3 3
Garrett_

CarVertical - iskustva

Recommended Posts

Davno sam još naručio izvješće kod CarVerticala, i baš sad mislio otići pogledati ga još jednom, kad ono, izvješće je isteklo.... kako može isteći nešto što sam ja platio!?!

I moj je istekao kada sam provjeravao svog mk6. Ja baš kontam izvještaj će ostati pa možda će ga nekada i nadopuniti. Ne pada mi na pamet da im plaćam ponovo izvještaj koji je bukvalno prazan :(

• Like 1

Mislim da oni veze nemaju sa dokumentacijom u ovlastenim servisirma zato i nema tih informacija. Mislim da su u pitanju podaci osiguravajucih kuca i policije sirom EU,  tako da ce prikazati samo podatke s kojima osiguranjima imaju saradnju... Mislim da ovlasteni ne bi ustupili informacije tek tako.

jos jedan BS za uzimanje love. promoviranje na sve strane da iskace iz pastete i to je to, tebi je podsvjesno on tu.

frend je isto tako popusio 70 kn jer je iso platit izvjestaj za jedan G7. kao bio razbijen, nesto sa KM ovo ono. provjerili auto preko broja sasije, mjenjana prednja sajba i od limarije prednja maska oko radara i km su stimali. tako da barem VW mozete preko ovlastenog vise i kvalitetnije saznati nego preko neke stranice koja kao ima ugovor sa VWom. Cim takve stvari naglasavaju, onda znas da pola toga je glupost jer ovlasteni po pravilu politike NE smije davat informacije o vozilu prema drugim osobama/ kupcu itd itd. ali uvijek se snađes za to u osobnom angazmanu ;) 

Edited by Dario_7R
  • Like 2

3 3