pokriva ni 10% auta iz DE dok iz Amerike pokriva mnogo više :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam provjerio moj auto i izasli su mi podaci iako je 2003 godiste.
Mislim da su ovi nasi YT-eri pricali o tome da ako nam ne izadju podaci postoji mogucnost da se posalje mail carverticalu pa da dozvole da se sa tom uplatom provjeri jos jedan auto. Ne skodi pokusati.

Послато са Mi Note 10 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za to ne znam ali stalno kače linkove sa nekakvim popustima. Ja sam probavao svog mk6 i nema ga u bazi podatka i još jednog GTD-a 2017 god. ni njega nije bilo :( Kolega je još više probavao i misim da je od 6-7 auta našao samo izvještaj za jedno a para nema nazad jbg...

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, youtuberi naravno da ce uvijek prije pripremit VIN za kojeg ima gro podataka pa nam onda taj prikazat kao demo.

Ja sam trazio da mi daju jedan bonus, pa cemo vidjet odgovor.
Napravim ja onda kasnije anketu, pa mozemo glasat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anketu obavezno treba napraviti!  Da ima opcija povrata novca sve bih im oprostio hahahahaahhh :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam išao provjeriti svoj Golf 6 2012 g i gle čuda veze s vezom nema izvješće

Znači auto sam uvezao 2016 godine a na izvješću piše servis u De 2017godine od kud to izvukao pojma nemam

2018 sam mjenjao vjetrobransko staklo preko kaska i gle oni označe blatobran i vrata lijeva da su oštećena

2018 krajem godine imao prometnu tj na parkingu me žena lupila u stražnja lijeva vrata u izvješću desna vrata i blatobran

Pisao im prigovor sa slikom izvida štete i dali mi da provjerim još jedan auto.

Provjerio ženin auto koji je uvežen 2013 u HR mi ga kupili 2018 i pri kupovini sam išao u ovlašteni servis ona fora mačak u vreći digli ga na dizalicu i to je to ali zaveden posjet servisu i na izvješću od CarVertical piše servis u De tako da nije mjerodavan niti treba trošiti lovu na njih.

Radije ako imate nekoga u servisu pa da pogleda servisnu povijest inače ovo je bačen novac po meni

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerujem ti to sve što si napisao, svi uzdižu taj CarVertical u nebesa a niko ne spominje DEKRA i TUV izvještaje koji su glavni u DE. Eto neka naprave anketu pa vidjećemo rezultate nisam jedini koji je imao loše iskustvo sa njima :(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš bih postavio tu slike famoznog izvješća ali Tapatalk baš sroza kvalitetu slike tak da nebi ni bilo ništa vidljivo.
A neda mi se učitavati na neke druge pa linkiće lipit

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene bi to zanimalo pa postavi ako mogneš. Moj izvještaj je prazan tj. nema nikakvih informacija ni tačnih ni netačnih :( Što si mjenjao prednju šajbu?

Edited by VW_GTD23
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, kada neko vidi da nije OEM šajba odmah će pomisliti da je auto bilo havarisano a kod tebe to nije slučaj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po njihovom izvješću mislit će da je cijeli izlupan a još i šajba mjenjan a nije napisano u izvješću tako renomiranog Internet prevaranta*

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je sam gleda svog Polo, inace uvoz. Evo kako izgleda.

Za stetu sam zna. Da nisam, nebi moga nista doznat iz ovoga jer nema slika, ni detalja.(iako su navodili da ima prije placanja)d586369971429a7ec62939f458d8cf4b.jpgbb4e551c71dbc4b54ea852d15b703587.jpg

 

Poslano sa mog Pixel 3 XL koristeći Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Je sam gleda svog Polo, inace uvoz. Evo kako izgleda.
Za stetu sam zna. Da nisam, nebi moga nista doznat iz ovoga jer nema slika, ni detalja.(iako su navodili da ima prije placanja)d586369971429a7ec62939f458d8cf4b.jpgbb4e551c71dbc4b54ea852d15b703587.jpg
 
Poslano sa mog Pixel 3 XL koristeći Tapatalk
 
 
 
 
Pa kažem bačen novac i nema šanse da ti vrate lovu samo gratis provjeru još jednog vozila.
Krivo sam napisao za vjetrobranskom staklo izbacuje ovu sliku i odgovara mjesec oštećenjae965b8ff711613cc3f18cf24f510ecb8.jpg

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da su daleko precizniji i da imaju vise podataka.
Zasad po svom iskustvu i ovom ovdje procitanom, ja ih ne bih preporucio dalje.

Ako netko bez obzira na sve ovo i dalje zeli probat pa podijelit ovdje iskustva, otidjite bar preko linka u opisu ovog videa: 

 dobije se 15%, a nek i on malo zaradi kad se vec trudi sirit ovu ljubav na domacim prostorima prema limenim ljubimcima.

 

Bas uskoro uzimam novog passata i razmisljam ovo mi je top stvar, ne mogu promasit. A na kraju moze bit da me odbije neko pregenericno prijavljeno ostecenje, a auto u top formi.
Ono lupi te idiot na parkingu, ti sve popravis, al carvertical te obilježi za cijeli zivot da je to "nepoznato ostecenje" u napuhanoj vrijednosti 3-5k eur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mom slučaju su pogodili čak i iznos štete ali svejedno nije točno i nije pouzdano jer jednostavno nije.
Imam iz servisne povijesti auta u De da je mjenjan blatobran i vrata sve rađeno u VW servisu ovdje niti slova o tome

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam probao provjeriti svoj auto. znači a ma baš nikakve informacije nisam dobio, pa čak ni o kilometrima što mi je bilo čudno (za servise nisam ni očekivao jer je uvežen kad je imao 2g starosti)

ALI dobio sam 100% povrat. treba samo poslati zahtjev na njihov mail

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam par puta koristio https://www.autodna.com/ na isti je fazon, mozda cak i djele istu bazu sa CarVertical.  Izbacilo je neke podatke, nista specijalno, ali ok. Problem je u tome sto su CarVertical toliko izreklamirali kao savrsenu bazu podataka i onda se ljudi razocaraju. Ja cu to uvijek korisiti kad kupujem vozilo iz inostranstava, ali sam svjestan rizika da mi nikakve podatke ne izbaci, ili barem neke bitne podatke. Ali isto tako smatram da je odnos dobivenog/ulozenog isplativ, bolje bacit 20-30€ na nista, neko kupit sumnjiv auto od 10k-20k €. Tako da, treba biti spreman da izvjestaj nece biti koristan, samo je problem sto su to nisu bolje naznacili ovi koji ga reklamiraju vec se ljudi zalete misle sad ce ispisati sve zivo za neko vozilo, a ono ne bude nista korisno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sve ok ne piše sve ajde progutalo bih to ali da napiše servis u De a auto 7 godina u Rh oštećenja koja je ovlašteni servis radio na vozilu izmjena blatobran i vrata te felge sve uredno napisano u servisnoj povjesti a na njihovom izvješću ništa to mi je ono bez veze full.

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć mi je baš kolega pokazivao izvještaj za svoj automobil prije nego ga je kupio u Njemačkoj. radilo se o passatu 2016, izbacilo mu je kilometražu, servise.

većih oštećenja navodno nije bilo

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To si dobro napisao navodno nije bilo
I na mom navodno ništa a imam ispis iz ovlaštenog što je mjenjan sve od limarije u De.
Nisu pouzdan izvor informacija

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5