0
Roko555

Pozz golf4 1.9 tdi 81kw

Recommended Posts

Pozz ekipa uzeo sam golfa 4 1.9tdi 81kw cini mi se da to vozilo slabo ide naspram mog dr auta clio4 od 75ks cak mi se cini da clio mnogo bolje ide.na autu neradi daljinsko vj baterija na kljucu onda s vozaceve strane nespusta centralnu osim vozacevih vrata a s druge strane suvozaca radi normalno centralna.svjetlo kabine ne radi prilikom otvaranja vrata.Onda ne svjetli cak ni svjetlo neba nit jedno osim ono u sredini koje vise put tr trzat na prekidacu da se upali.Svijetla na celeru plave boje jako slabo se vidu jedino kazaljke gore ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto moze bit s centralnom dal je sto otislo kad na vozacevoj strani ne reagira centralna?kako napravit osvjetljenje na celeru da jace svijetli?na sredisnjoj konzoli nije radilo osvjetljenje ventilacije pa sam promijenio zarulju al kad sve sam vratio jako slabo svjetli.szo da radim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

na celeru svjetlo mozes pojacavati i smanjivati intezitet svjetla,pored prekidaca za paljenje svjetala imas ova dva klizna prekidaca pa vrti ovaj sto ima liniju na sebi pa ces vidjeti,a za centralu otidji kod elektricara.

pic04.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusavao sam na regulatoru za svjetlo al samo se boja kazaljki pojacava a plavo svjetlo brojeva se ne pojacava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal ekipa recite mi pase struja sto s benzinca na dizela mislio sam kupit jednog benzinca za djelove i prebacit na svog a najvise radi klime klimatronik ima a moj uopce nema klimu?molim vas i tko to radi prebacaj klime?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0